2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

LŪGŠANU BROKASTIS Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāles draugiem, atbalstītājiem un labas gribas cilvēkiem!

iesūtīts: 2017.12.08 21:41
„Lai mana Kunga, mūsu Dieva, jaukums pār mums! Liec mūsu roku pūliņiem izdoties!“ / Ps 90:17/

2017. gada 8. decembrī, Liepājā.

Lūgšanu brokastis Svētās Trīsvienības katedrāles draugiem un atbalstītājiem Liepājā norisinājās jau septīto reizi. Lūgšanu brokastu tradīciju Liepājā aizsāka bīskaps emeritus Pāvils Brūvers ar mērķi aicināt kopā labas gribas cilvēkus, kuriem rūp skaistā dievnama atjaunošana, lai lūgtu par katedrāles atjaunošanu un kopīgiem spēkiem strādātu pie tā.

Uz šo pasākumu tiek aicināti gan katedrāles pastāvīgie atbalstītāji, gan uzņēmēji, gan privātpersonas, Liepājas pilsētas pašvaldības vadītāji un darbinieki ar kuriem ikdienā visbiežāk kopā iznāk sastrādāties. Pasākuma mērķis ir informēt par paveikto un plānoto katedrāles atjaunošanas ceļā, par aktuālajām vajadzībām. Kopīgi to visu nesot Dieva priekšā, izlūdzoties Dieva svētību gan katedrāles atjaunošanas darbiem, gan arī katra klātesošā vajadzībās.

Šajā reizē tikšanās tika organizēta Liepājas Lutera draudzes namā, kas ir arī Liepājas bīskapa kancelejas un Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonda atrašānās vieta.

Pasākuma norises programma:
  • Muzikālās mākslas studijas "MIRGO” priekšnesums;
  • Liepājas bīskapa Hansa Martina Jensona uzruna;
  • Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja Ulda Seska uzruna;
  • Galda lūgšana un brokastis;
  • Prezentācija par plānotajiem Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāles fasādes atjaunošanas darbiem 2018. – 2020. gadā, fonda vadītāja Kristīne Liepa;
  • Lūgšana par katedrāles atjaunošanu, katedrāles draugiem un atbalstītājiem, dekāna Pētera Kalka vadībā;
  • Sarunas un sadraudzība.
Fonda darbības mērķis kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana Latvijā, organizējot un atbalstot valsts nozīmes kultūras pieminekļa – Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanu un saglabāšanu.

Adrese: Jelgavas iela 58, Liepāja, LV-3401
Tālr. +371 29486801, +371 63423431