2017. gada 16. decembris
Vārda dienas: Alvīne

Vai! Tiem, kas iecerējuši nekrietnību, jo viņi to spēj!
(Mih 2:1)

Viņus /mācekļus/ pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: “Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps.”
(Mk 10:42–43)

Hag 2:1–19; Atkl 3:1–6; Mt 24:1–14

Ģertrūdes akadēmija aicina klausītājus

iesūtīts: 2017.10.13 16:32

Sestdien 21. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 turpināsim mācības Ģertrūdes akadēmijā. Piektajā semestrī aplūkosim kristīgas dzīves pamatprincipus jeb garīgās disciplīnas, par pamatu izmantojot mūsu LELB arhibīskapa Jāņa Vanaga veidotu materiālu “Par kristīgas dzīves principiem”.

‍Raudzīsimies divos virzienos: kā katrs no mums var izdzīvot un kopt savu garīgo dzīvi individuāli, un kā savu garīgo dzīvi piedzīvojam kopībā, draudzē, kopā ar saviem ticības brāļiem un māsām. Šajā semestrī Ģertrūdes akadēmijas lektoru vidū būs gan viesi, gan mūsu draudzes mācītāji.

Turpmākās šī semestra nodarbības 25. novembrī, 16. decembrī un 20. janvārī.
Pievienoties Ģertrūdes akadēmijai aicinām gan tos, kuri jau piedalījušies iepriekš, gan jaunus klausītājus.

Ģertrūdes akadēmijas nodarbības notiek Ģertrūdes ielā 8 – Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas Lutera zālē (pagrabstāvā, ieeja no baznīcas kreisās puses).

Pieteikšanās un vairāk informācijas http://gertrude.lv/kursi/gertrudes-akademija/