2020. gada 14. jūlijs
Vārda dienas: Oskars, Ritvars, Anvars

Bauslība un evaņģēlijs svētdienas skolā

iesūtīts: 2019.10.01 21:01
12. oktobrī notiks pasākums “Svētdienas skolas skolotājs pareizi māca Patiesības vārdu: bauslība un evaņģēlijs”. Lektors – mācītājs Terijs Heizī (Terry Hoese).

Mārtiņš Luters norādīja, cik teoloģijā svarīgi atšķirt un pareizi sludināt bauslību un evaņģēliju. Šī mācība ir viens no Lutera nozīmīgākajiem ieguldījumiem Reformācijas kustībā. Tieši bauslības un evaņģēlija izšķiršanai bija kritiska nozīme Lutera “izlaušanās” procesā, viņam nonākot pie atziņas par Dieva taisnīgumu un grēcinieka taisnošanu.

Aicinām svētdienas skolas skolotājus, mācītājus un citus draudzes locekļus un interesentus uz lekciju 12.oktobrī plkst. 10:00–15:00 LELB Virsvaldē, M.Pils ielā 4. Lekcijas tiks tulkotas latviešu valodā. Pasākumā iekļauta neliela kafijas pauze.

Mācītājs T. Hoese ir bijis skolotājs luterāņu skolā un Luterāņu Baznīcas-Misūri Sinodes mācītājs ASV. Pēdējo 25 gadu laikā viņš vadījis angļu valodas nometnes, mācījis un sludinājis dažādās LELB draudzēs. Kopš došanās pensijā 2009.gadā, viņš lasījis lekcijas LELB garīdzniekiem, Lutera Akadēmijas studentiem un svētdienas skolas skolotājiem, kā arī draudzēs vadījis seminārus “Konfliktu risināšana” un “Katehisms kā lūgšana”.

Pieteikšanās līdz 11.oktobrim.

Jautājumi un kontakti: Iveta Kalme, iveta.kalme@lelb.lv, 26064557

« atpakaļ

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »