2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Piešķirti Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2017.12.18 09:34
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3.Jāņa 1:5/

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2017.gada pēdējā sēdē, 8.decembrī, lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:

• MIRDZAI BĒRZIŅAI (Krustpils draudze) par ilggadēju un uzticīgu kalpošanu Baznīcai, ievērojamu ieguldījumu bērnu un jauniešu kristīgajā izglītībā un Svētdienas skolu attīstībā.
  • JĀNIM UBERTAM (Ļaudonas draudze) par ilggadēju, uzticīgu un daudzpusīgu kalpošanu Baznīcai un Ļaudonas evaņģēliski luteriskajai draudzei.

2017.gadā pasniegti 32 apbalvojumi, no tiem 12 Daugavpils diecēzē, 10 – Liepājas un 9 Rīgas arhidiecēzē.

Kopumā desmit gadu laikā par ilgstošu un uzcītīgu kalpošanu Baznīcas vai draudzes darbā ar Uzticības vairogu apbalvoti 163 cilvēki no 78 LELB draudzēm. Apbalvoto vidū ir 113 sievietes un 50 vīrieši, no tiem 10 laulāti pāri, kā arī 11 ārzemnieki.

Ne jūs Mani esat izredzējuši, bet es jūs esmu izredzējis un jūs nolicis, ka jūs ejat un nesat augļus un jūsu augļi paliek. /Jņ. 15:16/

Sirsnīgi apsveicam!

Māra Jensone