2017. gada 16. decembris
Vārda dienas: Alvīne

Vai! Tiem, kas iecerējuši nekrietnību, jo viņi to spēj!
(Mih 2:1)

Viņus /mācekļus/ pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: “Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps.”
(Mk 10:42–43)

Hag 2:1–19; Atkl 3:1–6; Mt 24:1–14

Izstāde "Reformācijai 500"

iesūtīts: 2017.10.03 16:51

No 29.septembra pl.18.00 līdz 6.oktobrim koncertzāles “Lielais dzintars” 2.stāva foajē apskatāma izstāde "Reformācijai 500" - Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Liepājas bīskapa emeritus Pāvila Brūvera veidotais stāstījums "Ceļojums reformācijā".

‍Izstādes veidotāji: LELB un Latvijas Nacionālais arhīvs (LNA). Izstādē izmantoti materiāli no LNA, LELB un Liepājas Sv.Trīsvienības evaņģēliski luteriskās draudzes arhīviem. No 9.oktobra izstāde būs apskatāma Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē un pēc tam uzsāks savu ceļu uz citām Latvijas baznīcām.

‍Pasākuma afiša pieejama - šeit