2024. gada 24. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis, Ritvaldis, Nameda

Fonds “Alfa Latvija” aicina visus bijušos, esošos un topošos Alfas kalpotājus uz vienas dienas ekumēnisko Alfa forumu 2018

iesūtīts: 2018.01.29 12:13

Kāpēc tieši forums? Jo mēs vēlamies šo dienu pavadīt domājot, runājot un daloties kopā. Ieklausīsimies viens otrā, diskutēsim un mēģināsim rast atbildes un risinājumus lai Alfa vienmēr būtu veiksmes stāsts.

Misijas nozīmība, kāda ir aicinoša draudze, Jauniešu Alfa, vai Alfu iespējams organizēt arī ārpus baznīcas... šīs ir tikai dažas no foruma tēmām. Protams arī pielūgsme un sadraudzība – tas viss jau pavisam drīz.

Piesakies pasākumam un tiekamies!

Norises vieta: Āgenskalna Baptistu baznīcā Mārupes ielā 14, Rīgā

Reģistrēšanās no plkst. 9.00.

Dalības maksa 12 eur. Cenā iekļauta ēdināšana (pusdienas, vakariņas, kafijas pauze).

Pieteikšanās: ej.uz/AlfaForums vai rakstot uz info@alfakurss.lv vai zvanot pa tālruni 26082207 (Dita).

Pasākuma programma pieejama - šeit