2024. gada 23. aprīlis
Vārda dienas: , Jurģis, Juris, Georgs

Aivars un Kristīne Smuidri koncertā “Dievkalpojuma izjūtas mūzikā”

iesūtīts: 2017.02.21 11:32
2017.gada 12.martā Aivars un Kristīne Smuidri viesosies pie latviešiem Īrijā ar īpaši veidotu koncertu un muzikālām pārdomām "Dievkalpojuma izjūtas mūzikā".

Aivars un Kristīne ir kopā jau kopš mūzikas vidusskolas gadiem.  Abi absolvējuši Latvijas Mūzikas akadēmiju - Kristīne klavieru un kameransambļa klasi, Aivars - saksofona klasi. Turpina kopā muzicēt draudzēs un pasākumos.

Aivars ir Rīgas Mārtiņa draudzes mācītājs un spēlē Rīgas domes profesionālajā orķestrī “Rīga” ( www.orkestris.riga.lv).

“Nedēļas darba gaitās mēs apaugam ar ikdienu – garīgais pamats pārklājas ar laicīgo emociju kārtu… un svētdien, dodoties uz baznīcu, esam pilni ar pasaulīgo steigu un rūpēm.

Koncertā mēs pārkāpsim daudz formas un secību likumus, par izšķirošo vadlīniju ņemot emocijas, ko piedzīvojam Svētās Dienas rītā” – tā koncertu raksturo Aivars Smuidris.

Pirmais koncerts 2017.gada 12.martā plkst.11:00 notiks Dublinā:

"Artane Oratory of the Resurrection"

Kilmore Road, Dublin 5, Artane

Pēc koncerta – dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu. Vadīs mācītājs Aivars Smuidris.

Papildus informācija:
Latvijā - māc. Artis Eglītis, t 26407248