2019. gada 21. maijs
Vārda dienas: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Dievkalpojumi LELB draudzēs Klusajā nedēļā un Lieldienās 2019

iesūtīts: 2019.04.16 10:41

Ainažu draudzē
(pareizticīgo baznīcā)

21.IV – 8.00

Aizputes draudzē

19.IV – 11.00, pēc dievkalpojuma filmas “Kristus ciešanas” skatīšanās

21.IV – 8.00; 11.00 Valtaiķu baznīcā

Aknīstes draudzē

20.IV – 18.00 lūgšanas un grēksūdzes

21.IV – 7.30

Alojas draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

21.IV – 12.00

22.IV – 14.00 Alojas aprūpes centrā

Alūksnes draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 12.00 Krusta ceļš no luteriskās baznīcas; 15.00 dievkalpojums

20.IV – 22.00

1.IV – 11.00

Annenieku draudzē

21.IV – 14.00

Apes Sv.Mateja draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 12.00 Krusta ceļš, 13.30 dievkalpojums; 15.00 – filmas skatīšanās

21.IV – 7.00

22.IV – 10.00 Apes novada sociālās aprūpes centrā “Trapene”

Apriķu draudzē

22.IV – 10.00

Ādažu draudzē (Baltezera baznīcā)

17., 18. IV – 19.00

No 18.aprīļa plkst. 20.00 līdz 20. aprīlim 22.00 – Lūgšanu ķēde – Baltezera baznīcā būs dievlūdzēji, kas nomainīs viens otru un dievnams būs atvērts lūgšanām ikvienam visu šo laiku, dienu un nakti

19.IV – 19.00
20.IV – 22.30 ar kristībām un iesvētībām
21.IV – 11.00

Āraišu draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

20.IV – 23.00

21.IV –11.00

Ārlavas draudzē

19.IV un 21.IV – 14.30

Asares draudzē

21.IV – 12.00

Augstkalnes-Mežmuižas draudzē

21.IV – 16.15

Augstrozes draudzē

19.IV – 11.00

21.IV – 11.00

Baldones draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 14.00

20.IV – 22.00

21.IV – 14.00

Balgales draudzē

21.IV – 12.00

Balvu draudzē

18.IV – 10.00 (vada bīskaps Einārs Alpe); 18.00

19.IV – 10.00

20.IV – 23.30

21.IV – 9.00 brokastis; 10.00

Bauskas draudzē

18.IV – 18.30

19.IV – 10.00

21.IV – 6.00; 10.00

22.IV – 10.00

Bārbeles draudzē

21.IV – 16.00

Bātes-Vaiņodes draudzē

14.IV – 13.00

19.IV – 14.00

20.IV – 11.00

21.IV – 13.00

Bērsteles draudzē

21.IV – 14.00

Bērzaunes draudzē

21.IV – 7.00

Bērzes draudzē

21.IV – 10.00, dziedās Dobeles novada sieviešu koris “Vizma”

Bērzu kapelā (Strēlniekos)

21.IV – 17.00

Birzgales draudzē

19.IV – 10.00

21.IV – 10.00

Biržu draudzē

19.IV – 10.00

21.IV – 18.00

Bornes draudzē

21.IV – 15.00

Brocēnu draudzē

17.IV – 16.00

22.IV – 18.00

Budbergas Sv.Pāvila draudzē

22.IV – 15.00

Bukaišu draudzē

19.IV –14.00

21.IV –14.00

Bulduru draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00

Bunkas draudzē

22.IV – 10.00

Burtnieku draudzē

18.IV – 19.00 mācītājmuižā

19.IV – 16.00 mācītājmuižā

20.IV – 23.00 mācītājmuižā
21.IV – 11.00 mācītājmuižā

Carnikavas draudzē (Carnikavā, Laivu mājā, Stacijas ielā 21)

21.IV – 15.00

Cesvaines draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 17.00 Krusta ceļš Cesvaines dievnamā

21.IV – 9.00

Cēsu Sv. Jāņa draudzē

 18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

20.IV – 23.00

21.IV – 11.00

Codes draudzē

1.IV – 13.00

 Dalbes draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00

Daudzevas draudzē

21.IV – 13.00

Daugavpils M. Lutera katedrālē
15., 16.IV – 18.00 Vesperes

17.IV – 18.00

18.IV – 18.00, pēc dievkalpojuma “Mielasts augšistabā”

19.IV – 15.00
20.IV – 23.00
21.IV –10.00
22.IV – 10.00

Dārtes draudzē

21.IV – 10.00

Dignājas draudzē

21.IV – 14.00

Dikļu draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 9.00

Dobeles draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 10.00

20.IV – 23.00

21.IV – 10.00

Doles-Ķekavas draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 10.00; 18.00 ekumenisks Krusta ceļš

20.IV – 23.00

21.IV – 10.00

Drustu draudzē

21.IV – 13.00, Drustu baznīcā

Dubultu draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 12.00

21.IV – 7.00; 10.00

Dundagas draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

21.IV – 11.00

Dunikas draudzē

21.IV – 15.00

Durbes draudzē

18.IV – 17.00

19.IV – 13.00

21.IV – 8.00

Dzērbenes draudzē

21.IV – 15.00

Dzirciema draudzē

21.IV – 14.00

Džūkstes draudzē

21.IV – 14.00

Embūtes draudzē

22.IV – 14.00

Engures draudzē

19.IV – 11.00

21.IV – 11.00

Ērberģes draudzē

20.IV – 22.00
21.IV – 10.00

Ērgļu draudzē

21.IV – 10.00

Ērģemes draudzē

21.IV – 13.00

Ēveles draudzē
19.IV – 18.00
21.IV – 14.00

Gaiķu draudzē

19.IV – 12.00

22.IV – 12.00

Garkalnes draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

21.IV – 15.00

Gaujienas draudzē
21.IV –10.00

Gārsenes draudzē

21.IV – 10.00

Gramzdas draudzē

21.IV – 14.00

Gricgales draudzē

21.IV – 14.00

Griezes draudzē

21.IV – 15.00

Grīvaišu draudzē

20.IV – 23.00

Grobiņas draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

20.IV – 22.00

21.IV – 11.00

Gulbenes draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 12.00 Krusta ceļš (no katoļu baznīcas uz luterāņu baznīcu); 15.00 – dievkalpojums

20.IV – 23.00

21.IV – 10.00

22.IV – 10.00

Ģipkas draudzē

21.IV – 9.00

Iecavas draudzē

19.IV – 18.00

21.IV – 11.00

Iģenes draudzē

21.IV – 14.00

Ikšķiles draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 10.00 Krusta ceļš; 18.00

20.IV – 22.00

21.IV – 10.00, iesvētības

Ilmājas draudzē
22.IV – 11.00

Ilūkstes draudzē

18. IV – 18.00

19.IV – 12.00 Krusta ceļš

21.IV – 8.00

Īles draudzē (Priedulas-Vadakstes baznīcā)

21.IV – 12.00


Īvandes draudzē

21.IV – 11.00

Jaunauces draudzē

19.IV – 12.00 (Rubas draudzes kapelā)

21.IV – 14.00 (Priedulas-Vadakstes baznīcā)

Jaungulbenes baznīcā

21.IV – 13.00

Jaunjelgavas draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

21.IV –10.00

Jaunpiebalgas draudzē

18.IV – 19.00

21.IV – 13.00 

Jaunpils draudzē

19.IV – 11.00

21.IV – 10.00

Jaunsaules draudzē

22.IV – 10.00

Jelgavas Sv.Annas draudzē

17.IV – 11.00, 18.00

18.IV – 18.00

19.IV – 12.00

21.IV – 7.00, 10.00

22.IV– 10.00

Jelgavas Sv. Vienības draudzē

18.IV – 18.00

19.IV –18.00

21.IV – 10.00; 12.15 bērnu (ģimeņu) dievkalpojums

Jēkabpils Sv.Miķeļa draudzē

15. – 19.IV – 18.00

21.IV – 10.00

22.IV – 10.00

Jūrmalciema Nācaretes draudzē

18.IV – 14.00

21.IV – 15.00

Kabiles draudzē

21.IV – 10.00

Kalnmuižas draudzē

21.IV – 8.00

Kalsnavas draudzē

19.IV – 12.00 (Varakļānu baznīcā)

21.IV – 12.00 (Rēzeknes sv.Trīsvienības baznīcā)

Kaltenes draudzē

19.IV –17.00

21.IV – 8.00

Kalupes draudzē

20.IV – 10.00 

Kandavas draudzē

18.IV –19.00

19.IV – 10.00

21.IV – 10.00



Katrīnas draudzē (Viļķenē)

21.IV – 14.00

Kārķu draudzē

21.IV – 11.00

Kārsavas draudzē

21.IV – 16.00

Klosteres Sv.Pētera draudzē

21.IV – 14.00

Kolkas draudzē

21.IV – 14.00

Krapes draudzē

22.IV – 11.00

Krāslavas draudzē

19.IV – 18.00 Krusta ceļš

20.IV – 22.00

21.IV – 13.00

Krimuldas draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 12.00

20.IV – 22.30, kristības un iesvētības

21.IV – 12.00

Kristus spēka Aizkraukles draudzē

18.IV – 19.00

19.IV, 21.IV – 11.00

Krustpils draudzē

15. – 17.IV – 7.30

18.IV – 7.30

19.IV – 18.00

21.IV – 10.00, kristības, iesvētības

Krūtes – Bārtas draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00

Kuldīgas Sv.Annas draudzē

15. –18.IV – 18.00

19.IV – 11.00

21.IV – 6.00, pēc dievkalpojuma svētku brokastis

Kuldīgas Sv.Katrīnas draudzē

15. – 18.IV – 18.00

19.IV – 13.00 Krusta ceļš no Kuldīgas Sv.Trīsvienības baznīcas uz Kuldīgas Sv.Katrīnas baznīcu; 18.00

20.IV – 18.00

21.IV – 7.00; 9.00 (bērniem un ģimenēm)

22.IV – 18.00

Ķeguma draudzē

19.IV – 12.00

21.IV – 9.00

22.IV – 14.00 pansionātā Rembatē

Ķemeru draudzē

18.IV – 19.00

21.IV – 10.00

Ķempju draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 11.00

21.IV – 11.00

Ķurbes draudzē

21.IV – 12.00

Landzes draudzē

22.IV – 13.00

Lašu draudzē

19.IV – 14.00

Lejas (Lejasciema) draudzē

22.IV – 14.00, ar kristībām un iesvētībām

Lestenes draudzē

21.IV – 12.00

Lēdurgas draudzē

21.IV – 11.00

Lielsalacas draudzē (Salacgrīvā)

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

21.IV – 10.00

Lielvārdes draudzē

15. – 18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

20.IV – 23.00, muzicēs pūtēju kvartets “Senie draugi”

21.IV – 11.00, muzicēs draudzes vokālais ansamblis

22.IV – 11.00 (dievkalpojums bērniem un ģimenēm); 14.00 pansionātā Rembatē

Liepājas Sv. Annas draudzē

15. – 17.IV – 19.00

18.IV – 19.00, 21.00 Tenebrae lūgšana

19.IV – 15.00 Krusta godināšana, 21.00 Tenebrae lūgšana

20.IV – 10.00 Tenebrae lūgšana, 21.00 Vigilia

21.IV – 10.00

22.IV – 10.00

Liepājas brāļu draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00

Liepājas Lutera draudze

18.IV – 18.00

19.IV – 11.00
21.IV – 7.00; 9.00 (Lieldienu brokastis – sadraudzības pasākums); 11.00

Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē

18.IV – 11.00; 18.00

19.IV – 10.00; 17.00 ekumenisks Krusta ceļš Liepājas ielās, sākums no Sv. Trīsvienības katedrāles

20.IV – 22.30

21.IV – 10.00

22.IV – 10.00 Bērnu un ģimeņu dievkalpojums

Liepnas draudzē

21.IV – 15.00

Liepupes draudzē

19.IV – 13.00

21.IV – 13.00

Liezēres draudzē

21.IV – 9.00

Limbažu draudzē
15. – 17.IV – 18.00

18.IV –18.00

19.IV – 10.00
20.IV – 23.00
21.IV – 10.00

18. – 20.IV – Nepārtrauktā lūgšana

Lipaiķu draudzē

21.IV – 10.00

Līvānu draudzē

21.IV – 14.00

Lodes - Apšu draudzē
20.IV – 23.00

Lubānas draudzē 

18.IV –17.00 

19.IV – 19.00 

21.IV – 13.00 Lieldienu dievkalpojums 

Ludzas draudzē

21.IV –12.00 (Rēzeknes sv.Trīsvienības baznīcā)

Lutriņu draudzē

21.IV – 7.00

Ļaudonas draudzē

19.IV – 12.00 (Varakļānu baznīcā)

21.IV – 12.00 (Rēzeknes Sv.Trīsvienības baznīcā)

Madonas draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 14.00 ekumeniskais Krusta ceļš

20.IV – 22.30

21.IV –12.00

Mālpils draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

21.IV – 10.00, iesvētības

22.IV – 12.00 Mālpils novada pansionātā

Mārtiņa (Dzedru) draudzē

21.IV – 10.00

Matīšu draudzē

21.IV – 10.00

Mazirbes draudzē

18.IV – 18.00

19.IV –12.00

20.IV – 22.00

21.IV –11.00

Mazsalacas sv. Annas draudzē

21.IV – 12.30

Mazzalves draudzē
21.IV – 13.00

Meņģeles draudzē

22.IV – 10.00 

Mežotnes draudzē (kapelā Viesturos)

21.IV – 15.00

Mērsraga draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 11.00

Muitnieku draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00

Neretas draudzē

18.IV – 18.00
19.IV – 15.00; 10.00 ekumenisks Krusta ceļš
(sākums luterāņu baznīcā, noslēgums katoļu baznīcā).
21.IV – 8.00

Nīcas draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 11.00

21.IV – 11.00

Nīgrandes draudzē

21.IV – 8.00

Nītaures draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

21.IV – 9.30, 11.00 Endijas Rezgales un Aivara Kalēja (ērģeles) koncerts

Nurmes draudzē

18.IV – 18.00

21.IV – 10.00


Ogres draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 10.00

20.IV – 22.00

21.IV – 10.00

Olaines draudzē

18.IV –16.00

19.IV – 13.00

21.IV – 7.00; 13.00

22.IV – 13.00 (pēc A-kārtības ar iekļautu slimnieku svaidīšanu ar eļļu)

25.IV – 11.00 (Olaines pansionātā)

Opekalna draudzē

20.IV – 22.00

22.IV – 13.00 Pēc Dievkalpojuma visas Apes konventa draudzes aicinātas uz svētku sadraudzību ar jēra baudīšanu.

Pampāļu draudzē

21.IV – 11.00

Palsmanes draudzē

21.IV – 8.00

Pāvilostas Sv.Pētera un Pāvila draudzē

21.IV – 8.00

Penkules draudzē

19.IV – 14.00

21.IV –14.00

Pēterupes (Saulkrastu) draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 10.00

21.IV – 10.00

22.IV – 10.00

Piltenes draudzē

19.IV – 10.00, dievkalpojums notiks Lielā ielā 2a

21.IV – 10.00, dievkalpojums baznīcā

28.IV – 10.00

Piņķu Jāņa draudzē

15.IV19.00 Kopīga filmas skatīšanās baznīcā, Kluso nedēļu iesākot.
16., 17.IV19.00  Vespere
18. IV19.00

19.IV – 11.00; 18.00 koncerts (Evita Zālīte- Grosa (soprāns), Jānis Pelše (ērģeles)) 

20.IV22.30, pieaugušo kristības
21.IV11.00, muzicē Mākslas muzeja “Rīgas Birža” vīru koris, diriģenti – Kaspars Vēvers, Rūdolfs Bacāns, vokālais pedagogs – Eduards Vācietis.

22.IV11.00, bērnu kristības

Popes draudze

21.IV – 10.00

Priedulas-Vadakstes draudzē

21.IV – 14.00

Priekules draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 11.00

20.IV – 18.00

21.IV – 10.00

Puzes draudzē

21.IV – 11.00

Pūres draudzē

21.IV – 11.00

Raunas draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 19.00

21.IV – 10.00

Remtes draudzē

21.IV – 15.00

Rendas baznīcā
18.IV – 18.00
19.IV – 10.00
21.IV – 10.00, dziedās Rendas ansamblis “Zelta rasa”

Rēzeknes draudzē

19.IV – 12.00 (Varakļānu baznīcā)
21.IV –12.00 ar kopīgu sadraudzību

Rojas draudzē

18.IV – 16.00

19.IV – 15.00

21.IV – 13.00

Ropažu draudzē
19.IV – 15.00

21.IV –12.00, jaunās kanceles iesvētīšana, viesojas bīskaps Pāvils Brūvers

Rozēnu-Staiceles draudzē

21.IV – 16.00

Rubas draudzē

19.IV – 12.00 (kapelā), pēc dievkalpojuma – Krusta ceļš Rubas ciematā. Noslēgumā sadraudzība, liecības un pārdomas par Lieldienu tēmu

21.IV – 14.00 (Priedulas –Vadakstes baznīcā)

Rubenes draudzē

21.IV – 11.00

Rucavas draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 11.00

20.IV – 18.00

21.IV – 11.00

22.IV – 11.00 dievkalpojums bērniem

25.IV – 14.00

Rudbāržu draudzē
21.IV –10.00

Rūjienas Sv.Bērtuļa draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 19.00

20.IV – 23.15

21.IV – 10.00

Sabiles draudzē

19.IV – 13.00
21.IV – 13.00

Sakaslejas draudzē

21.IV – 10.00

Salas Sv.Jāņa draudzē

19.IV – 13.00

21.IV – 13.00

Salaspils M.Lutera draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 18.00 Krusta ceļš

21.IV – 12.00

Saldus Sv.Jāņa draudzē

18.IV – 19.00
19.IV – 15.00
20.IV – 21.00
21.IV –11.00

Saldus M.Lutera draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 17.00, Krusta ceļš 19.00

21.IV – 10.00

Salgales draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 16.00

21.IV – 9.30

Saraiķu draudzē
21.IV – 11.00

Saukas draudzē

21.IV – 11.00

Sātu draudzē

18.IV – 19.00
19.IV – 11.00
21.IV – 13.00

Seces draudzē

21.IV – 15.00

Sesavas draudzē

19.IV – 9.30

21.IV – 9.30

Sēlpils draudzē

21.IV – 15.00

Sēmes draudzē

21.IV – 14.00

Skrundas draudzē
18.IV – 19.00
19.IV – 11.00
21.IV – 11.00

Skujenes draudzē

18.IV – 10.00 svētbrīdis Skujenes skolā

21.IV – 10.00

Skultes draudzē

18.IV – 16.00

19.IV – 12.00

20.IV – 23.00

21.IV – 13.00

Slokas draudzē

15. – 17.IV – 19.00

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

20.IV – 22.00

21.IV – 10.00

Smiltenes draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00; 17.00 Krusta ceļš Smiltenes novada Blomes pagastā uz Riņģu lūgšanu namu

21.IV – 11.00, ar kristībām un iesvēti. Pēc dievkalpojuma – svētku sadraudzība

25.IV – 14.00 Kristus augšāmcelšanās svētku Smiltenes Sarkanā krusta baznīcā

Spāres draudzē

21.IV – 11.00

Sv.Jaunavas Marijas Staļģenes draudzē

21.IV – 9.00

Stendes draudzē

21.IV – 14.00

Straupes draudzē

19.IV – 19.00

21.IV – 14.00

Strazdes draudzē

21.IV – 8.00

Strenču draudzē

18.IV – 14.00 (Strenču PN slimnīcas kapelā)

19.IV – 14.00

21.IV – 13.00

Strēlniekos (Bērzu kapelā)

21.IV – 17.00

Subates draudzē

19.IV – 13.00

Sunākstes draudzē 

22.IV –10.00

Suntažu draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00 

Talsu draudzē

15. – 17.IV – 18.30 (draudzes namā)

18.IV – 18.30

19.IV – 10.00

21.IV – 6.00, 10.00

Tilžas draudzē

18.IV – 16.00

21.IV – 13.00

Tirzas draudzē

19.IV – 11.00

21.IV – 11.00

Tomes draudzē

22.IV – 10.00

Tukuma draudzē

18.IV – 18.30

19.IV – 11.00

20.IV – 22.00

21.IV – 11.00

Turaidas draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 11.00

20.IV – 22.30

21.IV – 11.00

Ugāles draudzē

19.IV – 10.00

21.IV – 10.00

Umurgas draudzē

19.IV – 13.00

21.IV – 13.00

Usmas draudzē

19.IV – 12.00

21.IV – 9.00

Usmas Sv.Pētera draudzē
21.IV – 12.30

Užavas draudzē

21.IV – 13.00

Valdemārpils draudzē

19.IV – 15.00

21.IV – 15.00

Valkas-Lugažu draudzē

18.IV – 18.00

21.IV – 10.00

Valles draudzē

21.IV – 14.00

Valmieras Sv. Sīmaņa draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 11.00 Krusta ceļš (Veides iela 2 – Svētā Sīmaņa baznīca); 15.00

20.IV – 23.00, dzied draudzes vīru ansamblis

21.IV – 11.00, dzied draudzes koris

22.IV – 10.00 senioriem

Vangažu draudzē

20.IV – 23.00
21.IV – 12.30 (dievkalpojumā dziedās Sniedze Onskule)

Vānes draudzē

21.IV – 15.00

Varakļānu draudzē

19.IV – 12.00
21.IV –12.00 (Rēzeknes Sv.Trīsvienības baznīcā) ar kopīgu sadraudzību

Vārmes Sv.Miķeļa draudzē

19.IV –16.00

21.IV – 10.00

Vecauces draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 12.00 ekumēniskais Krusta ceļš no katoļu baznīcas, noslēdzas ar dievkalpojumu Vecauces baznīcā

20.IV – 21.00

21.IV – 11.00

Vecpiebalgas draudzē

19.IV – 15.00

21.IV – 10.00

Vecogres draudzē

21.IV – 12.00

Vecumnieku draudzē

18.IV – 19.00
19.IV – 10.00, pēc dievkalpojuma Krusta ceļš

20.IV – 22.00
21.IV – 10.00

Velēnas draudzē

21.IV – 15.30

Ventspils draudzē

15. – 18.IV – 18.00

19.IV – 13.00

20.IV – 22.00 un Krusta gājiens, 00.00

21.IV – 00.00; 7.00; 10.00

22.IV – 18.00

Vestienas draudzē

18.IV – 19.00

21.IV – 13.00

Vējavas kapličā

22.IV – 11.00

Vērgales draudzē

22.IV – 13.00

Viesītes draudzē 

19. IV – 12.00 Krusta ceļš 

21. IV –10.00

Vietalvas draudzē

21.IV – 14.00

Vijciema draudzē

21.IV – 15.00

Viļakas draudzē

19.IV – 13.00

22.IV – 11.00

Viļānu draudzē

19.IV – 12.00 (Varakļānu baznīcā)

21.IV – 12.00 (Rēzeknes sv.Trīsvienības bazīcā)

Vircavas draudzē

21.IV – 15.00

Zalves draudzē

21.IV – 16.00

Zaļenieku Zaļajā draudzē

19.IV – 10.00

21.IV – 10.00

Zasas draudzē

21.IV – 10.30

Zaubes draudzē

18.IV – 12.00

19.IV – 12.00

21.IV – 12.30

Zeltiņu draudzē

18.IV – 18.00

21.IV – 10.00, ar kristībām un iesvētībām

Zemītes draudzē

21.IV – 16.00

Ziemupes draudzē

22.IV – 11.00

Zlēku draudzē

19.IV – 14.00

21.IV – 14.00

Dievkalpojumi Rīgas draudzēs

Augšāmcelšanās draudzē

18.IV – 17.00

19.IV – 14.00

21.IV – 10.00

Berģu draudzē (Usmas baznīcā Brīvdabas muzejā)

21.IV – 10.00

Biķeru draudzē

18.IV – 18.00
19.IV – 10.00
20.IV – 18.00
21.IV – 10.00

Bolderājas draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 18.00

20.IV – 20.00

21.IV – 14.00

Daugavgrīvas Baltajā draudzē

18.IV – 19.00 (draudzes namā)

19.IV – 19.00

20.IV – 23.00

21.IV – 10.00

Jaunās Sv.Ģertrūdes draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 15.00

20.IV – 22.00

21.IV – 11.00

Epifānijas krievu Ev. Lut. kopienā

(Jaunās Sv. Ģertrūdes baznīcā)

21.IV – 16.00 (krievu valodā)

Jaunciema draudzē

21.IV – 14.00

Jēzus draudzē

18. un 19.IV – 18.00

21.IV – 6.30; 10.00


Katlakalna draudzē

18.IV – 18.00

19.IV– 10.00

20.IV – 22.30

21.IV – 10.00

22.IV –10.00 (Dievkalpojums notiks pēc A liturģiskās kārtības, kurā būs iekļauts īpašs aizlūgums par slimniekiem – svaidīšana ar eļļu)

Kristus draudzē

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

20.IV – 22.00

21.IV – 10.00

Neredzīgo pansionātā (Braila 12)

19.IV – 10.00

22.IV – 10.00

Krusta draudzē

18., 19.IV – 19.00

20.IV – 22.30

21.IV – 11.00

LELB Vācu Svētā Pētera draudzē

19.IV – 10.00 (Rīgas Domā)

Lutera draudzē

15. – 18.IV – 18.00

19.IV – 11.00; 18.00

20.IV – 22.00

21.IV – 8.00; 11.00

22.IV – 11.00

Mārtiņa draudzē

15.IV – 18.30 Krusta ceļš un Krusta godināšanas svētbrīdis

17.IV – 18.30 Vespere – svētbrīdis gregorisko dziedājumu noskaņās, piedalās draudzes koris

18.IV – 18.00

19.IV – 15.00 dievkalpojumu noturēsim pēc īpašas Lielās Piektdienas kārtības, kurā būs Kristus ciešanu stāsta lasījums, mūsu draudzei tradicionālā mirušo pieminēšana, litānija, krusta godināšana un Svētais Vakarēdiens. Piedalās Mārtiņa draudzes koris.

20.IV – 22.30 (kristības un kristību solījuma atjaunošana)

21.IV – 10.00

22.IV – 11.00

Mežaparka draudzē

17.IV – 19.00

18.IV – 19.00

19.IV – 10.00

20.IV – 22.00

21.IV – 10.00

Misiones draudzē

19.IV – 16.00

20.IV – 23.00

21.IV – 13.00, muzikālie priekšnesumi: Arvīds Keinis (bass), Ingmars Zemzaris (ērģeles)

Sv. Lūkas krievu draudzē

(notiek Mežaparka Gustava Ādolfa baznīcā)
21.IV – 17.00

Rīgas Domā

15. – 18.IV – 8.00

18.IV –18.00 Svētā Vakarēdiena iestādīšanas dievkalpojums

19.IV – 15.00 Kristus nāves stundas dievkalpojums; 12.00 Ekumeniskais Krusta ceļš Rīgā

20.IV – 22.00 Lieldienu sagaidīšanas dievkalpojums

21.IV – 12.00

22.IV – 10.00

Sv.Jāņa draudzē

18.IV –18.30

19.IV – 10.00

21.IV – 7. 30; 10.00; 12.00 (angļu valodā)

22.IV – 10.00

Sv.Pāvila draudze

18.IV – 18.00

19.IV – 18.00

21.IV – 7.00; 10.00

Sv. Pētera draudzē
18.IV – 18.00

19.IV – 15.00

21.IV – 7.00; 10.00

Svētā Gara draudzē

21.IV – 17.00

Sv.Trīsvienības draudzē

18.IV – 19.00

19.IV – 10.00

20.IV – 22.45 ar pulcēšanos pie naktssardzes ugunskura

21.IV – 10.00

Vecajā Sv.Ģertrūdes draudzē

15., 16.IV – 19.00

17.IV – 19.00 Tezē lūgšana ap krustu un dievkalpojums

18.IV – 19.00

19.IV – 12.00 ekumeniskais Krusta ceļš Vecrīgas ielās; 15.00

20.IV – 23.00

21.IV – 10.00; 18.00

22.IV – 10.00










« atpakaļ

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »