2017. gada 17. decembris
Vārda dienas: Hilda, Teiksma

Adventa trešā svētdiena
Kad tuvojās Dāvida nāves diena, viņš pavēlēja savam dēlam Sālamanam: “Es aizeju pa ceļu, ko iet visa šī zeme, bet tu turies stiprs kā vīrs – ievēro visu, ko vēlējis Kungs, tavs Dievs.” (1Ķēn 2:1–3)

Pāvils raksta: Mēs nemitējamies par jums lūgt Dievu, lai jūs tiktu piepildīti ar Viņa gribas atziņu visā gudrībā un garīgā sapratnē, lai, nesdami augļus un augdami Dieva atziņā, jūs dzīvotu Kunga cienīgi un vienmēr Viņu iepriecinātu ikvienā krietnā darbā.
(Kol 1:9–10)

Jer 1:4–10, 17–19; Flp 4:4–7; Jņ 1:19–28
Ps 126; Jes 61:1–4, 8–11; 1Tes 5:16–24; Jņ 1:6–8, 19–28

krāsa: violeta vai zila

Am 9:11–15; 2Tes 2:1–3, 13–17; Jņ 5:30–47

Piešķirti Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2017.09.25 16:58
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3.Jāņa 1:5/

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2017.gada 30.augusta sēdē lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:

• BIRUTAI BEĶEREI (Saukas draudze)
  • ANNAI HEIBERGAI (Piltenes draudze)
  • LŪCIJAI KRŪTAINEI (Piltenes draudze)
  • VELTAI VIKŠTRĒMAI (Piltenes draudze)
  • DZINTRAI BAJĀREI (Vietalvas Vissvētākās Jaunavas Marijas draudze)

Četri no piešķirtajiem pieciem apbalvojumiem jau ir pasniegti - Daugavpils bīskaps Einārs Alpe 3.septembrī pasniedza apbalvojumu Vietalvas Vissvētākās Jaunavas Marijas baznīcā, bet Liepājas bīskaps Hanss Martins Jensons - 10.septembrī Piltenes baznīcā.

Ādažu draudzes bijušajai ilggadējai priekšniecei Daigai Grencbergai arhibīskaps Jānis Vanags apbalvojumu (Nr. 151) pasniegs 8.oktobrī plkst. 11:00 Ādažu baznīcā.

Ar Uzticības vairogu apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Sirsnīgi apsveicam!

Māra Jensone