2017. gada 25. marts
Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Kurš to ir radījis un darinājis, izsaucot ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem – tas esmu Es. (Jes 41:4)

Šī varenā spēka darbību Viņš /Dievs/ parādījis Kristū, augšāmceldams to no mirušajiem un sēdinādams pie savas labās rokas debesīs, – augstāk par ikkatru valdību, varu, spēku, valdīšanu un pār visu citu, lai kādā vārdā arī to nosauktu, ne vien šajā laikā, bet arī nākamajā.
(Ef 1:19–21)

Jer 13:1–11; Rm 6:12–23; Jņ 8:47–59

Reformācijai 500 ceļojošā izstāde 18.martā Doma laukumā

iesūtīts: 2017.03.04 21:33

2016.gada nogalē ceļā devās izstāde ”Reformācijai 500”, kurai paredzētas 68 pieturas vietas visā Eiropā. Izstāde Rīgā būs apskatāma jau 17.marta vakarā no plkst. 18.00, bet ceļojošās izstādes atklāšana ar Baznīcu vadītāju uzrunām notiks 18.martā plkst. 10.00. Izstādē tiks atklātas četrpadsmit intervijas ar ievērojamiem Latvijas cilvēkiem, un dienas laikā būs iespējams arī vērot Latvijas kristīgo Baznīcu prezentācijas. Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis plkst. 12.00 vadīs ekskursiju Sv.Pētera baznīcā un Rīgas Domā, bet 18.00 paredzēts ekumēnisks dievkalpojums Rīgas Domā ar Latvijas kristīgo konfesiju pārstāvju piedalīšanos.

‍https://r2017.org/veranstaltungen/europaeischer-stationenweg/blog/

‍pilna afiša pieejama - šeit