2017. gada 22. septembris
Vārda dienas: Māris, Maigurs, Mārica

Dzirdīgu ausi un redzīgu aci – Kungs ir radījis tās abas. (Sak 20:12)

Pārbaudiet visu, paturiet to, kas labs.
(1Tes 5:21)

1Ķēn 5:1–6, 17; Apd 28:1–16; Mk 14:27–42

Gadskārtējās Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas

iesūtīts: 2017.08.16 22:11

Saulkrastu luterāņu baznīcā gaidāms neparasts notikums. No 18. līdz 20. augustam Pēterupes ev. lut. baznīcā izskanēs gadskārtējās "Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas". Šī gada ērģeļmūzikas dienas ieskandēs visai neparasta muzikālā programma "Atveries!" – 18. augustā Saulkrastu baznīcā viesosies un muzicēs Kalna Svētību kopienas Bruknā kapelāns Andrejs Mediņš un komponists Toms Juhņevičs. Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja par ziedojumiem topošajai Jaunā Tēva skolai "Saknes un spārni”.

Priesteris Andrejs Mediņš dzied, spēlē ērģeles un ir piedalījies dažādos mūzikas projektos, bet šī ir pirmā reize, kad viņš sniedz pats savu koncertprogrammu.

Priesteris Andrejs Mediņš jau vairāk kā 20 gadus vada kopienu, kuras mērķis ir palīdzēt atkarībās nonākušajiem. Viņa vadībā ir atjaunota Bruknas muiža un uzcelta baznīca Bruknā. Skola Bārbelē ir nākamais projekts, kurā varam piealīties arī ar savu pienesumu.

Klausīsimies labu mūziku un iedvesmosimies labiem darbiem. Ziedosim topošajai skolai.

Links uz video: https://youtu.be/-ZYGojkF2Uk