2020. gada 05. jūnijs
Vārda dienas: Igors, Ingvars, Margots

Jau šoruden Rīgā bezmaksas nodarbības cilvēkiem pēc šķiršanās

iesūtīts: 2019.09.25 08:27

Ar mērķi palīdzēt cilvēkiem, kuri pārdzīvo pāru attiecību iziršanu un cieš no šķiršanās sekām, jau 1.oktobrī tiks uzsākts nodarbību cikls “Dziedinošās pārmaiņas”, ko Rīgas domes Labklājības departamenta finansētā pakalpojuma “Nodarbību vadīšana atbalstam pēc pāru šķiršanās” ietvaros ir izstrādājusi un vadīs organizācija “Vesels veselumā”.

“Uz vecām drupām neko jaunu nevar uzbūvēt,” pārliecināts ir nodarbību vadītājs Uģis Brūklene, kura darbs ikdienā ir cieši saistīts ar ģimenes terapiju un personu veidojošo procesu vadīšanu gan topošajiem virsniekiem, gan luterāņu mācītājiem. ”Ir svarīgi godīgi paskatīties pagātnei acīs, nosaukt vārdā savas cīņas, konstruktīvi sakārtot attiecības un dzīvot dzīvi ar mieru un pārliecību. Tēma ir jūtīga, katram ļoti personīga, tādēļ vēlamies, lai nodarbības notiktu nepiespiestā un mājīgā atmosfērā, drošā vidē, kur katrs var nospraust savas atklātības robežas,” stāsta U.Brūklene.

Pirmo četru nodarbību ciklu rīdziniekiem būs iespēja apmeklēt jau oktobrī – 1.,8.,15. un 22.oktobrī, bet otrais cikls notiks novembrī – 5.,12.,19. un 29. novembrī. Nodarbības notiks Rīgas Jaunās Ģertrūdes baznīcas telpās. Nodarbību sākums pl.18.30.

Iecerētās nodarbību tēmas:

  • “Izaicinājumu un grūtību identificēšana” - identificēt raksturīgākos izaicinājumus pēc šķiršanās un saņemt iedrošinājumu konstruktīvai rīcībai.
  • “Ievainojumu dziedināšana”  - darbs ar sevi un “rēķinu nokārtošana” ar pagātni.
  • “Skats uz priekšu” - apzināties sevi “šeit un tagad” un vērst skatu nākotnē.
  • “Ceļamaize” - reflektēšana par nodarbību ieguvumu un “ceļamaize” turpmākajai dzīvei.

Pārmaiņas dzīvē prasa arī pārmaiņas mūsu domāšanā un rīcībā – dziedinošas pārmaiņas. Pakalpojuma īstenotāji cer, ka šīs nodarbības būs ieguldījums šādu pārmaiņu radīšanā, un rudens ir labs laiks to sākumam.

Pieteikšanās nodarbībām un papildu informācija:
Harina Brūklene
Tālr.26463444
E-pasts: veselsveseluma@gmail.com


« atpakaļ

© 2020 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »