2017. gada 25. marts
Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Kurš to ir radījis un darinājis, izsaucot ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem – tas esmu Es. (Jes 41:4)

Šī varenā spēka darbību Viņš /Dievs/ parādījis Kristū, augšāmceldams to no mirušajiem un sēdinādams pie savas labās rokas debesīs, – augstāk par ikkatru valdību, varu, spēku, valdīšanu un pār visu citu, lai kādā vārdā arī to nosauktu, ne vien šajā laikā, bet arī nākamajā.
(Ef 1:19–21)

Jer 13:1–11; Rm 6:12–23; Jņ 8:47–59

Notiks lekcija par Rīgu – reformācijas mazzināmo flagmani

iesūtīts: 2017.03.20 22:57

Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā draudze ielūdz uz teoloģijas doktora Voldemāra Lauciņa lekciju "Rīga - reformācijas mazzināmais flagmanis: vēstures aspekti, ar kuriem mūsdienu Latvijas kristietis var lepoties”.

Lekcija notiks 26. martā plkst. 12:00 draudzes baznīcā Rīgā, Elijas ielā 18. Šī būs iespēja uzzināt vairāk par Rīgas nozīmi reformācijas notikumos un attīstībā, kā arī saņemt atbildes uz citiem sev interesējošiem jautājumiem par reformāciju.

Lekcija notiek Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskās draudzes rīkoto pasākumu - svinību "Reformācijai 500" ietvaros.

Ieeja bezmaksas.

Pierakstīties ziņām e-pastā