2017. gada 16. decembris
Vārda dienas: Alvīne

Vai! Tiem, kas iecerējuši nekrietnību, jo viņi to spēj!
(Mih 2:1)

Viņus /mācekļus/ pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: “Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps.”
(Mk 10:42–43)

Hag 2:1–19; Atkl 3:1–6; Mt 24:1–14

Ģertrūdes akadēmija 25.novembrī: psalmu dziedāšanas tradīcija

iesūtīts: 2017.11.21 17:13

Sestdien, 25. novembrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 Ģertrūdes akadēmijā kopā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas rektoru Guntaru Prāni atklāsim psalmu dziedāšanas tradīciju Baznīcā cauri laikam.

Mēs Ģertrūdē nesen esam uzsākuši dievkalpojumos kopīgi dziedāt psalmu kā draudze. Aicinām apmeklēt šo Ģertrūdes akadēmijas nodarbību, lai uzzinātu, kā šī tradīcija vēsturiski veidojusies.

Šis ir Ģertrūdes akadēmijas piektais mācību semestris par kristīgas dzīves pamatprincipiem jeb garīgajām disciplīnām, par pamatu izmantojot mūsu LELB arhibīskapa Jāņa Vanaga veidotu materiālu “Par kristīgas dzīves principiem”. Raudzīsimies divos virzienos: kā katrs no mums var izdzīvot un kopt savu garīgo dzīvi individuāli, un kā savu garīgo dzīvi piedzīvojam kopībā, draudzē, kopā ar saviem ticības brāļiem un māsām.

Pievienoties Ģertrūdes akadēmijai aicinām gan tos, kuri jau piedalījušies iepriekš, gan jaunus klausītājus.

Lūdzam dalībai nodarbībā ziedot 2 eiro.
Vairāk informācijas http://gertrude.lv/kursi/gertrudes-akademija/