2017. gada 24. jūnijs
Vārda dienas: Jānis

Jāņa Kristītāja diena
Dievs, neciet klusu! Neesi mēms, jel neklusē, Dievs! Jo, redzi, Tavi ienaidnieki ņurd, tie, kas nīst Tevi, jau ceļ galvu.
(Ps 83:2–3)

Zaharija sacīja: Israēla Dievs ir runājis caur svēto praviešu muti: lai mēs, no ienaidniekiem izglābti, bez bailēm, svētumā un taisnīgumā Viņam kalpojam visas savas mūža dienas.
(Lk 1:70, 74–75)

Jes 49:1–7; Apd 13:13–26; Lk 1:57–68, 80

krāsa: balta

5Moz 5:22–33; 2Kor 4:13–5:10; Lk 16:19–31

Aivars un Kristīne Smuidri koncertā “Dievkalpojuma izjūtas mūzikā”

iesūtīts: 2017.02.21 11:32
2017.gada 12.martā Aivars un Kristīne Smuidri viesosies pie latviešiem Īrijā ar īpaši veidotu koncertu un muzikālām pārdomām "Dievkalpojuma izjūtas mūzikā".

Aivars un Kristīne ir kopā jau kopš mūzikas vidusskolas gadiem.  Abi absolvējuši Latvijas Mūzikas akadēmiju - Kristīne klavieru un kameransambļa klasi, Aivars - saksofona klasi. Turpina kopā muzicēt draudzēs un pasākumos.

Aivars ir Rīgas Mārtiņa draudzes mācītājs un spēlē Rīgas domes profesionālajā orķestrī “Rīga” ( www.orkestris.riga.lv).

“Nedēļas darba gaitās mēs apaugam ar ikdienu – garīgais pamats pārklājas ar laicīgo emociju kārtu… un svētdien, dodoties uz baznīcu, esam pilni ar pasaulīgo steigu un rūpēm.

Koncertā mēs pārkāpsim daudz formas un secību likumus, par izšķirošo vadlīniju ņemot emocijas, ko piedzīvojam Svētās Dienas rītā” – tā koncertu raksturo Aivars Smuidris.

Pirmais koncerts 2017.gada 12.martā plkst.11:00 notiks Dublinā:

"Artane Oratory of the Resurrection"

Kilmore Road, Dublin 5, Artane

Pēc koncerta – dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu. Vadīs mācītājs Aivars Smuidris.

Papildus informācija:
Latvijā - māc. Artis Eglītis, t 26407248