2018. gada 19. jūnijs
Vārda dienas: Viktors, Nils

Kas pildīs Manas tiesas un sekos Maniem likumiem – tas nemirs tēva nozieguma dēļ. (Ech 18:17)

Ne jau ar iznīcīgo – ar zeltu vai sudrabu – jūs esat izpirkti no savas nīcīgās dzīves, ko esat mantojuši no tēviem, bet ar dārgajām asinīm, ko izlēja Kristus. (1Pēt 1:18–19)

Māc 8:14–9:10; Gal 4:21–31; Mt 15:29–39

Ciemos pie Vestfālenes Baznīcas Diakonijas

iesūtīts: 2017.12.12 21:36

LELB Diakonijas centra delegācija no 5-12.decembrim viesojās Vestfālenes Baznīcas Zīgenes prāvesta iecirkņa Diakonijas centrā.

Apjomīgas programmas ietvaros brāļi un māsas iepazina diakonijas darbu Zīgenē un Holchauzenē. Tikās ar iecirkņa prāvestu un daudziem diakonijas darba profesionāļiem un brīvprātīgajiem.

Braucienā piedalījās LELB Diakonijas nozares vadītājs māc. Oskars Smoļaks, Diakonijas centra vadītāja Sigita Dišlere, dažādu draudžu diakonijas darbinieki un Diakonijas centra dienas centru darbinieki, kā arī LELB Ārlietu nozares vadītājs prāvests Andris Krauliņš.