2024. gada 19. aprīlis

Esiet sirsnīgi aicināti piedalīties Reformācijas piecsimtgades Dievkalpojumā

iesūtīts: 2017.10.27 23:28
Rīgas Domā pl. 14:00 sestdien, 28.oktobrī

„Te es stāvu un citādi nevaru. Dievs, palīdzi man! Āmen.”
 Mārtiņš Luters

Pēc dievkalpojuma visi mīļi aicināti uz sadraudzību pie kafijas tases Doma dārzā.

Kā arī būs iespēja iegādāties jauno LELB Baznīcas Gadagrāmatu.

Garīdznieki ir aicināti piedalīties svinīgā procesijā, pulcēšanās Doma sakristejā pl.13:30, ņemot līdzi amata tērpu, kurā notiek dievkalpošana jūsu draudzēs – vai nu talārā vai albā.  Ja lietojat albu, tad ņemiet līdzi sarkanu stolu.

Rīgas dome ir devusi atļauju Reformācijas dievkalpojuma dalībniekiem novietot bez maksas  automašīnas un autobusus noteiktās vietās Vecrīgā - iebraukšana no 11.Novembra krastmalas uz Bīskapa gāti (aiz luksafora pa labi aiz Triangula bastiona) un tur pie dežurantiem saņemt  stāvēšanas atļauju, kas jāievieto automašīnas logā. Jums tiks norādīta stāvēšanas vieta. Automašīnas novietojamas tikai norādītajās vietās!

LELB Virsvalde