2017. gada 17. novembris
Vārda dienas: Hugo, Ugo, Uģis

Dzīvos tavi miroņi!
(Jes 26:19)

Laimīgi ir tie, kas no šā brīža mirst Kungā. Un Gars saka: patiesi, lai viņi atpūšas no savām pūlēm. (Atkl 14:13)

Ezr 3:1–13; 1Kor 16:10–24; Mt 12:22–32

Radio "Klasika" atskaņos koncertu "Te es stāvu un citādi nevaru. Reformācijai 500."

iesūtīts: 2017.10.27 22:17

M. Luters: Viena no skaistākajām, brīnumainākajām Dieva dāvanām ir mūzika, ar kuru aizdzen daudz kārdinājumu un ļaunas domas.

29.septembrī koncertzālē "Lielais dzintars" izskanējušā koncerta "Te es stāvu un citādi nevaru. Reformācijai 500." muzikālā sadaļa radio "Klasika" tiks raidīta 31. oktobrī plkst. 21.00.

Koncertā piedalās: Gunta Gelgote (soprāns), Jānis Kurševs (tenors), VAK "Latvija", Liepājas Simfoniskais orķestris un diriģents Māris Sirmais

Programmā:

• Andris Kontauts (1974) Solus Christus (pirmatskaņojums)
  • Gotfrīds Augusts Homiliuss (Gottfried August Homilius, 1714-1785, Vācija) Kantāte Preise, Jerusalem, den Herrn ("Slavē, Jeruzaleme, To Kungu")
  • Fēlikss Mendelszons 98. psalms Singet dem Herrn ein neues Lied ("Dziediet Tam Kungam jaunu dziesmu")
  • Rihards Zaļupe (1983) "Dievs Kungs ir mūsu stiprā pils" (pirmatskaņojums)"

Fotogrāfs - Jānis Vecbrālis