2018. gada 21. aprīlis
Vārda dienas: Marģerts, Anastasija

Šeola cilpas sagrāba mani, es sastapu postu un likstas! Tad es piesaucu Kunga Vārdu: ak, mans Kungs, jel glāb mani!
(Ps 116:3.4)

Mācekļi Viņu /Jēzu/ modināja un sacīja: “Skolotāj, vai Tev nerūp, ka ejam bojā?” Viņš piecēlies apsauca vēju un pavēlēja jūrai: “Klusu, rimsties!” Un vējš norima, un iestājās liels klusums. (Mk 4:38–39)

2Moz 25:1–22; Kol 3:1–17; Mt 4:18–25

Piešķirti 5 Baznīcas apbalvojumi “Uzticības vairogs”

iesūtīts: 2017.05.15 19:55
„... ar uzticību tu visu esi darījis” /3.Jāņa 1:5/

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas apbalvojuma dome 2017.gada 1.marta un 25.aprīļa sēdēs lēma piešķirt Baznīcas apbalvojumu „Uzticības vairogs”:

- BARBARAI BARSCH (Vācija)
- VIZMAI ĢĒRMANEI (Rindas draudze)
- ĀRIJAI JONIKĀNEI (Rēzeknes Sv.Trīsvienības draudze)
- INGAI REČAI (žurnāla ‘Svētdienas Rīts’ galvenajai redaktorei)
- VIJAI SEMUČAI (Ludzas draudze)

Ar Uzticības vairogu apbalvo par sevišķiem nopelniem draudzes un Baznīcas darbā. Par nopelniem uzskatāma ilgstoša uzticīga un uzcītīga kalpošana Baznīcas vai draudzes darbā, priekšzīmīga un godīga pienākumu izpilde, ikviena kalpošana Baznīcas, savas draudzes un sabiedrības garīgās izaugsmes labā.

Sirsnīgi apsveicam!

Māra Jensone