2018. gada 21. aprīlis
Vārda dienas: Marģerts, Anastasija

Šeola cilpas sagrāba mani, es sastapu postu un likstas! Tad es piesaucu Kunga Vārdu: ak, mans Kungs, jel glāb mani!
(Ps 116:3.4)

Mācekļi Viņu /Jēzu/ modināja un sacīja: “Skolotāj, vai Tev nerūp, ka ejam bojā?” Viņš piecēlies apsauca vēju un pavēlēja jūrai: “Klusu, rimsties!” Un vējš norima, un iestājās liels klusums. (Mk 4:38–39)

2Moz 25:1–22; Kol 3:1–17; Mt 4:18–25

Rekolekcijas skolotājiem un svētdienas skolas kalpotājiem "Lūgšanas tuksnesī"

iesūtīts: 2018.04.12 13:09
“Redzi, Es viņu … aizvedīšu tuksnesī un uzrunāšu tās sirdi” (Hoz 2:16)

29.aprīlis–1. maijs
(Burtnieku mācītājmuižā; vada māc. Ivars Jēkabsons)

Tēmas: Tuksnesis kā … vieta, kur sagatavoties; vieta pārbaudījumiem; vieta, kur izlīdzināties; vieta, kur cīnīties; vieta maizei no debesīm; vieta izaicinājumiem un vieta transformācijai.

Burtniekos rekolekciju sākums 29. aprīlī 18:00 (vakariņas), pirmā nodarbība sākas 19:00. Rekolekciju noslēgums – 1. maijā 16:00.

11.–12. maijs
Dieva kalpošana caur tavām Svētā Gara dāvanām

(Usmas Kristīgajā tautas skolā; vada māc. Uģis Brūklene)
Tēmas: Tava apdāvinātība. Tu un tavas Svētā Gara dāvanas. Svētā Gara darbs caur Viņa dāvanām Kristus miesā – Baznīcā. Tava misija. Ziedi tur, kur esi iedēstīts. Jūsu Aicinātājs ir uzticams, Viņš būs arī Darītājs.

Usmā rekolekciju sākums 11. maijā 18:00 (vakariņas), pirmā nodarbība sākas 19:00. Rekolekciju noslēgums – 12. maijā 17:00. Rekolekciju dalībnieki var palikt Usmas Kristīgajā tautas skolā līdz svētdienas vakaram bez papildu maksas. Informācijai par Usmu: https://www.facebook.com/nacunredzi/

Abās rekolekcijās iekļauts dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu. Nodarbības mijas ar laiku lūgšanām un liecībām, laiku pārdomām un pastaigai dabā, un laiku sadraudzībai.

Rekolekcijas organizē LELB Svētdienas skolas nozare. Aicināti ne tikai svētdienas skolu skolotāji un palīgi, bet arī citi skolotāji, draudzes locekļi, kuru ikdienas darbs vai kalpošana saistīta ar pedagoga pienākumiem.

Aicinām un lūdzam draudzes atbalstīt savu svētdienas skolas skolotāju un viņu palīgu piedalīšanos! Paredzamās dalības izmaksas 25–30 EUR (atkarībā no dalībnieku skaita).

Sīkāka informācija: 26064557; iveta.kalme@lelb.lv
Pieteikšanās līdz 20. aprīlim!