2020. gada 01. decembris
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels

Svētceļojums, ekskursija, misijas un lūgšanu brauciens uz Izraēlu Kristus augšāmcelšanās svētkos

iesūtīts: 2020.02.27 11:41
2.-14. aprīlis 2020

Kopā ar “GODeeper Tours”, mūziķi, misionāru Kasparu Ezeriņu un mācītāju Uģi Brūkleni.

Šis ir trešais gads, kad mēs, “GODeeper Tours”, organizējam svētceļojumu uz Izraēlu tieši Kristus augšāmcelšanās svētkos, Pesah svētkos! Šajā braucienā būs iespēja piedzīvot Palmu svētdienas gājienu ar slavas dziesmām no Eļļas Kalna uz Jeruzālemes vecpilsētu, Zaļajā ceturtdienā esot Ģetzemenes dārzā.

Mēs, “GODeeper Tours”, esam kristiešu dibināta ceļojumu aģentūra, un mūsu vīzija ir palīdzēt ļaudīm redzēt Bībeles Zemi un caur svētceļojumiem, lūgšanām un Dieva Vārdu tuvāk iepazīt Kristu! Ir aicināti piedalīties kristieši no dažādām konfesijām, kā arī tie, kuri nav kristīti un ir tikai ticības meklējumos.

Mūsu vērtības ir DIEVA VĀRDS, KRISTUS, KRISTIEŠU VIENOTĪBA, KALPOŠANA UN SAVSTARPĒJA CIEŅA, MISIJA, LŪGŠANA, DIEVA GODS.
Apzināmies, cik ielu vērtību atstāj šādi svētceļojumi, ir tik daudz liecību, ka iepriekšējie svētceļojumi ir palīdzējuši dalībniekiem piedzīvot un iepazīt vairāk Kristu, un tas mūs iedrošina turpināt darbu un stiprina mūs ticībā Kristum. 

Šajā svētceļojumā mēs apskatām Bībelē aprakstītas vietas, tajās vietās lasām Bībeles tekstus un esam kopīgā lūgšanā. Mēs pavadīsim laiku Jeruzālemē, Bētlemē, Jērikā, Nāceretē, Tibērijā, Galilejas Kānā, Telavivas-Jaffā, Ein Karem un citur. Pa ceļam mēs piestājam Stambulā, tā ir iespēja apskatīt Stambulu un kopā aizlūgt par Turciju. Stambulā mēs paliekam vienu nakti
skaistā viesnīcā, atpūšamies, dodamies pastaigā pa Stambulu, izbraucam ar kuģīti un organizējam pasākumus, uz kuriem tiek aicināti vietējie kristieši vai arī Stambulā dzīvojošie latvieši. 

Šis brauciens ir citādāks nekā parasta ekskursija, jo bez ierastajām tradicionālajām vietu apskatēm mēs apmeklējam Lūgšanu namus 24/7, kopienu "Chemin Neuf", iepazīstam vietējo kultūru un ciemojamies arī vietējās kristiešu draudzes. Ar mums kopā būs mācītājs Uģis Brūklene un slavēšanas mūziķi, lai kopīgi baudītu svētbrīžus un svinētu dievkalpojumus ari latviešu valodā. Mēs
varam izdzīvot un piedzīvot arī misijas garšu, kā arī uzzināt vairāk par misiju. Bez viesošanās vietējās draudzēs ar sveicieniem no Latvijas, mēs apciemojam kādus bērnus dienas vietējā dienas centrā un uzdziedam dziesmas, iepriecinot viņus. Mēs šajā braucienā ieplānojam arī laiku atpūtai pie Nāves Jūras, Galilejas ezera un siltajās sezonās arī pie Vidusjūras.

2. -14. aprilis 2020 kopā ar mācītāju Uģi Brūkleni un misionāru Kasparu Ezeriņu
PALMU SVĒTDIENA, KLUSĀ NEDĒĻA, KRISTUS AUGŠĀMCELŠANĀS SVĒTKI, PESAH SVĒTKI JERUZĀLEMĒ UN BĪBELES ZEMĒ - 975 €

Dalības izmaksās ir ieklauts lidojums ar “Turkish Airlines” nododamā bagāža-30kg un ēdināšana avioreisos, viesnīcas, trīs reizes dienā ēdināšana, transports, gids, programma, grupa vadītājs un obligātās dzeramnaudas šoferiem un apkalpojošam personālam) 

Pieteikšanās un plašāka informācija:
Kaspars Ezeriņš “GODeeper Tours”, svētceļojumi uz Bībeles Zemi
T: (+371) 29622742 (WhatsApp)
E: info@godeepertours.com; / www.godeepertours.lv
Mācītājs Uģis Brūklene
T: 29116662

‍Pasākuma programma pieejama - šeit
« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »