2017. gada 16. decembris
Vārda dienas: Alvīne

Vai! Tiem, kas iecerējuši nekrietnību, jo viņi to spēj!
(Mih 2:1)

Viņus /mācekļus/ pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: “Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps.”
(Mk 10:42–43)

Hag 2:1–19; Atkl 3:1–6; Mt 24:1–14

Seminārs “Faith 5 – dalies, lasi, pārrunā, lūdz un svētī!”

iesūtīts: 2017.10.09 11:27

Novembrī Rīgā viesosies Dr. Ričs Melheims (Rich Melheim), mācītājs, ģimenes padomdevējs un cilvēka prāta pētnieks, 24 grāmatu un 24 garīgās mūzikas albumu autors, ilustrators un komiķis no ASV. Viņš izveidojis vairākas organizācijas, kas darbojas kristīgās audzināšanas un izglītības jomā, piemēram, Faith Incubator un Cross+Gen Movement. R. Melheims ir lektors, kurš uzstājas arī dažādos televīzijas raidījumos, un viņa izveidotā starptautiskā pirmsskolas izglītības programma tiek lietota 1000 pilsētās 5 kontinentos.

Seminārs veltīts kristīgās audzināšanas jautājumu aktualizēšanai ģimenē un draudzē. Tajā tiks aplūkoti pieci vienkārši soļi, kas palīdz ģimenei tuvoties Dievam un padziļināt arī savstarpējās attiecības: ikvakara dalīšanās par piedzīvoto prieku un bēdām, kopīga Bībeles lasīšana un pārdomas par lasīto un piedzīvoto, savstarpējas aizlūgšanas un svētīšana. Vairāk par Dr. R. Melheimu un viņa kalpošanu bērniem, jauniešiem un ģimenēm var uzzināt: http://www.faithink.com/About/richmelheim.asp un  http://www.faith5.org/ .

Aicināti mācītāji, evaņģēlisti, svētdienas skolas skolotāji un citi draudžu darbinieki.

Seminārs notiks:

• 4.novembrī Saldū, Sv. Gregora Kristīgās misijas centrā, Lielā ielā 26, no 10:00–15:00
  • 8.novembrī Rīgā, LELB Virsvaldē, Rīgā, Mazā Pils ielā 4, no 10:00–15:00

Pieteikšanās līdz 20.oktobrim: 26064557; iveta.kalme@lelb.lv