2018. gada 24. februāris
Vārda dienas: Diāna, Dina, Dins

Sv. Matijs – apustulis
Mazgā no ļaunuma savu sirdi, ka tu tiktu glābta! Cik ilgi tu vēl turēsies pie savām grēka domām?
(Jer 4:14)

Atmetiet jebkuru nešķīstību un visu to, kas no ļauna vēl atlicis, un lēnprātībā saņemiet jūsos iedēstīto Vārdu, kas ir spējīgs izglābt jūsu dvēseles.
(Jk 1:21)

Jes 66:1, 2; Apd 1:15–26; Mt 11:25–30

krāsa: sarkana

1Moz 41:1–13; 1Kor 4:1–7; Mk 2:23–3:6

Piešķirti Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2018.01.30 13:00
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3.Jāņa 1:5/

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2018.gada 25.janvāra sēdē lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:

•  ELGAI ANNAI DŪDIŅAI (Zlēku draudze)
  •  JĀNIM ELSIŅAM (Vestienas draudze)

Elga Anna Dūdiņa apbalvojumu saņēma 28.janvāri Zlēku baznīcā. Dievkalpojumu vadīja Liepājas bīskaps Hanss Martins Jensons, Piltenes iecirkņa prāvests Kārlis Irbe un draudzes mācītājs Jānis Kalniņš. Dievkalpojumā amatā ieveda arī jauno Zlēku draudzes padomi.

Ar Uzticības vairogu apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Sirsnīgi apsveicam!

Māra Jensone