2017. gada 22. novembris
Vārda dienas: Aldis, Aldris, Alfons

Glāb savu tautu un svētī savu mantojumu, gani un auklē to mūžam.
(Ps 28:9)

Jēzus saka: Man ir vēl citas avis, kuras nav no šīs kūts, arī tās Man jāatved, un tās dzirdēs Manu balsi, un būs viens ganāmpulks un viens gans.
(Jņ 10:16)

Ezr 6:1–22; Atkl 5:1–10; Mt 13:10–17

Mārtiņš Luters un Vitenbergas tēzes

iesūtīts: 2017.04.22 12:17

20. maijā notiks grāmatai “Par Mārtiņu Luteru un Vitenbergas tēzēm” veltīts izglītojošs pasākums. Grāmatas tulkotāja, mākslas zinātniece un Dr. Paed. Austra Avotiņa pastāstīs par grāmatā ietvertajām ilustrācijām – tajās redzamajām vēsturiskajām vietām, ēkām, personām, ilustrāciju veidošanā izmantotajām gleznām. Stāstījumam par grāmatas ilustrāciju nesto vēsti sekos Lutera Akadēmijas studenta Kaspara Bankovska priekšlasījums par Lutera tēzēm, to tulkojumu un teoloģiju. Pasākuma trešā daļa veltīta nodarbībai, kas iepazīstina svētdienas skolas bērnus ar Mārtiņu Luteru un viņa radīto Lutera rozi. Šo nodarbību vadīs Godly Play skolotāja Līga Cepurīte.

Pasākumu organizē LELB Svētdienas skolas nozare. Pasākuma mērķis ir sniegt skolotājiem un citiem interesentiem zināšanas, kas ļautu pēc iespējas pilnīgāk un saistošāk izmantot šo jauno, Jāņa Rozes apgādā izdoto grāmatu, stāstot bērniem par Lutera dzīvi un viņa 95 tēzēm.

Pasākums notiks LELB Virsvaldē, Mazā Pils ielā 4, Rīgā no 10:00 līdz 15:00. Pieteikšanās līdz 1.maijam. Kontakti: LELB Svētdienas skolas nozares koordinatore Iveta Kalme iveta.kalme@lelb.lv; t. 26064557.

Lūdzam pasākumu atbalstīt ar ziedojumiem! Ziedojumiem lūdzam norādīt mērķi: Svētdienas skolas nozares darbam.

Rekvizīti:
Latvijas Evaņģēliski luteriskā Baznīca