2018. gada 11. decembris
Vārda dienas: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Klusās nedēļas un Lieldienu dievkalpojumi LELB draudzēs 2018

iesūtīts: 2018.03.26 20:55

Ainažu draudzē

(pareizticīgo baznīcā)

1.IV – 8.00

Aizputes draudzē

1.IV – 8.00

Aknīstes draudzē

1.IV – 7.30

Alojas draudzē

29.III – 18.00

30.III – 15.00

1.IV – 12.00

2.IV – 10.00 Alojas aprūpes centrā; 12.00 Urgas pansionātā

Alūksnes draudzē

29.III – 19.30

30.III – 12.00 Krusta ceļš no luteriskās baznīcas; 15.00 dievkalpojums

31.III – 22.00

1.IV – 11.00

Annenieku draudzē

1.IV – 14.00

Apes Sv.Mateja draudzē

29.III – 19.00

30.III – 12.00 Krusta ceļš, 13.30 dievkalpojums

1.IV – 7.00

2.IV – 10.00 Apes novada sociālās aprūpes centrā “Trapene”

Apriķu draudzē

2.IV – 10.00

Ādažu draudzē (Baltezera baznīcā)

26.III – 18.30 lūgšanu vakars
28. un 29.IV – 18.30

30.III – 11.00
31.III – 22.30
1.IV – 11.00

Aicinām izmantot iespēju apmeklēt Baltezera dievnamu laikā no Zaļās ceturtdienas līdz Lieldienu nakts vigīlijai jums ērtā laikā, lai satiktos ar Dievu lūgšanā. Baltezera dievnams jau trešo gadu šajā laikā ir atvērts 50 stundu ilgā Lūgšanu ķēdē.

Āraišu draudzē

29.III – 18.00

30.III – 15.00

31.III – 23.00

1.IV –11.00 kuplinās mūziķi un dziedātāji

Ārlavas draudzē

30.III un 1.IV – 14.30

Asares draudzē

1.IV – 10.00

Augstkalnes-Mežmuižas draudzē

1.IV – 16.30

Augstrozes draudzē

30.III – 11.00

1.IV – 11.00

Baldones draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 14.00


Balgales draudzē

1.IV – 12.00

Balvu draudzē

29.III – 11.00 ordinācijas solījuma atjaunošanas dievkalpojums, kalpo bīskaps Einārs Alpe un diecēzes mācītāji, 18.00

30.III – 10.00

31.III – 23.30

1.IV – 9.00 brokastis; 10.00; 11.30 Lieldienu koncerts muzicē Boļeslava Voļaka brāsbends un ērģelnieks Pēteris Vaickovskis

Bauskas draudzē

29.III – 18.30

30.III – 10.00

1.IV – 6.00; 10.00

2.IV – 10.00

Bārbeles draudzē

1.IV – 15.00

Bātes-Vaiņodes draudzē

30.III – 14.00

31.III – 11.00

1.IV – 13.00

Bērsteles draudzē

1.IV – 14.00

Bērzaines saiešanas namā
2.IV –11.00

Bērzaunes draudzē

1.IV – 7.00

Bērzes draudzē

1.IV – 10.00

Bērzu kapelā (Strēlniekos)

2.IV – 14.00

Birzgales draudzē

2.IV – 15.00

Biržu draudzē

30.III – 11.00

1.IV – 6.00

Blīdenes draudzē

1.IV – 15.00

Bornes draudzē

1.IV – 13.00

Brocēnu draudzē

2.IV – 15.00

Budbergas Sv.Pāvila draudzē

2.IV – 15.00

Bukaišu draudzē

30.III –16.00

1.IV –16.00

Bulduru draudzē

30.III – 15.00

1.IV – 14.00

Bunkas draudzē

2.IV – 10.00

Burtnieku draudzē

29.III – 18.00 mācītājmuižā

30.III – 16.00 mācītājmuižā

31.III – 23.00 mācītājmuižā
1.IV – 11.00 mācītājmuižā

Carnikavas draudzē (Carnikavā, Laivu mājā, Stacijas ielā 21)

1.IV – 15.00

Cesvaines draudzē

29.III – 19.00

30.III – 17.00

1.IV – 9.00

Cēsu Sv. Jāņa draudzē

 29.III – 18.00

30.III – 15.00

31.III – 23.00

1.IV – 11.00

Codes draudzē

1.IV – 13.00

 Dalbes draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 14.00

Daudzevas draudzē

1.IV – 16.00

Daugavpils M. Lutera katedrālē
26. – 29.III – 18.00

30.III – 15.00
31.III – 23.00
1.IV –10.00
2.IV – 10.00

Dārtes draudzē

1.IV – 10.00

Dikļu draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 9.00

Dobeles draudzē

29.III – 18.00

30.III – 10.00

31.III – 23.00

1.IV – 10.00

Doles-Ķekavas draudzē

29.III – 19.00

30.III – 10.00; 18.30 ekumenisks Krusta ceļš Ķekavā (no 18.00 pulcēšanās baznīcā)

31.III – 23.00

1.IV – 10.00

Drustu draudzē

1.IV – 13.00, Drustu tautas namā

8.IV – 13.00

Dubultu draudzē

29.III – 19.00

30.III – 12.00

1.IV – 7.00; 10.00

Dundagas draudzē

29.III – 18.00

30.III – 13.00

1.IV – 11.00


Dunikas draudzē

1.IV – 14.00

Durbes draudzē

30.III – 12.00

1.IV – 8.00

Dzērbenes draudzē

1.IV – 15.00

Dzirciema draudzē

1.IV – 14.00

Džūkstes draudzē

1.IV – 14.00

Embūtes draudzē

2.IV – 13.00

Engures draudzē

30.III – 11.00

1.IV – 14.00
Ērberģes draudzē

31.III – 22.00
1.IV – 13.00

Ērgļu draudzē

1.IV – 10.00

Ērģemes draudzē

1.IV – 12.00

Ēveles draudzē
30.III – 18.00
1.IV – 14.00

Gaiķu draudzē

30.III – 14.00

2.IV – 12.00

Garkalnes draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

1.IV – 15.00

Gaujienas draudzē
2.IV –13.00 (mācītājmājā). Pēc Dievkalpojuma visas Apes konventa draudzes aicinātas uz svētku mielastu, ar jēra ēšanu.

Gārsenes draudzē

1.IV – 12.00

Gramzdas draudzē

1.IV – 14.00

Griezes draudzē

1.IV – 17.00

Grīvaišu draudzē

1.IV – 15.00 (kopā ar Kursīšu draudzi)

Grobiņas draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

31.III – 22.00

1.IV – 11.00

Gulbenes draudzē

29.III – 19.00

30.III – 12.00 Krusta ceļš; 16.00 – dievkalpojums; 17.00 – filma “Klusums”

31.III – 23.00

1.IV – 10.00

2.IV – 12.00

Ģipkas draudzē

1.IV – 9.00

Iecavas draudzē

30.III – 18.00

1.IV – 11.00

Iģenes draudzē

1.IV – 10.00

Ikšķiles draudzē

29.III – 19.00

30.III – 10.00

31.III – 22.00

1.IV – 10.00

Ilmājas draudzē
2.IV – 11.00

Ilūkstes draudzē

29. III – 18.00

30.III – 14.00

1.IV – 14.00

Īles draudzē (Priedulas-Vadakstes baznīcā)

1.IV – 12.00

Īvandes draudzē

1.IV – 11.00

Jaunauces draudzē (Rubā, kapellā “Kamenītes”)

30.III – 14.00, pēc dievkalpojuma Krusta ceļš Rubas ciematā ar astoņām stacijām

1.IV – 12.00 (Priedulas-Vadakstes baznīcā), dziedās operas soliste

Jaungulbenes baznīcā

1.IV – 10.00

Jaunjelgavas draudzē

30.III – 19.00

1.IV –10.00

Jaunpiebalgas draudzē

29.III – 19.00

1.IV – 13.00 

Jaunpils draudzē

30.III – 10.00

1.IV – 10.00

Jaunsaules draudzē

15.IV – 10.00

Jelgavas Sv.Annas draudzē

28.III – 11.00, 18.00

29.III – 18.00

30.III – 10.00, 11.00 - Krusta ceļš

1.IV – 7.00, 10.00

2.IV– 10.00, kalpo bīskaps Hanss Martins Jensons

Jelgavas Sv. Vienības draudzē

25.III – 10.00

29.III – 18.00

30.III –18.00

1.IV – 10.00; 12.15 bērnu (ģimeņu) dievkalpojums

Jūrmalciema Nācaretes draudzē

29.III – 14.00

1.IV – 9.00

Kabiles draudzē

1.IV – 11.00

Kaldabruņas draudzē
31.III – 12.00

Kalnmuižas draudzē

1.IV – 8.00

Kalsnavas draudzē

1.IV – 8.00

Kaltenes draudzē

30.III –16.00

1.IV – 8.00

Kalupes draudzē

31.III – 10.00 

Kandavas draudzē

29.III –19.00

30.III – 15.00

1.IV – 10.00

Katrīnas draudzē (Viļķenē)

1.IV – 14.00

Kārķu draudzē

30.III – 14.30

1.IV – 14.30

Kārsavas draudzē

1. IV – 14.30 Lieldienu koncerts muzicē Boļeslava Voļaka brāsbends un ērģelnieks Pēteris Vaickovskis 

1.IV – 16.00

Klosteres Sv.Pētera draudzē

1.IV – 14.00

Kolkas draudzē

30.III – 16.00 Krusta ceļš

1.IV – 14.00

Krāslavas draudzē

30.III – 18.00 ekumenisks Krusta ceļš

31.III – 23.00

1.IV – 15.00

Krimuldas draudzē

29.III – 19.00

30.III – 12.00

31.III – 22.45

1.IV – 12.00

Kristus spēka Aizkraukles draudzē

29.III – 19.00

30.III, 1.IV – 11.00

Krustpils draudzē

30.III – 18.00

1.IV – 10.00

Krūtes – Bārtas draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 14.00

Kuldīgas Sv.Annas draudzē

26. –29.III – 18.00

30.III – 11.00

1.IV – 6.00

Kuldīgas Sv.Katrīnas draudzē

25.III – 13.00 un 14.00

26. – 31.III – 18.00

1.IV – 7.00

2.IV – 18.00
Kursīšu draudzē

1.IV – 15.00 (Grīvaišu baznīcā)

Ķeguma draudzē

30.III – 12.00

1.IV – 9.00

2.IV – 14.00 pansionātā Rembatē

Ķemeru draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

1.IV – 10.00

Ķurbes draudzē

30.III – 12.00

1.IV – 12.00

Landzes draudzē

2.IV – 13.00

Lašu draudzē

30.III – 10.30

1.IV – 9.00

Lejas (Lejasciema) draudzē

1.IV – 14.00

Lestenes draudzē

1.IV – 12.00

Lēdurgas draudzē

1.IV – 11.00

Lielsalacas draudzē (Salacgrīvā)

29.III – 18.00

30.III – 15.00

1.IV – 10.00

Lielvārdes draudzē

26. – 29.III – 19.00

30.III – 15.00

31.III – 23.00

1.IV – 11.00

2.IV – 11.00 (dievkalpojums bērniem un ģimenēm); 14.00 pansionātā Rembatē

Liepājas Sv. Annas draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00 Krusta godināšana
31.III – 22.00 Nakts Vigīlija

1.IV – 10.00

2.IV – 10.00

Liepājas brāļu draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 14.00
Liepājas Lutera draudze

29.III – 18.00
30.III – 11.00; 17.00 Krusta ceļš no Sv.Trīsvienības katedrāles
1.IV – 7.00; 9.30 (Lieldienu brokastis);11.00

8.IV – 11.00

Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē

29.III – 11.00 ordinācijas solījuma atjaunošanas dievkalpojums, kalpo bīskaps Hanss Martins Jensons. Dievkalpojums ar eļļas svētīšanu; 18.00 – kalpo bīskaps Hanss Martins Jensons, dekāns Pēteris Kalks

30.III – 10.00, kalpo bīskaps Hanss Martins Jensons, dekāns Pēteris Kalks, 17.00 –ekumeniskais Krusta ceļš Liepājā

31.III – 22.30, kalpo bīskaps Hanss Martins Jensons, dekāns Pēteris Kalks

1.IV –10.00, kalpo bīskaps Hanss Martins Jensons, dekāns Pēteris Kalks

2.IV –10.00, kalpo dekāns Pēteris Kalks

Liepnas draudzē

1.IV – 15.00

Liepupes draudzē

30.III – 13.00

1.IV – 13.00

Liezēres draudzē

1.IV – 9.00

Limbažu draudzē
25.III – 10.00

26. – 29.III –18.00

30.III – 10.00
31.III – 23.00
1., 2.IV – 10.00

29. – 31.III – Nepārtrauktā lūgšana

Lipaiķu draudzē

1.IV – 10.00

Lodes - Apšu draudzē
31.III – 23.00

Lubānas draudzē 

29.III –17.00 

30.III – 19.00 

1.IV – 13.00 Lieldienu dievkalpojums 

Ludzas draudzē

2.IV –10.00

Lutriņu draudzē

1.IV – 7.00

Ļaudonas draudzē

1.IV – 9.30

Madonas draudzē

28., 29.III – 18.00

30.III – 14.00 ekumeniskais Krusta ceļš

31.III – 22.30

1.IV –12.00

2.IV – 12.00

Mālpils draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

1.IV – 10.00

2.IV – 12.00

Mārtiņa (Dzedru) draudzē

1.IV – 13.00

Matīšu draudzē

1.IV – 10.00

Mazirbes draudzē

29.III – 18.00

30.III –12.00

31.III – 22.00

1.IV –11.00

Mazsalacas draudzē

1.IV – 12.30

Mazzalves draudzē
1.IV – 11.00 

Mežotnes draudzē

1.IV – 15.00

Mērsraga draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 9.00

Muitnieku draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 14.00

Neretas draudzē

29.III – 18.00
30.III – 10.00; 17.00 ekumenisks Krusta ceļš
1.IV – 8.00

Nīcas draudzē

29.III – 18.00

30.III – 11.00

1.IV – 11.00

Nīgrandes draudzē

1.IV – 8.00

Nurmes draudzē

30.III – 18.00

1.IV – 10.00


Ogres draudzē

25.III – 10.00

26.III – 29.III – 19.00

30.III – 10.00

31.III – 22.00

1.IV – 10.00

2.IV – 10.00

Olaines draudzē

29.III –16.00

30.III – 14.00

1.IV – 7.00; 14.00

2.IV – 14.00 (pēc A-kārtības ar iekļautu slimnieku svaidīšanu ar eļļu)

Opekalna draudzē

31.III – 22.00

1.IV – 13.00

Pampāļu draudzē

1.IV – 15.00

Palsmanes draudzē

1.IV – 11.00

Pāvilostas Sv.Pētera un Pāvila draudzē

30.III – 15.00 Krusta ceļš (sākums Pāvilostas katoļu baznīcā)

1.IV – 11.00

Penkules draudzē

30.III – 14.00

1.IV –14.00

Pēterupes (Saulkrastu) draudzē

25.III – 10.00

29.III – 18.00

30.III – 10.00

1.IV – 10.00

2.IV – 10.00

Piltenes draudzē

30.III – 10.00

1.IV – 10.00

Piņķu Jāņa draudzē

26.III19.00 Pārdomas par piedošanu, skatīsimies filmas fragmentus un pārdomāsim, kā Jēzus piedeva un kā mēs spējam vai nespējam piedot.
27.– 29.III19.00  Svētbrīdis Klusās nedēļas otrdienā.
30. III11.00 

31.III22.30
1.IV11.00 muzicē pūtēju kvintets „Rīga” – D.Tarasovs (mežrags), J.Smilga un A.Pogrebņaks (trompete), E.Šķestris (trombons), R.Brants (tuba). Skanēs baroka laika un mūsdienu mūzika. Pie ērģelēm Jānis Pelše.
2.IV11.00

Popes draudze

1.IV – 10.00

Priedulas-Vadakstes draudzē

1.IV – 12.00, dziedās operas soliste

Priekules draudzē

29.III – 18.00

30.III – 10.00

31.III – 18.00

1.IV – 10.00

Pūres draudzē

1.IV – 11.00

Raunas draudzē

29.III – 18.00

30.III – 18.00

1.IV – 10.00

2.IV – 12.00 uzstājas Rīgas Gospeļkoris
Rendas baznīcā
29.III – 18.00
30.III – 10.00
1.IV – 10.00

Rēzeknes draudzē
1.IV –14.00

Rojas draudzē

29.III – 15.00

30.III – 14.00

1.IV – 13.00

Ropažu draudzē
30.III – 15.00, pēc dievkalpojuma filma “Kristus ciešanas”

31.III – 22.30
1.IV –12.00

Rozēnu-Staiceles draudzē

1.IV – 15.00

Rubas draudzē

30.III – 14.00 (kapelā “Kamenītes”, pēc dievkalpojuma Krusta ceļš Rubas ciematā ar astoņām stacijām

1.IV – 12.00 (Priedulas –Vadakstes baznīcā), dziedās operas soliste

Rubenes draudzē

29.III – 18.30

1.IV – 10.00

Rucavas draudzē

29.III – 18.00

30.III – 11.00

31.III – 18.00

1.IV – 11.00

2.IV – 11.00 dievkalpojums kopā ar bērniem; 14.00 veco ļaužu namā

Rudbāržu draudzē
1.IV –10.00

Rūjienas Sv.Bērtuļa draudzē

29.III – 19.00

30.III – 19.00

31.III – 23.00

1.IV – 10.00

Sabiles draudzē

30.III – 13.00
1.IV – 13.00

Sakaslejas draudzē

1.IV – 8.00

Salas Sv.Jāņa draudzē

30.III – 13.00

1.IV – 13.00

Salaspils M.Lutera draudzē

30.III – 16.00

1.IV – 9.30

Saldus Sv.Jāņa draudzē

29.III – 19.00
30.III – 15.00
31.III – 21.00
1.IV –11.00

Saldus M.Lutera draudzē

29.III – 18.00

30.III – 16.00, Krusta ceļš 18.00

1.IV – 10.00

Saldus Sv.Gregora kristīgās misijas centrā

27.III – 18.00

Salgales draudzē

29.III – 18.00

30.III – 16.00

1.IV – 9.30

Saraiķu draudzē
1.IV – 11.00

Sātu draudzē

29.III – 19.00
30.III – 15.00
1.IV – 11.00

Seces draudzē

1.IV – 14.00

Sesavas draudzē

29.III - 17.00

30.III – 9.30 - dievkalpojums ar Krusta ceļu

31.III - 20.00

01.IV – 9.30

08.IV – 9.30

Sēlpils draudzē

2.IV – 11.00

Sēmes draudzē

1.IV – 11.00

Sīķeles draudzē

1.IV – 12.00
Skrundas draudzē
29.III – 19.00
30.III – 11.00
1.IV – 11.00

Skujenes draudzē

29.III – 10.00 svētbrīdis Vecskujenes skolā

30.III – 11.00

1.IV – 10.00

Skultes draudzē

25.III –13.00

29.III – 16.00

30.III – 12.00

31.III – 23.00

1.IV – 13.00

Slokas draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

31.III – 21.00

1.IV – 10.00

Smiltenes draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

1.IV – 8.00

3.IV – 14.00 Kristus augšāmcelšanās svētku Smiltenes Sarkanā krusta baznīcā 

Spāres draudzē

1.IV – 7.30

1.IV – 15.00

Sv.Jaunavas Marijas Staļģenes draudzē

1.IV – 9.00

Stendes draudzē

1.IV – 14.00

Straupes draudzē

30.III – 14.00

1.IV – 14.00

Strazdes draudzē

1.IV – 8.00

Strenču draudzē

30.III – 15.00

1.IV – 14.00

Subates draudzē

1.IV – 11.00

Sunākstes draudzē 

1.IV –15.00 

Talsu draudzē

26. – 28.III – 18.30 (draudzes namā)

29.III – 18.30 (baznīcā)

30.III – 10.00

1.IV – 6.00, 10.00

Tilžas draudzē

29.III – 15.00

1.IV – 13.00

Tirzas draudzē

30.III – 11.00

1.IV – 11.00

Tomes draudzē

2.IV – 10.00

Tukuma draudzē

29.III – 12.00 (Sv.Vakarēdiena svētbrīdis), 18.00

30.III – 11.00

31.III – 22.00

1.IV – 11.00

Turaidas draudzē

29.III – 19.30

30.III – 11.00

31.III – 22.30

1.IV – 11.00

Ulmales - Labraga draudzē

2.IV – 14.00

Umurgas draudzē

30.III – 13.00

1.IV – 13.00

Usmas draudzē

30.III – 12.00

1.IV – 10.00


Usmas Sv.Pētera draudzē
1.IV – 12.30

Užavas draudzē

1.IV – 13.00

Valdemārpils draudzē

1.IV – 14.00
Valkas-Lugažu draudzē

30.III – 15.00

1.IV – 12.00

Valles draudzē

1.IV – 13.00

Valmieras Sv. Sīmaņa draudzē

29.III – 18.00

30.III – 11.00 Krusta ceļš; 15.00

31.III – 23.00

1.IV – 11.00, pēc dievkalpojuma – sadraudzība

2.IV – 10.00 senioriem

Valtaiķu draudzē

1.IV – 11.00

Vangažu draudzē

31.III – 23.00
1.IV – 14.00

Vānes draudzē

1.IV – 15.00

Varakļānu draudzē
1.IV –7.00

Vārmes Sv.Miķeļa draudzē

25.III – 10.00

29. un 30.III – 16.00

1.IV – 10.00

Vecauces draudzē

29.III – 19.00

30.III – 12.00 ekumēniskais Krusta ceļš, pēc tam Krusta godināšanas dievkalpojums

31.III – 21.00

1.IV – 11.00

Vecpiebalgas draudzē

30.III – 15.00

1.IV – 10.00

Vecogres draudzē

1.IV – 12.00

Vecumnieku draudzē

29.III – 19.00
30.III – 10.00, pēc dievkalpojuma Krusta ceļš

31.III – 22.00
1.IV – 10.00
Velēnas draudzē

1.IV – 17.00

Ventspils draudzē

26. – 29.III – 18.00

30.III – 13.00

31.III – 22.00 un Krusta gājiens, 00.00

1.IV – 00.00; 7.00; 10.00

2.IV – 18.00

Vestienas draudzē

29.III – 18.00

31.III – 23.00

1.IV – 13.00

Vērgales draudzē

30.III – 11.00

1.IV – 11.00

Viesītes draudzē 

29. III – 19.30 

30. III – 12.00 Krusta ceļš 

1. IV –12.00

Vietalvas draudzē

1.IV – 14.00

Viļakas draudzē

30.III – 13.00

2.IV – 11.00

Vircavas draudzē

1.IV – 15.00

Zaļenieku Zaļajā draudzē

30.III – 10.00

1.IV – 10.00

Zaubes draudzē

29.III – 18.00

30.III – 12.00

1.IV – 12.00

Zeltiņu draudzē

1.IV – 10.00

Zemītes draudzē

1.IV – 14.00

Ziemupes draudzē

1.IV – 14.00

Dievkalpojumi Rīgas draudzēs

Augšāmcelšanās draudzē

25.III – 10.00

29.III – 17.00

30.III – 15.00

1.IV – 10.00 (pēc dievkalpojuma – svētku mielasts)

Berģu draudzē (Usmas baznīcā Brīvdabas muzejā)

1.IV – 10.00

Biķeru draudzē

27.III – 7.00

29.III – 18.00
30.III – 10.00
31.III – 18.00
1.IV – 10.00

Bolderājas draudzē

29.III – 19.00

30.III – 18.00

31.III – 23.00

1.IV – 14.00

Daugavgrīvas Baltajā baznīcā

29.III – 19.00

30.III – 19.00

31.III – 23.00

1.IV – 10.00

Jaunās Sv.Ģertrūdes draudzē

29.III – 19.00

30.III – 15.00

31.III – 22.00

1.IV – 11.00

Epifānijas Ev. Lut. krievu kopienā

(Jaunās sv. Ģertrūdes baznīcā)

1.IV – 16.00 (krievu valodā)

Jēzus draudzē

29. un 30.III – 18.00

1.IV – 6.30; 10.00


Katlakalna draudzē

29.III – 18.00

30.III– 10.00

31.III – 22.30

1.IV – 10.00

2.IV –10.00 (Dievkalpojums notiks pēc A liturģiskās kārtības, kurā būs iekļauts īpašs aizlūgums par slimniekiem – svaidīšana ar eļļu)

8.IV – 10.00

Kristus draudzē

29.III – 18.00

30.III – 10.00

31.III – 22.30

1.IV – 10.00

Neredzīgo pansionātā (Braila 12)

30.III – 15.00

2.IV – 10.00

Krusta draudzē

28. –30.III – 19.00

31.III – 22.00

1.IV – 11.00 

Visos dievkalpojumos dziedās Krusta draudzes koris.

Lutera draudzē

26. – 29.IV – 18.00

30.III – 11.00; 18.00

31.III – 22.00

1.IV – 7.00; 11.00

2.IV – 11.00

Mārtiņa draudzē

26.III – 18.00 Krusta ceļš; 19.00 filma, grēksūdzes svētbrīdis

27.III – 18.00 Tezē lūgšanu vakars

28.III – 18.00 Svētbrīdis gregorisko dziedājumu noskaņās, piedalās draudzes koris

29.III – 18.00

30.III – 15.00 piedalās draudzes koris

31.III – 22.30 (kristības un iesvētības)

1.IV – 10.00

2.IV – 11.00

Mežaparka draudzē

29.III – 19.00

30.III – 10.00

31.III – 22.00

1.IV – 10.00

Misiones draudzē

30.III – 16.00

1.IV – 10.00

Sv. Lūkas krievu draudzē

(notiek Mežaparka Gustava Ādolfa baznīcā)
1.IV – 17.00

Rīgas Domā

26. – 28.III – 8.00

29.III – 8.00 ordinācijas solījuma atjaunošanas dievkalpojums; kalpo arhibīskaps Jānis Vanags, 18.00 Svētā Vakarēdiena iestādīšanas dievkalpojums

30.III – 15.00 Kristus nāves stundas dievkalpojums, kalpo arhibīskaps Jānis Vanags, dekāns Elijs Godiņš; 12.00 Ekumeniskais Krusta ceļš Rīgā

31.IV – 22.00 Lieldienu sagaidīšanas dievkalpojums, kalpo arhibīskaps Jānis Vanags, dekāns Elijs Godiņš

1.IV – 12.00, kalpo arhibīskaps Jānis Vanags; 17.00, kalpo mācītājs Sandis Ratnieks

2.IV – 10.00, kalpo dekāns Elijs Godiņš

Sv.Jāņa draudzē

28. un 29.III –18.30

30.III – 10.00

1.IV – 7. 30; 10.00

2.IV – 10.00

Sv.Pāvila draudze

29.III – 18.00

30.III – 14.00 koncerts; 18.00

31.III – 19.00 Lieldienu nakts pasākums jauniešiem (slavēšana, Krusta ceļš un filma “Kristus ciešanas”)

1.IV – 7.00; 10.00; 18.00 StepUp dievkalpojums

Sv. Pētera draudzē
29.III – 18.00

30.III – 13.00

1.IV – 7.00; 10.00

Svētā Gara draudzē

1.IV – 17.00

Sv.Trīsvienības draudzē

31.III – 22.45

Vecajā Sv.Ģertrūdes draudzē

26.,27.III – 19.00

28.III – 19.00 Tezē lūgšana ap krustu un dievkalpojums

29.III – 19.00

30.III – 15.00

31.III – 23.00

1.IV – 10.00; 18.00

2.IV – 10.00

Oslo/ Norvēģijas latviešiem

1.IV – 15.00 ( Margaretas baznīcā, Hammersborg Torg 8, Oslo)









« atpakaļ

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »