2019. gada 20. jūnijs
Vārda dienas: Rasma, Rasa, Maira

Viesis no Solsberijas diecēzes

iesūtīts: 2019.03.26 13:36
No 21-25.martam Latvijā viesojās Anglijas Baznīcas (Anglikāņu) Solsberijas diecēzes Devīzes prāvesta iecirkņa prāvests Pols Ričardsons.

Prāvests apmeklēja Latviju sava Sabata atvaļinājuma laikā, lai tiktos ar Jūrmalas prāvesta iecirkni, kurš pagājušogad viesojās Solsberijas diecēzē, kā arī lai sagatavotu arhibīskapa Jāņa Vanaga un Rīgas arhidiecēzes kapitula vizīti Solsberijas diecēzē š.g.jūnijā. Prāvests tikās ar LELB arhibīskapu Jāni Vanagu un viņa kundzi Baibu, piedalījās Jūrmalas prāvesta iecirkņa sapulcē Dubultu baznīcā, sprediķoja dievkalpojumā Piņķu sv.Jāņa baznīcā.

LELB ar Anglijas Baznīcu vieno 1938.gadā noslēgtais sadarbības līgums un jau gandrīz 30 gadus Solsberijas diecēze ir LELB partnerdiecēze.