2018. gada 17. jūlijs
Vārda dienas: Aleksis, Aleksejs

Pateicības diena Usmas baznīcā

iesūtīts: 2017.10.04 11:38
"Kungs, mūsu Dievs, visa šī bagātība, ko savācām, lai celtu namu Tavam svētajam vārdam, – Tevis dota, jo Tev pieder viss!" (1. Laiku gr. 29:16)

Šī gada oktobris Luteriskās Baznīcas gadā ir ļoti skaists laiks, tas iesākas ar Pļaujas svētkiem, kurus svinējām 1.oktobrī, un noslēdzas ar Reformācijas 500.jubileju, kuru svinēsim 31.oktobrī. Šajā skaistajā laikā Usmas evaņģēliski luteriskā draudze svin 25 gadus kopš pirmā dievkalpojuma Usmas pagastā, 20 gadus, kopš uzsākta baznīcas celtniecība, un 10 gadus kopš Usmas baznīcas iesvētīšanas.

Pateicība kristiešu dzīvēs ieņem nozīmīgu vietu gan svētkos, gan ikdienā. Ļoti bieži steigā esam ierauti darbos un pienākumos, tādēļ aizmirstam palūkoties uz to, kas mums ir un par ko varam būt pateicīgi. Dažreiz tās ir lietas, kuras esam sākuši uztvert pašsaprotami – apģērbs, dienišķā maize, darbs – tomēr tās nav lietas, kuras mums pienākas tāpēc, ka esam. Tās ir lietas, kuras mums dotas Dieva žēlastībā.

Par lielu Dieva žēlastību uzskatām arī mūsu jubilejas, tāpēc 15. oktobrī aicinām uz Pateicības dienu! Pateicības diena iesāksies Plkst. 10.00 ar svētku dievkalpojumu, ko vadīs LELB Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons, Piltenes iecirkņa prāvests Kārlis Irbe un Usmas draudzes mācītājs Ainārs Kostanda.
‍Plkst.12.00 visus aicināsim uz sadraudzības mielastu Tautas namā Usma. Sākot no plkst. 12.30 ielūkosimies vēsturiskajā atskatā par baznīcas celtniecību. Plkst.13.00 klātesošos priecēs Rīgas Gospeļkora koncerts un noslēgumā – svētku torte!

Pateiksimies un slavēsim Dievu par visu!
"Viss nāk no Tevis – kas nāk no Tevis, to atdevām Tev!" (1. Laiku gr. 29:14)« atpakaļ

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »