2024. gada 25. aprīlis
Vārda dienas: Līksma, Bārbala

Vēl ir 4 brīvas vietas svētceļojumā uz Jeruzalemi 20.-28.oktobrī

iesūtīts: 2018.09.13 23:10

Ceļojumu organizē: Liepājas bīskapa kanceleja kopā ar Saldus Sv. Jāņa un Liepājas Sv.Annas draudzes locekļiem.
Garīgais vadītājs – mācītājs Guntis Apriķis.
Ceļojuma programma – skatīt ŠEIT.

Grupas sapulce par ceļojumu plānota 6.oktobrī pl.15:00 Liepājas Sv.Annas draudzes namā.

9 (8 pilnas) dienas Svētajā zemē, svētceļojuma izmaksas: 890 eiro

Cenā iekļauts:

• Airbaltic avio biļetes Rīga – Telaviva / Telaviva – Rīga;
  • Visas svētceļojuma izmaksas – autobuss, apskates vietu biļetes, gida pakalpojumi, individuālās austiņas, svētceļojuma dienasgrāmata un vārda zīmītes;
  • Apdrošināšana;
  • Dzeramnaudas personālam;
  • Bagāža – nododamā 20kg, rokas 8 kg;
  • Brokastis, pusdienas, vakariņas 8 dienas;
  • Programma, visi apskates objekti pēc paredzētā plāna – Jeruzalēme, Bētlēme, Hebrona, Jērika, Kumrana, Nācarete, Kapernauma u.c., kā arī MarSabas un Svētā Jura klosteri, pārgājiens Judejas tuksnesī, ticības atjaunošana Jordānas upē, Tabora kalns, atpūta pie Nāves jūras, kā arī citas aktivitātes, tai skaitā sinagogu un mošeju apskates (maršruts var tikt koriģēts, vadoties no drošības apsvērumiem);
  • Nakšņošana 3* un 4* viesnīcās – divvietīgos vai trīsvietīgos numuros (pēc īpaša pasūtījuma ar papildus samaksu – vienvietīgos nummuros).

Nav iekļauts :
  • Personīgie izdevumi;
  • Brauciens līdz Rīgai, lidostai (no Liepājas turp un atpakaļ – 10 eiro).

Administratīvā vadība: Valdemārs Opelts (grupas vadītājs, gids), Kristīne Ketverte (grupas kasiere), Ilze Vitāle (grupas administratīvā sekretāre) un Ieva Akleha (Bētlēme, gids).

Pieteikšanās pa tālruņiem: 26491575 (V.Opelts), 28625720 (K.Ketverte), 26585678 (I.Vitāle).

Esiet aicināti pieteikties dalībai svētceļojumā!

foto - V.Opelts, J.Roga