2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Aicina uz talku CARNIKAVAS BAZNĪCAS ugunsgrēka seku likvidēšanai

iesūtīts: 2017.12.15 20:59

16. decembrī no pulksten 10:00 plānota talka pie Carnikavas baznīcas Siguļos, lai novāktu baznīcas ugunsgrēkā radušos izdedžus un gružus, kā arī sakoptu baznīcas apkārtni, informēja Ādažu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons.

Talkotājus aicina ņemt līdzi cimdus, grābekļus, lāpstas, ķerras, zāģus un ģērbties apģērbā, ko nav žēl nosmērēt, jo jānovāc sadeguši materiāli. Talkas organizatori spēkam paredzējuši vārīt uz ugunskura lielu zupas katlu.

Talka tiek organizēta sadarbībā ar pašvaldības aģentūru  "Carnikavas Komunālserviss". Jau palīdzēt atsaukušies Carnikavas iedzīvotāji, draudzes locekļi, vietējās skolas skolēni un brīvprātīgie no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Mācītājs Ivars Jēkabsons aicina atsaukties ik vienu, kurš šajās Adventa laika noskaņās vēlas dāvināt laiku un rūpes nelaimē nonākušai vietai.

Šobrīd policija ir veikusi visus nepieciešamos vietas apskates darbus un devusi atļauju krāsmatu sakopšanai. Par negadījumu ir ierosināta krimināllieta, un izmeklēšanu vada Latvijas Valsts policijas Saulkrastu iecirknis.

Pēc izdedžu novākšanas speciālisti varēs novērtēt pamatu un betona grīdas stāvokli, lai varētu uzsākt jauna dievnama celtniecības projektēšanu un plānošanu.

Tāpat ir uzsākta ziedojumu vākšanas kampaņa jauna dievnama celtniecībai. Ziedot Carnikavas baznīcas celšanai iespējams, veicot pārskaitījumu uz Ādažu draudzes bankas kontu ar norādi „Carnikavas baznīcas celtniecībai”:

Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze
Baltezera baznīca, Ādažu novads, LV 2164
Reģ. Nr. 90000345040
EUR: LV39UNLA0002000701636

Ādažu evaņģēliski luteriskajai draudzei ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, līdz ar to ziedotājiem ir pieejami nodokļu atvieglojumi.

Draudze arī aicina šo svētdien, 17.decembrī, uz trešas Adventes piemiņas dievkalpojumu Carnikavas Tautas namā "Ozolaine" ar dalīšanos atmiņās un cerībās par dievnama nākotni.

Carnikavas dievnams atradās rekonstrukcijā un bija plānots 2018. gadā, Latvijas simtgadē to atvērt dievkalpojumiem. Šis gads draudzē tika īpaši veltīts ziedojumu vākšanai dievnama atjaunošanas pabeigšanai.

Ādažu evaņģēliski luteriskai draudzei ir divi dievnami – Baltezera baznīca un Carnikavas baznīca.

Papildus informācija:
Ādažu draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons, mob. 29482497