2024. gada 25. aprīlis
Vārda dienas: Līksma, Bārbala

Liepājas Svētās Trīsvienības ev. lut. draudze aicina darbā Projekta vadītāju (uz noteiktu laiku)

iesūtīts: 2018.12.18 22:36

(reģ.nr.90000088846)
Alga mēnesī: 870.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

Liepājas Svētās Trīsvienības ev.lut.draudze realizē ES struktūrfondu līdzfinansētu projektu “Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāles fasāžu un torņa atjaunošanas; logu un akmens detaļu restaurācija” Būvprojekta īstenošana Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus” projektā “Dienvidkurzemes piekrastes mantojums cauri gadsimtiem”.

Pienākumi:

• vadīt, koordinēt, uzraudzīt un analizēt projekta vidi līdz objekta nodošanai ekspluatācijā;
  • vadīt projektu ietvaros noslēgto līgumu izpildi;
  • nodrošināt projekta lietvedību, sastādīt un noformēt visu nepieciešamo dokumentāciju, kas saistīta ar projekta ieviešanu, izpildes termiņiem, izmaksām un gala ziņojuma sagatavošanu;
  • organizēt un piedalīties projekta mārketinga un publicitātes pasākumos;
  • pārstāvēt Liepājas Sv. Trīsvienības ev. lut. draudzi sadarbībā ar vadošo partneri – Liepājas pilsētas pašvaldību;
  • ievērot projekta tiesisko bāzi, starptautiskos un nacionālos projektu vadīšanas standartus;
  • regulāri informēt Liepājas Svētās Trīsvienības ev. lut. draudzes Padomi un Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda (turpmāk - Fonda) Padomi par projekta norisi, noteiktajās Draudzes Padomes un Fonda Padomes sēdēs.
Prasības:
  • izglītība, pieredze un labas prasmes ES fondu projektu īstenošanā, vadībā un/vai koordinēšanā vai vispārējās vadības jomās;
  • labas komunikācijas, vadīšanas, organizēšanas un koordinēšanas prasmes;
  • spēja strādāt patstāvīgi, konsultējoties ar Fonda Padomi un Valdi;
  • konstruktīva domāšana un spēja neatlaidīgi virzīties uz nosprausto mērķi;
  • vēlama pieredze LELB draudzes locekļa statusā.
Piedāvājam:
  • dinamisku darbu pie vienas no nozīmīgākajām kultūrvēsturiskajām celtnēm Liepājā atjaunošanas;
  • stabilu atalgojumu atbilstoši projekta ieviešanas finanšu plānam;
  • neatsveramu projekta vadītāja pieredzi restaurācijas jomā.

Pieteikuma vēstuli un CV ar profesionālās pieredzes aprakstu sūtīt uz e-pasta adresi - trisvienibasfonds@inbox.lv ar norādi - “Projekta vadītāja kandidatūra” līdz 2019.gada 7.janvārim (ieskaitot).
Plašāka informācija par Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles fasādes atjaunošanas projektu: www.trisvienibasfonds.lelb.lv vai zvanot +371 29486801, +371 63423431.