2017. gada 17. decembris
Vārda dienas: Hilda, Teiksma

Adventa trešā svētdiena
Kad tuvojās Dāvida nāves diena, viņš pavēlēja savam dēlam Sālamanam: “Es aizeju pa ceļu, ko iet visa šī zeme, bet tu turies stiprs kā vīrs – ievēro visu, ko vēlējis Kungs, tavs Dievs.” (1Ķēn 2:1–3)

Pāvils raksta: Mēs nemitējamies par jums lūgt Dievu, lai jūs tiktu piepildīti ar Viņa gribas atziņu visā gudrībā un garīgā sapratnē, lai, nesdami augļus un augdami Dieva atziņā, jūs dzīvotu Kunga cienīgi un vienmēr Viņu iepriecinātu ikvienā krietnā darbā.
(Kol 1:9–10)

Jer 1:4–10, 17–19; Flp 4:4–7; Jņ 1:19–28
Ps 126; Jes 61:1–4, 8–11; 1Tes 5:16–24; Jņ 1:6–8, 19–28

krāsa: violeta vai zila

Am 9:11–15; 2Tes 2:1–3, 13–17; Jņ 5:30–47

Aivars un Kristīne Smuidri koncertā “Dievkalpojuma izjūtas mūzikā”

iesūtīts: 2017.02.21 11:32
2017.gada 12.martā Aivars un Kristīne Smuidri viesosies pie latviešiem Īrijā ar īpaši veidotu koncertu un muzikālām pārdomām "Dievkalpojuma izjūtas mūzikā".

Aivars un Kristīne ir kopā jau kopš mūzikas vidusskolas gadiem.  Abi absolvējuši Latvijas Mūzikas akadēmiju - Kristīne klavieru un kameransambļa klasi, Aivars - saksofona klasi. Turpina kopā muzicēt draudzēs un pasākumos.

Aivars ir Rīgas Mārtiņa draudzes mācītājs un spēlē Rīgas domes profesionālajā orķestrī “Rīga” ( www.orkestris.riga.lv).

“Nedēļas darba gaitās mēs apaugam ar ikdienu – garīgais pamats pārklājas ar laicīgo emociju kārtu… un svētdien, dodoties uz baznīcu, esam pilni ar pasaulīgo steigu un rūpēm.

Koncertā mēs pārkāpsim daudz formas un secību likumus, par izšķirošo vadlīniju ņemot emocijas, ko piedzīvojam Svētās Dienas rītā” – tā koncertu raksturo Aivars Smuidris.

Pirmais koncerts 2017.gada 12.martā plkst.11:00 notiks Dublinā:

"Artane Oratory of the Resurrection"

Kilmore Road, Dublin 5, Artane

Pēc koncerta – dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu. Vadīs mācītājs Aivars Smuidris.

Papildus informācija:
Latvijā - māc. Artis Eglītis, t 26407248