2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

LELB Diakonijas centrs turpina diakonijas kalpotāju apmācības

iesūtīts: 2017.10.18 00:44
4. novembrī plkst. 10:30

ŽĒLSIRDĪBAS SKOLAS 6. NODARBĪBA "Dzīves noslēguma un nāves garīgie aspekti. Kā nekļūt par bezpalīdzīgu glābēju”

(māc. Linards Rozentāls), kas notiks 4.novembrī no 10:30 līdz 16:00 Rīgas Vecās Sv.Ģertrūdes baznīcā, Ģertrūdes ielā 8.

Reģistrēšanās līdz 30.oktobrim, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu šeit.

Apmācībās aicināti piedalīties gan tie, kas ir apmeklējuši iepriekšējās Žēlsirdības skolas nodarbības, gan arī tie, kas līdz šim tajās nav piedalījušies. Katra nodarbība aptver atsevišķu tēmu, tādēļ to ir iespējams apmeklēt un noklausīties arī tad, ja iepriekšējās tēmas nav dzirdētas. Apmācības paredzētas LELB draudžu locekļiem, kas vēlas iesaistīties kalpošanā vai jau kalpo cilvēkiem visdažādākajās grūtībās, slimībā, vecumā, bāreņiem, cietumos, slimnīcās un citviet, kur nepieciešama palīdzība cilvēka miesai, dvēselei un garam.

Būsiet laipni gaidīti!

E-pasts: diakonija@diakonija.lv, tālr. 29222604; 67466045