2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

Seminārs “Faith 5 – dalies, lasi, pārrunā, lūdz un svētī!” – visiem!

iesūtīts: 2017.11.01 11:49

Novembrī Rīgā viesosies Dr. Ričs Melheims (Rich Melheim), mācītājs, ģimenes padomdevējs un cilvēka prāta pētnieks, 24 grāmatu un 24 garīgās mūzikas albumu autors, ilustrators un komiķis no ASV. Viņš izveidojis vairākas organizācijas, kas darbojas kristīgās audzināšanas un izglītības jomā, piemēram, Faith Incubator un Cross+Gen Movement. R. Melheims ir lektors, kurš uzstājas arī dažādos televīzijas raidījumos, un viņa izveidotā starptautiskā pirmsskolas izglītības programma tiek lietota 1000 pilsētās 5 kontinentos.

Ņemot vērā draudžu locekļu, īpaši bērnu vecāku, interesi par šo semināru, aicinām ne tikai mācītājus, evaņģēlistus, svētdienas skolas skolotājus un draudžu darbiniekus, bet arī citus interesentus.

Seminārs veltīts kristīgās audzināšanas jautājumu aktualizēšanai ģimenē un draudzē. Tajā tiks aplūkoti pieci vienkārši soļi, kas palīdz ģimenei tuvoties Dievam un padziļināt arī savstarpējās attiecības: ikvakara dalīšanās par piedzīvoto prieku un bēdām, kopīga Bībeles lasīšana un pārdomas par lasīto un piedzīvoto, savstarpējas aizlūgšanas un svētīšana. Vairāk par Dr. R. Melheimu un viņa kalpošanu bērniem, jauniešiem un ģimenēm var uzzināt:

http://www.faithink.com/About/richmelheim.asp un http://www.faith5.org/.

Seminārs notiks:

• 4.novembrī Saldū, Sv. Gregora Kristīgās misijas centrā, Lielā ielā 26, no 10:00–15:00
  • 8.novembrī Rīgā, LELB Virsvaldē, Rīgā, Mazā Pils ielā 4, no 10:00–15:00
Pieteikšanās līdz 20.oktobrim: 26064557; iveta.kalme@lelb.lv