2017. gada 16. decembris
Vārda dienas: Alvīne

DIENAS LOZUNGS

Vai! Tiem, kas iecerējuši nekrietnību, jo viņi to spēj!
(Mih 2:1)

Viņus /mācekļus/ pieaicinājis, Jēzus tiem sacīja: “Jūs zināt, ka tie, ko par tautu valdniekiem tur, tās apspiež, un viņu varenie ir varmācīgi pret tām. Bet tā lai nav starp jums. Kas no jums grib būt liels, tas lai ir jūsu kalps.”
(Mk 10:42–43)

Hag 2:1–19; Atkl 3:1–6; Mt 24:1–14

lasīt vairāk >

Aptauja

Vai Alfa kurss nes augļus jūsu draudzē?
jā, pēc Alfa kursa draudzei pievienojas jauni kristieši
Alfa kursā dalībnieku netrūkst, bet augļus neredzam
Alfa kurss palīdzēja mums pašiem garīgi augt, tas ir galvenais
Alfa kurss nenesa augļus, tāpēc to vairs nerīkojam
mūsu draudzē nekad nav noticis Alfa kurss
Atbildēt     Rezultāti 

Altāra iesvētīšanas dievkalpojums Limbažu baznīcā

iesūtīts: 2017.08.07 10:40
13.augustā plkst.10.00

Pašlaik ieejot Limbažu luterāņu dievnamā, vairs nav redzams ne altāris, ne kancele. Tie aizklāti ar baltu audumu, lai putekļi, kas rodas remonta laikā, nenonāktu baznīcā.
Baznīcā valda miers, vien reizēm tajā ienāk kādi ielas trokšņi. Ja dodas pa taciņu aiz baznīcas stūra, kas ved uz baznīcas piebūvi, un ieiet baznīcā caur šo ieeju, paveras remonta darbi. Ieejot baznīcas altāra telpā, redzams, ka restauratoru darbs pie altāra, ko uzsāka pirmajā martā, jau tuvojas nobeigumam.
‍Altāris ir atguvis sākotnēji iecerēto krāsojumu vairākos sidrabaini pelēkos toņos, un kur reiz bija bronzas krāsa, tagad ir zelts. Nu izceļas altāra detaļas, kas līdz šim bija nepamanāmas.
Stari ap ”Dieva aci” atspīd siltā zelta spožumā. Stalažas izbūvētas arī ap kanceli, jo arī tā tiks pārkrāsota un apzeltīta tādos pat toņos kā altāris. Altāra rekonstrukcijas darbi iespējami pateicoties Lauku atbalsta dienesta, programmas „Leader” un Limbažu pašvaldības finansējumam, tās  deputātu, un vairāku privātpersonu ziedojumiem, kā arī draudzes līdzfinansējumam un brīvprātīgo darbam. Taču līdz ar to darbi baznīcā neapstāsies. Augusta vidū tiks uzsākta baznīcas grīdas nomaiņa baznīcas zāles priekšējā daļā. Saskaņā ar līgumu, darbi jāpabeidz līdz oktobra beigām.
‍Remonta laikā draudze svinēs dievkalpojumus plašajā altāra telpā pie atjaunotā altāra. Altāra iesvētīšanas dievkalpojums arhibīskapa Jāņa Vanaga vadībā notiks 13.augustā plkst.10.00.

« atpakaļ

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »