2020. gada 07. jūnijs
Vārda dienas: Gaida, Arnis

DIENAS LOZUNGS

Trīsvienības svētki – Trinitatis
Kunga Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība, un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem!
(2Kor 13:13)

krāsa: balta

Jes 6:1–8; Rm 11:33–36; Mt 28:18–20
Ps 8:2–10; 1Moz 1:1–2:4a; 2Kor 13:11–13; Mt 28:16–20

Kungs nāk tiesāt zemi! Viņš tiesās pasauli pēc taisnības un tautas pēc patiesības! (Ps 98:9)

Valstības evaņģēlijs tiks pasludināts visā pasaulē par liecību visām tautām, un tad nāks gals.
(Mt 24:1)

Īj 38:1–11, 42:1–5; Atkl 19:4–6; Jņ 1:29–34

lasīt vairāk >

Ziemsvētku, Vecgada, Zvaigznes dienas dievkalpojumi LELB draudzēs 2019

iesūtīts: 2019.12.19 14:34


Rīgā


Berģu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Brīvdabas muzeja Usmas baznīcā: Sveču gaismas ceļš līdz pat baznīcai (soliste Madara Dziedātāja)

25. decembrī

plkst. 10:00

Brīvdabas muzeja Usmas baznīcā

29. decembrī

plkst. 10:00

Brīvdabas muzeja Usmas baznīcā




Biķeru ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16.00 un 18.00


25. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 18:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Bolderājas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakars. Ziemsvētku lasījumu un dziesmu dievkalpojums.

25. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētki

29. decembrī

plkst. 14:00

Pirmā svētdiena pēc Ziemsvētkiem – Ģimenes dievkalpojums- 2019.gada noslēguma dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 14:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums un Ziemsvētku laika sadraudzības pasākums




Daugavgrīvas Baltās baznīcas ev.lut. draudze (Vecmīlgrāvī)

24. decembrī

plkst 19:00

Svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Dziedās Agnese Lesniece

29. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 16:00

Vecgada vakara dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas Ģimeņu dievkalpojums ar Svētdienas skolas sagatavotu pārsteigumu




Jaunciema ev.lut. draudze

22. decembrī

plkst. 14:00

Ceturtās adventes dievkalpojums, piedalīsies  Kultūras pils "Ziemeļblāzma"Senioru jauktais koris "Rudens dziesma"

24. decembrī

plkst. 14:00

Ziemsvētku dievkalpojums, piedalīsies mūziķe Dita Svarupa




Katlakalna ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Jēzus Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums,

25. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētkos – dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdienā pēc Ziemsvētkiem – dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 23:00

Vecgada/Jaungada pusnakts dievkalpojums




Mežaparka ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00, 19:00


25. decembrī

plkst. 10:00, 19:00





Rīgas Augšāmcelšanās ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 10:00

Adventa ceturtās svētdienas dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku un Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdienas pēc Ziemsvētkiem dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 23.15

Vecgada vakara svētbrīdis un Jaunā, 2020., gada sagaidīšana

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Rīgas Doma ev. lut. draudze

19. decembrī

plkst. 18:00

Gaismas dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakars

25. decembrī

plkst. 12:00

Ziemsvētki

26. decembrī

plkst. 10:00

Otrie Ziemsvētki

1. janvārī

plkst. 12:00

Jaungada dievkalpojums

6. janvārī

plkst. 8:00

Zvaigznes diena




Rīgas Epifanijas ev.lut. krievu kopiena

25. decembrī

plkst. 16:00

Dievkalpojums krievu valodā

15. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku koncerts

22. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku koncerts

25. decembrī

plkst. 14:00

Ziemsvētku koncerts

26. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku koncerts




Rīgas igauņu Pētera–Pāvila ev. lut.draudze

22. decembrī

plkst. 12:15

Ziemsvētku dievkalpojums Rīgas Sv.Jāņa baznīcas sakristejā




Rīgas Jaunā Sv. Ģertrūdes ev. lut.draudze

22. decembrī

plkst. 11:00

Adventa ceturtās svētdienas dievkalpojums

22. decembrī

plkst. 13:00

Bērnu mūzikas labdarības koncerts "Ziemsvētku stāsts". Koncertā piedalās: Ilze Riže (dziesmu autore, balss, instrumenti), Lūcija Sičevska (ģitāra), Marija Kudrina (taustiņinstrumenti), Jēkabs Taranda (balss, sitaminstrumenti), Madara Knēziņa (balss, oboja) un citi. Ieeja par ziedojumiem.

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku priekšvakars. Dziedās Martina Dēringa (soprāns, Vācija), pie ērģelēm Aivars Kalējs.

24. decembrī

plkst 19:00

Kristus piedzimšanas svētvakars. Dziedās Martina Dēringa (soprāns, Vācija), pie ērģelēm Aivars Kalējs.

25. decembrī

plkst. 12:00

Kristus piedzimšanas svētki. Dziedās Martina Dēringa (soprāns, Vācija), pie ērģelēm Aivars Kalējs.

29. decembrī

plkst. 11:00

Pirmā svētdiena pēc Ziemsvētkiem

2. janvārī

plkst 19:00

Gada sākuma vakara dievkalpojums




Rīgas Jēzus ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ģimeņu Ziemsvētku dievkalpojums.

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums.

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 18:00

VĀRDS un MŪZIKA” Otrajos Ziemsvētkos.

29. decembrī

plkst. 10:00

Pirmās svētdienas pēc Ziemsvētkiem dievkalpojums.

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada vakara dievkalpojums.

1. janvārī

plkst. 12:00

Jaungada dienas dievkalpojums.

2. janvārī

plkst. 18:00

Nedēļas dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Otrās svētdienas pēc Ziemsvētkiem dievkalpojums.




Rīgas Kristus ev.-lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Adrese: Mēness 1

24. decembrī

plkst. 15:00

Neredzīgo pansionātā (Braila 2)

25. decembrī

plkst. 10:00

Adrese: Mēness 1

26. decembrī

plkst. 15:00

Neredzīgo pansionātā (Braila 2)

31. decembrī

plkst. 15:00

Neredzīgo pansionātā (Braila 2)

31. decembrī

plkst. 18:00

Adrese: Mēness 1




Rīgas Krusta ev.lut draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


24. decembrī

plkst 19:00


25. decembrī

plkst. 11:00

Ar kristībām un iesvētībām

31. decembrī

plkst. 23:00





Rīgas Lutera ev. lut. draudze

24. decembrī

14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Ziemsvētku dievkalpojumi

25. decembrī

plkst. 11:00

I Ziemsvētku dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 11:00

II Ziemsvētku dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada vakara kontemplatīvais dvk (ar dziesmām)

1. janvārī

plkst. 18:00

Jaungada kontemplatīvais dievkalpojums (ar dziesmām)

5. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Rīgas Mārtiņa ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums. Dievkalpojumā piedalīsies Strazdmuižas pūtēju ansamblis un meiteņu koris "Resono".

24. decembrī

plkst 19:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums. Dievkalpojumā piedalīsies Rīgas Mārtiņa draudzes koris un Jānis Porietis (trompete, flīgelhorns).

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums.

26. decembrī

plkst. 10:00

Otro Ziemsvētku dievkalpojums. Dievkalpojumā Kristības un iesvētības.

31. decembrī

plkst. 23:00

Vecgada vakars – nakts dievkalpojums, sagaidot Jauno gadu.




Rīgas Misiones ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 10:00


24. decembrī

plkst. 18:00

Muzikālā programma Ingmara Zemzara vadībā

29. decembrī

plkst. 10:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Rīgas Sv. Gara ev. lut. draudze Imantā

22. decembrī

plkst. 17:00


29. decembrī

plkst. 17:00


5. janvārī

plkst. 17:00


12. janvārī

plkst. 17:00


19. janvārī

plkst. 17:00





Rīgas Sv. Jāņa ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00

Ziemsvētku dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu ģimenēm ar bērniem

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus Piedzimšanas svētku dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu

26. decembrī

plkst. 10:00

II Ziemsvētku dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu

31. decembrī

plkst. 16:00

Vecgada vakara dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu




Rīgas Sv. Marka ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Rīgas Sv. Pāvila ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Svētbrīdis krievu valodā, piedalīsies kokļu ansamblis "Austriņa", koris Accolada, soprāna solo Anna Gendelmane, ērģelnieks Andžejs Rancēvičs

24. decembrī

plkst. 16:00

Muzikāls ģimenes dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Ziemassvētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 18:00

StepUp dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada vakara dievkalpojums




Rīgas sv. Pētera ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00, 18:00


25. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 18:00





Rīgas sv. Trīsvienības ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 10:00





Rīgas Vecā Sv.Ģertrūdes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00

Ģimeņu dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku lasījumu un dziesmu dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku lasījumu un dziesmu dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 23:00

Pusnakts dievkalpojums ar Sv.Vakarēdienu

25. decembrī

plkst. 10:00


26. decembrī

plkst. 10:00


29. decembrī

plkst. 10:00, 18:00


31. decembrī

plkst. 19:00, 23:00


1. janvārī

plkst. 12:00


2. janvārī

plkst 19:00


5. janvārī

plkst. 10:00, 18:00


6. janvārī

plkst 19:00





Svētā Evaņģēlista Lūkas krievu ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 17:00


5. janvārī

plkst. 17:00





Vācu evaņģēliski luteriskā Baznīca Latvijā, VĀCU SVĒTĀ PĒTERA DRAUDZE

21. decembrī

plkst. 12:00

Paul Gerhard Haus Dievkalpojums vācu valodā, Gottesdienst in Deutscher Sprache

24. decembrī

plkst. 16:00

Domas baznīcas kapitula zāle, Dievkalpojums vācu valodā, Christvesper, Gottesdienst in Deutscher Sprache

25. decembrī

plkst. 13:00

Jēzusbaznīcā, Dievkalpojums vācu valodā, Festgottesdienst in Deutscher Sprache

26. decembrī

plkst. 13:00

Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāle, Dievkalpojums vācu valodā, Festgottesdienst in Deutscher Sprache



Rīgas arhidiecēzē – ārpus Rīgas





Ādažu ev.lut. draudze - "Laivu māja" - Carnikava, Stacijas iela 21

22. decembrī

plkst. 15:00

Ceturtās Adventes dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 15:00

1.svētdiena pēc Ziemsvētkiem, sadraudzība

5. janvārī

plkst. 15:00

2.svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Ādažu ev.lut. draudze - Baltezera baznīca

22. decembrī

plkst. 11:00

Ceturtās Adventes dievkalpojums, piedalās koncertu sniedz Sējas novada koris “Sēja”, diriģents Ā. Ādamsons

24. decembrī

plkst. 18:00 un 20:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojumi

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Ģimeņu dievkalpojums - 1.svētdiena pēc Ziemsvētkiem

31. decembrī

plkst. 23:00

Vecgada vakara dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

2.svētdiena pēc Ziemsvētkiem

6. janvārī

plkst 19:00

Zvaigznes diena




Ādažu ev.lut. draudze - Koncerti Baltezera baznīcā

19. decembrī

plkst. 18:00

Garkalnes novada jauktā kora “Pa Saulei” koncerts "Prieks PaSaulei", diriģenti M. Ozola, J. Ozols, M. Dudčaka, ieeja par ziedojumiem

20. decembrī

plkst 19:00

Ziemassvētku koncerts “ES TICU... “, piedalās V. Pūce, I. Šļubovska-Kancēviča, D. Krenberga, R. Ozols, biļetes Biļešu Paradīzes kasēs

21. decembrī

plkst. 16:00

Piedalās kori "Saknes" un "Jaunpils", diriģenti L. Pommere, Ā. Ādamsons, ieeja par ziedojumiem

5. janvārī

plkst. 12:30

"Viduslaiku korāļi", piedalās V. E. Platupe, M. Dzenuška un D. Treija, ieeja par ziedojumiem

7. janvārī

plkst 19:00

"Sniegpārslas stāsts", piedalās I. Sutugova, M. Burke-Burkevics un N. Pauniņš, biļetes Biļešu Paradīzes kasēs




Ainažu pareizticīgo baznīcā (luterāņu dievkalpojums)

24. decembrī

plkst. 20:00





Allažu ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 20:00

Dziedās ansamblis Vējupe

25. decembrī

plkst. 14:00





Alojas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Dievkalpojums Kristus dzimšanas diena

26. decembrī

plkst. 11:00

Dievkalpojums Urgas pansionātā




Āraišu ev.lut. draudze

22. decembrī

plkst. 11:00

4.Adventa svētdienas dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

 1.Ziemsvētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Svētdienas dievkalpojums




Augstrozes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Ģimenēm ar bērniem

24. decembrī

plkst. 16:00 un 18:00





Baldones ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakars , vārda dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

1. Ziemsvētki, Sv. Vakarēdiena dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Pēdējais Vecgada Sv. Vakarēdiena dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas Sv. Vakarēdiena dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 12:00

Tomes baznīcā: Ziemsvētku dievkalpojums




Birzgales ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku vakara vārda dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 15:00

Pēdējais Vecgada Sv. Vakarēdiena dievkalpojums




Bulduru ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


25. decembrī

plkst. 15:00


29. decembrī

plkst. 13:00


1. janvārī

plkst. 15:00


5. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes dienas ģimeņu dievkalpojums, svētdienas skolas eglīte.




Burtnieku ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums baznīcā

29. decembrī

plkst. 11:00

Gada noslēguma dievkalpojums Mācītājmuižā

5. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums Mācītājmuižā




Cēsu Svētā Jāņa lauku ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums (bez Sv. Vakarēdiena)

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 18:15

Otro Ziemsvētku ģimenes dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 22:30

Vecgada nakts dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Dikļu ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 14:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Doles-Ķekavas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakars. (Muzicē vokālais ansamblis ,, Jūti")

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētki. (Muzicē draudzes ansamblis)

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums. ( Muzicē vīru koris ,,Ķekava")




Drustu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums.




Dubultu ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 13:00

Dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu piedalīsies Jūrmalas Kultūras centra pūtēju orķestris "Jūrmala" Bruno Jirgenberga vadībā.

24. decembrī

plkst.17.30, 18:00

Ziemsvētku mūzika draudzes kora, pūtēju un solistu izpildījumā plkst. 18.00 Ziemsvētku vakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku rīta dievkalpojums. Piedalīsies draudzes pūtēju ansamblis un koris




Dzērbenes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums.




Ērģemes ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Ēveles ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums.




Garkalnes ev.lut. draudze

22. decembrī

plkst. 15:00

Ceturtā Adventa dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 17:00 un 19:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojumi

25. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Ikšķiles ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums ar Draudzes kora piedalīšanos

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums ar Draudzes kora piedalīšanos

25. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojums ar Kristībām un Iesvētībām

29. decembrī

plkst. 10:00

Starpsvētku dievkalpojums

31. decembrī

plkst 19:00

Gadu mijas dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums ar Salaspils kora "Loja" piedalīšanos




Jaunpiebalgas ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 16:00

Svētdienas skolu Ziemsvētku uzvedums




Kārķu ev. lut.draudze

24. decembrī

17:00, un 19:00


25. decembrī

plkst. 18:00

Koncerts




Katrīnas ev. lut. baznīcā (Viļķenē)

24. decembrī

plkst. 14:00





Ķeguma ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Svētvakara dievkalpojums, muzicēs saksofoniste Madara Bartulāne

25. decembrī

plkst. 9:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums, muzicēs vokālais ansamblis "Laudate"

25. decembrī

plkst. 14:00

Ziemsvētku dievkalpojums SAC Rembatē

29. decembrī

plkst. 9:00


5. janvārī

plkst. 9:00





Ķemeru ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums




Ķempju ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Krimuldas ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst 19:00

Svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 12:00


24. decembrī

plkst. 17:00

Koncerts




Lēdurgas ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Lielsalacas ev. lut. baznīcā (Salacgrīvā)

24. decembrī

plkst. 16:00

Dzied koris "Dvēseles dziesma"




Lielvārdes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Svētvakara dievkalpojums, muzicēs saksofoniste Madara Bartulāne

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums, muzicēs vokālais ansamblis "Laudate"

25. decembrī

plkst. 14:00

Ziemsvētku dievkalpojums SAC Rembatē

29. decembrī

plkst. 11:00


1. janvārī

plkst. 18:00

Muzicēs Ogres luterāņu draudzes slavēšanas ansamblis

5. janvārī

plkst. 11:00


5. janvārī

plkst. 16:00

Koncerts Lielvārdes luterāņu baznīcā- Kaspara Zemīša opuss "Mesa", izpilda: Ķeguma jauktais koris "Lins", diriģente Maira Līduma un pats komponists, ģitārists Kaspars Zemītis




Liepupes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 13:00


29. decembrī

plkst. 13:00


5. janvārī

plkst. 13:00





Limbažu ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst.12.00 un 20.00


25. decembrī

plkst. 10:00


26. decembrī

plkst. 18:00


27. decembrī

plkst. 18:00


28. decembrī

plkst. 10:00


29. decembrī

plkst. 10:00


1. janvārī

plkst. 10:00


2. janvārī

plkst. 18:00


5. janvārī

plkst. 10:00


6. janvārī

plkst. 18:00





Lodes ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


26. decembrī

plkst. 13:00





Madlienas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00

Ziemsvētku dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Mālpils ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Matīšu Sv. Mateja ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku dievkalpojums

21. decembrī

plkst. 13:00

Kora un ērģeļu mūzikas koncerts “ZIEMAS CEĻI"




Mazsalacas Sv.Annas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 12:30


25. decembrī

plkst. 12:30





Meņģeles ev.lut. draudze

24. decembrī

Plkst.19.30

Ziemsvētku dievkalpojums




Nītaures ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Kristus piedzimšanas svētku vakara dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 12:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Ogres ev. lut.draudze

24. decembrī

16:00, 19:00


25. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 18:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Olaines ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


25. decembrī

plkst. 13:00





Pāles ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Palsmanes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus dzimšanas svētvakarsPalsmanes ev. lut. baznīcā. Piedalās Smiltenes draudzes vokālais ansamblis.

12. janvārī

plkst. 14:00

Palsmanes ev. lut. baznīcā Zvaigznes dienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu.




Pēterupes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00

Ziemsvētku priekšvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

Pirmo Ziemsvētku dievkalpojums

1. janvārī

plkst. 18:00

Jaunā gada pirmais dievkalpojums




Piņķu ev. lut.draudze

22. decembrī

plkst. 11:00

Laimīga sagadīšanās- Labdarības koncerts SOS BCA ģimeņu atbalstam. Piedalās Babītes novada kultūrizglītības centra bērnu vokālie ansambļi: Karameles, BONBON un  LEDENĪTES

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku svētvakars. Bērnu/Ģimeņu dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakars. Muzikāls dievkalpojums. Dzied Babītes novada jauktais koris “Atskaņa” Gintas Pētersones vadībā

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus Piedzimšanas svētku dievkalpojums, muzicē Inga Sarkane un Laura Treide-Plaude

26. decembrī

plkst. 11:00

II. Ziemsvētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Apustuļa sv.Jāņa diena - gada noslēguma dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Raunas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 20:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums.




Ropažu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 12:00

Iesvētības

29. decembrī

plkst. 12:00


5. janvārī

plkst. 12:00





Rozēnu-Staiceles ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Rubenes ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 11:00

IV Advents,

22. decembrī

plkst. 16:00

Koncerts, Rūta Dūduma, dievnamā

24. decembrī

plkst 19:00

Svētvakara dievkalpojums, dievnamā

25. decembrī

plkst. 11:00

Pirmie Ziemsvētki, dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

Dievkalpojums




Rūjienas Sv.Bērtuļa ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

No plkst.17:30 muzicē Rūjienas Sv. Bērtuļa draudzes ansamblis

25. decembrī

plkst. 10:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Salas sv. Jāņa ev. luteriskā draudze

22. decembrī

plkst. 13:00

Ceturās Adventa svētdienas dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 15:00

Kristus piedzimšanas Svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 13:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 13:00

Svētdienas pēc Ziemsvētkiem dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Salaspils M. Lutera ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst 16.00; plkst 18.00

29. decembrī

plkst. 12:00


31. decembrī

plkst. 12:00


5. janvārī

plkst. 12:00


6. janvārī

plkst 19:00





Siguldas ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Dziedās Filips Krauklis

24. decembrī

plkst. 18:00

Dziedās draudzes ansamblis

25. decembrī

plkst. 11:00





Skujenes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 20:00

Ziemsvētku vakara dirvkalpojums, kalpo eveņģēlists -māc.p.i. Juris Jeršovs, ērģelniece Iveta Bernava, pedalās draudzes ansamblis

5. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums, kalpo evaņģēlists - mācītāja p.i. Juris Jeršovs, ērģelniece Daiga Šveide, piedalās draudzes ansamblis




Skultes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku priekšvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 13:00

Pirmo Ziemsvētku dievkalpojums




Slokas ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 10:00

Ceturās Adventa svētdienas dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 17:00

Kristus piedzimšanas Svētvakara dievkalpojums

24. decembrī

plkst 19:00

Kristus piedzimšanas Svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdienas pēc Ziemsvētkiem dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 17:00

Vecgada dievkalpojums

1. janvārī

plkst. 17:00

Jaungada dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Smiltenes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 20:00

Kristus dzimšanas svētvakars Smiltenes ev. lut. baznīcā. Piedalās draudzes vokālais ansamblis un svētdienas skolas muzicējošie bērni

25. decembrī

plkst. 11:00

Smiltenes baznīcā: Pirmie Kristus dzimšanas svētki Smiltenes ev. lut. baznīca dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu, pēc dievkalpojuma svētdienas skolas uzvedums, draudzes Ziemassvētku eglīte.

26. decembrī

plkst. 13:00

Otrie Kristus dzimšanas svētki Smiltenes ev. lut. baznīcā. Lielais svētku koncerts ar kopdziedāšanu piedalās vokālie pašdarbības kolektīvi.

29. decembrī

plkst. 11:00

Smiltenes baznīcā: Svētdiena pēc Ziemassvētkiem, vecgada dievkalpojums Smiltenes ev. lut. baznīcā..

5. janvārī

plkst. 11:00

Smiltenes baznīcā: Zvaigznes dienas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu Smiltenes ev. lut. baznīcā..




Straupes ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 9.00

Adventa ceturtā svētdiena

24. decembrī

plkst 19:00

Kristus piedzimšanas svētvakars

25. decembrī

plkst. 9.00

Pirmie Ziemsvētki

29. decembrī

plkst. 9.00

Svētdiena pēc Ziemsvēkiem

5. janvārī

plkst. 9.00

Zvaigznes diena




Strenču ev.lut. draudze

15. decembrī

plkst. 13:00

3.Adventes Dievkalpojums

22. decembrī

plkst. 13:00

4.Adventes Dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku vakara Dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 13:00

Svētdienas Dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Svētdienas Dievkalpojums.




Suntažu ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Sv.Pētera ev. lut. draudze Īrijā

24. decembrī

plkst 19:00

Clontarf & Scots Presbyterian Church, Dublin 3 (muzikāli priecēs Latviešu Biedrības Īrijā jauktais koris "eLVé")




Trikātas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Turaidas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Svētvakara dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 11:00

Otrie Ziemasvētki

29. decembrī

plkst. 11:00

Pirmā svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Umurgas ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 13:00





Valkas-Lugažu ev. lut. draudze

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdienas dievkalpojums

15. decembrī

plkst. 10:00

3.Adventes Dievkalpojums

21. decembrī

plkst. 16.0

Ziemassvētku koncerts, K.Zadovska, J.Lūsēns, E.Mundeciema

22. decembrī

plkst. 10:00

4.Adventes dievkalpojums

22. decembrī

plkst. 11.30

Pēc dievkalpojuma koncerts, Saieta nama "Lugažu muiža" JVA "Atbalss"

23. decembrī

plkst. 16,00

Ziemassvētku koncerts, Valmieras mūzikas skolas absolventu kokļu ansamblis "Accorda"

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

24. decembrī

plkst 19:00

Pēc dievkalpojuma koncerts, Valkas pilsētas KN vīru ansamblis "Lai skan"

25. decembrī

plkst. 10:00

1.Ziemsvētku dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 16:00

Vecgada vakara dievkalpojums.




Valmieras Svētā Sīmaņa ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Muzicēs draudzes koris

24. decembrī

plkst 19:00

Muzicēs VKC kamerkoris "KAĶI"

24. decembrī

plkst. 21:00

Muzicēs draudzes vīru ansamblis

25. decembrī

plkst. 11:00

Muzicēs draudzes liturģiskais koris "AVOTS"




Vangažu ev.lut. draudze

22. decembrī

plkst. 12.30

Ģimeņu dievkalpojums Muzikālie viesi Lapšānu un Zilicku ģimenes

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsavētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 12.30

Vecgadsa dievkalpojums. Pēc dievkalpojuma jauktā kora "Mežābele" koncerts

5. janvārī

plkst. 12.30

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Vecpiebalgas ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


31. decembrī

plkst. 16:00

Gadu mijas dievkalpojums




Vijciema ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14.30

Ziemsvētku vakara dievkalpojums




Zaubes ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 14:00

4 adventes dievkalpojums,

24. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpjums



Liepājas diecēzē





Aizputes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Vārda dievk., muzicēs draudzes ērģelnieki

25. decembrī

plkst. 17:00

Valtaiķu baznīcā. Piedalās Liepājas Tautas mākslas centra jauktais vokālais ansamblis "Šokolāde", vadītājas Daiga Ozola un Dina Sleže. Piedalās arī Nils Goiževskis (čells) un Reinis lapa (flauta). Skanēs latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas. Vārda dievk.




Annenieku ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Apriķu ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Vārda dievkalpojums




Ārlavas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums




Augstkalnes-Mežmuižas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Balgales ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00





Bārbeles ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums




Bātes–Vaiņodes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Kristus dzimšanas svētvakars

25. decembrī

plkst. 13:00

pirmie ziemsvētki

6. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes diena




Bauskas Sv. Gara, ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16.00, 18.00

Ziemsvētku vakara dievkalpojumi. (piedalās draudzes ansmblis)

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums. (piedalās draudzes ansamblis)

26. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums(piedalās draudzes sv. skolas bērni)

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada vakara dievkalpojums




Bērsteles ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums




Bērzes ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 10:00

Muzicēs ansamblis Krastu Balsis




Blīdenes ev.lut.draudze

26. decembrī

plkst. 15:00








Budbergas Sv. Pāvila ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Bukaišu–Sniķeres ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13.30


5. janvārī

plkst. 14:00





Bunkas ev.lut. draudze

23. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku gaidīšanas svētbrīdis baznīcas drupās




Codes ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 12:00





Dalbes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums




Dārtes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 20:00





Dobeles ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ar Svēto Vakarēdienu

24. decembrī

plkst. 18:00

Vārda dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 12:00


29. decembrī

plkst. 10:00


5. janvārī

plkst. 10:00


6. janvārī

plkst. 18:00





Dundagas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums (kopā ar Svētdienas skolu)

27. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums (kopā ar pansionātu)

29. decembrī

plkst. 11:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem

1. janvārī

plkst. 11:00

Jēzus vārda došanas dienas dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

Otrā svētdiena pēc Ziemsvētkiem

6. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Dunikas ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 14:00

1. Ziemsvētkos (ar Svēto Vakarēdienu)

5. janvārī

plkst. 14:00

2. svētdienā pēc Ziemsvētkiem (ar Svēto Vakarēdienu)




Durbes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00


6. janvārī

plkst. 12:00


29. decembrī

plkst. 9:00


5. janvārī

plkst. 9:00





Dzirciema ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Džūkstes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums




Ēdoles ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Embūtes ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 15:00





Engures ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Gaiķu ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 17:00





Ģipkas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku dievkalpojums. Plkst. 16.30 koncerts




Gramzdas ev.lut. draudze

22. decembrī

plkst. 15:00

4.Adventa dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku dievkalpojums

12. janvārī

plkst. 15:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Griezes ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 18:00


26. decembrī

plkst. 12:00


31. decembrī

plkst. 20:00





Grīvaišu ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 15:00





Grobiņas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku priekšvakara dievkalpojums ar koklētājiem un flautistu

25. decembrī

plkst. 11:00


25. decembrī

plkst. 13:00

Dievkalpojums ģimenēm ar bērniem

6. janvārī

plkst. 18:00


29. decembrī

plkst. 11:00


5. janvārī

plkst. 11:00





Iecavas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Iģenes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums




Īles ev.lut.draudze

12. janvārī

plkst. 15:00

Svētdiena pēc Zvaigznes dienas




Ilmājas ev.lut draudze

24. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Īvandes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Jaunauces ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 11:00





Jaunpils ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 10:00


24. decembrī

plkst. 18:00


29. decembrī

plkst. 10:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Jaunsaules ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Piedalās sieviešu ansamblis no Vircavas




Jelgavas Sv. Vienības ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums bez dievgalda

25. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojums ar dievgaldu.

25. decembrī

plkst. 12:15

Bērnu (ģimeņu) dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums ar dievgaldu.

5. janvārī

plkst. 10:00

Dievkalpojums ar dievgaldu.




Jelgavas Sv.Annas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00 un 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojumi

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums. Kalpos Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons.

26. decembrī

plkst. 12:00

Otro Ziemassvētku dievkalpojums draudzes senioriem

29. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada dievkalpojums

1. janvārī

plkst. 18:00

Jaungada dievkalpojums.

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums.




Jūrmalciema Nācaretes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00


29. decembrī

plkst. 14:00


6. janvārī

plkst. 12:00





Kabiles ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums




Kalnamuižas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Kalnciema–Klīves ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Muzicē vokāli instrumentālais ansamblis "Krastu balsis" draudzes ērģelnieka DĀVJA BEITLERA vadībā




Kaltenes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Kandavas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 10:00





Klosteres Sv. Pētera ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 13:00

Vārda dievkalpojums




Kolkas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 14:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem

5. janvārī

plkst. 14:00

Otrā svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Krūtes-Bārtas ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 14:00

Piedalīsies Bārtas Kultūras nama bērnu ansamblis




Kuldīgas Sv. Katrīnas ev. lut. draudze

24. decembrī

13.00 un 18.00

Kristus piedzimšanas svētvakars

25. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētki

29. decembrī

13.00 un 14.00

Pirmā svētdiena pēc Ziemsvētkiem

30. decembrī

plkst. 07.00

Matutīne ar Svēto Vakarēdienu

31. decembrī

plkst. 23.00

Vecgada dievkalpojums

1. janvārī

plkst. 18:00

Jēzus vārda došanas diena, Jaungads

5. janvārī

13.00 un 14.00

Otrā svētdiena pēc Ziemsvētkiem

6. janvārī

plkst. 18:00

Zvaigznes diena, Epifānija




Kuldīgas Sv.Annas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


24. decembrī

plkst. 20:00





Ķurbes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Kristus dzimšanas svētku dievkalpojums




Kursīšu ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 13:00





Landzes ev.lut.draudze

26. decembrī

plkst. 13:00

Ziemsvētku Dievkalpojums. Muzicē koris Līvzeme''  Piltenes iec. prāvests Kārlis Irbe ievadīs Landzes draudzē mācītāju Jāni Gaisiņu.Jaunajā Gadā  dievkalpojumi katra mēneša 3 svētdienā plkst. 13 Landzes baznīcā.

26. decembrī

plkst. 13:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Lestenes ev.lut. draudze

22. decembrī

plkst. 12:00

Muzicēs Tumes k.n. vokālais ansamblis "Kansoneta"

23. decembrī

plkst. 14:00

Piedalīsies solisti D. Kregere, E. Auniņš, muzikālais pavadījums D. Kļava

24. decembrī

plkst. 16:00





Lielvircavas ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 13.30

Dievk.bērniem , 14.00 dievkalpojums




Liepājas Brāļu ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 14:00


29. decembrī

plkst. 14:00


5. janvārī

plkst. 14:00





Liepajas Krusta ev.lut.draudze

.

.

Pievienojas uz dievkalpojumiem Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē




Liepājas Lutera ev. lut. draudze

22. decembrī

plkst. 11:00

4 Adventa dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku priekšvakars, ar Sakramentu

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakars

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas svētki, Iesvētes dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

1. svētdiena pēc Ziemsvētkiem

31. decembrī

plkst. 11:00

Vecgada dievkalpojjums

5. janvārī

plkst. 11:00

2. svētdiena pēc Ziemsvētkiem

6. janvārī

plkst. 18:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Liepājas Sv. Annas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00

Vārda dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 21:00

Vigīlija. Nakts dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums. Kristus piedzimšanas svētki

26. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums. Sv. Stefans pirmais asinsliecinieks

27. decembrī

plkst 19:00

Dievkalpojums. Sv. apustuļa un evaņģēlista Jāņa dienā

28. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums. Sv. nevainīgie bērni, martīri

29. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums

31. decembrī

plkst. 18:00

Dievkalpojums. Vecgada vakars

1. janvārī

plkst. 11:00

Dievkalpojums. Jēzus vārda došanas dienā. Jaungada diena.




Liepājas Sv.Trīsvienības ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 10:00

Otrie Ziemsvētki. Bērnu un ģimeņu dievkalpojums.

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada dienas dievkalpojums

1. janvārī

plkst. 10:00

Jēzus vārda došanas dienas dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Lipaiķu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Lutriņu ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 20:00


5. janvārī

plkst. 13:00





Mārtiņa /Dzedru/ ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00

Dzied Elīna Lāce




Mazirbes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku priekšvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Dievkalpojums pirmajā svētdienā pēc Ziemsvētkiem

31. decembrī

plkst. 18:00

Dievkalpojums Vecgada dienā

1. decembrī

plkst. 12:00

Dievkalpojums Jēzus Vārda došanas dienā




Mērsraga ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku dievkalpojums

12. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Mežotnes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 12:00

Draudzes kapelā, Viesturos

25. decembrī

plkst. 14:00

Bērzu kapelā, Strelniekā

26. decembrī

plkst. 14:00

Svētās Ģimenes kapelā, Rundāles pilī




Miķeļtorņa ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums




Muitnieku ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 14:00


31. decembrī

plkst. 14:00


5. janvārī

plkst. 14:00





Nīcas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 11:00


1. janvārī

plkst. 14:00


5. janvārī

plkst. 11:00





Nīgrandes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums




Nurmes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00





Pampāļu ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Pāvilostas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Penkules ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Piltenes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Popes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

12. janvārī

plkst. 10:00

Māc.U.Brūklenes amatā ievešanas dievkalpojums Popes draudzē




Priedulas – Vadakstes ev.lut.draudze

23. decembrī

plkst. 18:00





Priekules ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus dzimšanas svētvakars

25. decembrī

plkst. 10:00

Pirmie ziemsvētki

26. decembrī

plkst. 10:00

Sv. Stefana diena. Pēc dievkalpojuma saddraudzība

1. janvārī

plkst. 14:00

Kristus vārda došana, jaungada dienas dievkalpojums

6. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes diena.




Pūres ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Puzes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Kristus dzimšanas svētku dievkalpojums Puzes baznīcā




Remtes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 13:00





Rendas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Ziemassvētku Svētvakars

29. decembrī

plkst. 10:00

Gada noslēguma dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Rindas ev. lut.draudze

26. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku dievkalpojums.




Rojas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 13:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Rubas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Rucavas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakarā

25. decembrī

plkst. 11:00

1. Ziemsvētkos (ar Svēto Vakarēdienu)

26. decembrī

plkst. 11:00

2. Ziemsvētkos dievkalpojums bērniem (ar Svēto Vakarēdienu)

27. decembrī

plkst. 11:00

Rucavas veco ļaužu namā

29. decembrī

plkst. 11:00

Svētdienā pēc Ziemsvētkiem (ar Svēto Vakarēdienu)

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgadā (ar Svēto Vakarēdienu)

1. janvārī

plkst. 11:00

Jēzus vārda došanas dienā (ar Svēto Vakarēdienu)

5. janvārī

plkst. 11:00

2. svētdienā pēc Ziemsvētkiem (ar Svēto Vakarēdienu)

6. janvārī

plkst. 11:00

Zvaigznes dienā (ar Svēto Vakarēdienu)




Rudbaržu ev.lut draudze

24. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojus. Kalpos Arturs Kaņepe




Sabiles ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Sakaslejas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:30





Saldus M. Lutera ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Bez Vakarēdiena

25. decembrī

plkst. 10:00

Iesvētību

29. decembrī

plkst. 10:00

Mācītāja amatā ievešana

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaignes diena




Saldus Sv.Jāņa ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 17:00


25. decembrī

plkst. 12:00


29. decembrī

plkst. 11:00


31. decembrī

plkst. 23:00





Salgales ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Saraiķu ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Sātu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00


25. decembrī

plkst. 11:00





Sēmes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums, dziedās ansamblis „Domino“

5. janvārī

plkst. 14:00

Otrā svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Sesavas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


25. decembrī

plkst.9.30


12. janvārī

plkst .9.30





Skrundas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku dievklapojums




Spāres ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00

Muzicēs Spāre sieviešu vokālais ansamblis "Varavīksne".




Stendes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

12. janvārī

plkst. 14:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Strazdes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Sv. Jaunavas Marijas Staļģenes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Talsu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Dzied koris "Doram Deo"

24. decembrī

plkst 19:00

Dzied koris "Amenda"

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums, dzied koris "Coram Deo"




Tukuma ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku rīta dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem

31. decembrī

plkst. 18:00

Vecgada dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

Otrā svētdiena pēc Ziemsvētkiem




Ugāles ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojums

24. decembrī

plkst 19:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Ulmales-Labragas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Usmas ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojums

31. decembrī

Plkst.23:30

Vecgada vakara dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Usmas Sv. Pētera ev. lut. draudzē

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku Svētvakars

5. janvārī

plkst. 12.30

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Užavas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:30





Valdemārpils ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00





Valles ev. lut. draudze

20. decembrī

plkst. 9:00

Skolas Ziemsvētku dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 14:00

Vecgada dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 14:00

Dievkalpjums ar Svēto vakardienu




Vānes ev. lut. draudze 

24. decembrī

plkst. 18:00





Vārmes ev. lut. draudze 

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakars

29. decembrī

plkst. 10:00

Pirmā svētdiena pēc Ziemsvētkiem, kamerkora "Rāte" koncerts




Vecauces ev.lut. draudzē

24. decembrī

plkst. 18:00

Dievkalpojums, bez Svētā Vakarēdiena

24. decembrī

plkst. 20:00

Dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu




Vecsaules ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00





Vecumnieku ev. lut. draudze

20. decembrī

plkst. 11:00

Skolas Ziemsvētku dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 10:00

Vecgada dievkalpojums




Ventspils ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku priekšvakara dievkalpojums, 20:00 Ziemsvētku priekšvakara dievkalpojums.

25. decembrī

plkst. 12:00

Pirmo Ziemsvētku dievkalpojums.

26. decembrī

plkst. 18:00

Otro Ziemsvētku dievkalpojums.

29. decembrī

plkst. 10:00

Svētdiena pēc Ziemsvētkiem.

31. decembrī

plkst. 17:00

Gada noslēguma dievkalpojums.

6. janvārī

plkst. 18:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums.




Vērgales ev.lut.draudze

25. decembrī

plkst. 14:00





Vircavas ev.lut.draudze

25. decembrī

Plkst.13:30

Kristus piedzimšanas svētku svētbrīdis bērniem

25. decembrī

plkst. 14:00

Kristus piedzimšanas svētku devkalpojums




Zaļenieku Zaļā ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 10:00





Zemītes ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Ziemupes ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Zlēku ev.lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums



Daugavpils diecēzē





Aizkraukles ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00


31. decembrī

plkst. 12:00





Aknīstes ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Alūksnes ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst 19:00


25. decembrī

plkst. 11:00


26. decembrī

plkst. 11:00

Mācītājmuižā

29. decembrī

plkst. 11:00

Mācītājmuižā




Apes Sv. Mateja ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 20:00

Ziemsvētku vakars, Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 10:00

Otrie Ziemsvētki, Dievkalpojums / Apes novada sociālās aprūpes centrs " Trapene"

31. decembrī

plkst.23.00

Vecgada vakara Dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes dienai veltīts Dievkalpojums




Asares ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Balvu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


25. decembrī

plkst. 10:00


29. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 18:00


31. decembrī

plkst. 23:30


5. janvārī

plkst. 10:00

Pēc dievk. draudzes eglīte

6. janvārī

plkst. 18:00





Bērzaunes ev. lut.draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētku svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums




Biržu Sv. Annas ev. lut.draudze

25. decembrī

plkst. 18:00





Bornes ev. lut.draudze

25. decembrī

plkst. 13:00





Cesvaines ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00

Svētvakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst.9:00

Gada nogales dievkalpojums




Daudzevas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00

Piedalīsies ansamblis.

5. janvārī

plkst. 14:00

Zvaigznes diena tiek atzīmēta svētdienā




Daugavpils M. Lutera ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


25. decembrī

plkst. 10:00


29. decembrī

plkst. 10:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Dignājas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Ērberģes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Ērgļu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 20:00

Kristus piedzimšanas svētku svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums




Gārsenes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 11:00





Gaujienas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku vakars, Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums




Gostiņu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Plkst. 16:00 koncerts




Gricgales ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 11:00





Gulbenes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00

Svētvakara dievkalpojums, piedalās jauktais koris HARMONIJA

25. decembrī

plkst. 10:00

Kristus dzimšanas dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu

5. janvārī

plkst. 11:30

Dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu, pēc dievkalpojuma koncertu sniedz Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris

6. janvārī

plkst 19:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 14:00

Jaungulbenes luterāņu baznīca: Kristus piedzimšanas dievkalpojums




Ilūkstes ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00


25. decembrī

pulkst. 8:00


29. decembrī

pulkst. 8:00


5. janvārī

pulkst. 8:00





Jaunjelgavas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalp.

29. decembrī

plkst. 10:00

pēc dievkalpojuma sadraudzība

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigžņu dienas dievkalpojums




Jēkabpils Sv. Miķeļa ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00


26. decembrī

plkst. 10:00


29. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst 19:00

Vecgada vakara Dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00





Jumpravas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00


31. decembrī

plkst. 14:00





Kaldabruņas ev. lut. draudze

26. decembrī

plkst. 13:00





Kalsnavas ev. lut. draudze

12. janvārī

plkst. 14.30





Kalupes ev. lut. draudze

26. decembrī

plkst. 10:00





Kārsavas ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 16:00

Vada bīskaps E. Alpe, pēc dievkalpojuma – draudzes eglīte




Kokneses ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00


25. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 10:00





Krapes ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Krāslavas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00


5. janvārī

plkst. 14:00





Kristus Spēka Aizkraukles ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku svētvakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 11:00

Gada noslēguma dievkalpojums




Krustpils ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 10:00

Ziemsvētku dievkalpojums, kristības

29. decembrī

plkst. 10:00

Dievkalpojums svētdienā pēc Ziemsvētkiem

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Lašu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Ļaudonas ev. lut. draudze

12. janvārī

plkst. 16:00


24. decembrī

plkst 19:00

Ļaudona un Kalsnava svin kopā Ļaudonā




Lejas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13:00





Liepnas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00





Liezēres ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums




Līvānu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 13.30

Draudzes koris, Ziemsvētku dziesmas

24. decembrī

plkst. 14:00

Ziemsvētku dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 13:00

Zvaigznes dienas dievkalpojums




Lubānas ev. lut. draudze

5. janvārī

plkst. 13:00

Dievkalpojums, pēc tam plkst 15:00 draudzes eglīte Lubānas pilsētas klubā

24. decembrī

plkst. 16:00

Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

24. decembrī

plkst. 16:00

Svētvakara dievkalpojums

29. decembrī

plkst. 13:00

Gada nogales dievkalpojums




Ludza ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 12:00


12. janvārī

plkst. 11.30





Madonas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Ziemsvētku vakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 12:00

Ziemsvētku dievkalpojums

26. decembrī

plkst. 15:00

Ziemsvētku dievkalpojums Mārcienas pansionātā

1. janvārī

plkst. 12:00

Jaungada dievkalpojums




Mazzalves ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00


5. janvārī

plkst. 13:00





Neretas ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst 19:00


25. decembrī

plkst. 12:00


29. decembrī

plkst. 10:00


31. decembrī

plkst. 16:00


5. janvārī

plkst. 10:00





Opekalna ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku vakars, Kristus piedzimšanas svētvakara dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 10:00

Zvaigznes dienai veltīts dievkalpojums




Pļaviņu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Rēzeknes ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 9.00


12. janvārī

plkst. 9.00





Saukas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00





Seces ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00

Pirms tam - 15:30 - Kokneses kora "Anima" koncerts




Sēlpils ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 11:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Subates ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 11:00





Sunākstes ev.lut. draudze

25. decembrī

plkst. 12:00





Tilžas ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 13:00

Vada bīskaps E.Alpe

29. decembrī

plkst. 13:00

Pēc dievkalpojuma – draudzes eglīte




Tirzas ev. lut. draudze

19. decembrī

plkst.9.00

Svētbrīdis ģimenēm, bērniem

24. decembrī

plkst. 18:00

Ziemsvētku dievkalpojums

5. janvārī

plkst. 11:00

 Zvaigznes dienas dievkalpojums




Unguru ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 13:00

Ziemsvētku dievkalpojums




Varakļānu ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 16:00





Vecogres ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 12:00





Velēnas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 17:00

Svētvakara dievkalpojums, piedalās ansambils DEEP SILENCE




Vestienas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00

Kristus piedzimšanas svētku svētvakara dievkalpojums

25. decembrī

plkst. 13:00

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums




Viesītes ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





Vietalvas ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 14:00


5. janvārī

plkst. 14:00





Viļakas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 15:00


31. decembrī

plkst. 15:00


12. janvārī

plkst. 12:00

Pēc dievkalpojuma – draudzes eglīte




Viļānu ev. lut. draudze

25. decembrī

plkst. 15:00





Zalves ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 14:00





Zasas ev. lut. draudze

24. decembrī

plkst. 10.30





Zeltiņu ev.lut. draudze

24. decembrī

plkst. 18:00





« atpakaļ

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »