2017. gada 25. marts
Vārda dienas: Māra, Mārīte, Marita

Kurš to ir radījis un darinājis, izsaucot ļaužu audzes no iesākuma? – Es, Kungs, esmu pirmais, un ar pēdējiem – tas esmu Es. (Jes 41:4)

Šī varenā spēka darbību Viņš /Dievs/ parādījis Kristū, augšāmceldams to no mirušajiem un sēdinādams pie savas labās rokas debesīs, – augstāk par ikkatru valdību, varu, spēku, valdīšanu un pār visu citu, lai kādā vārdā arī to nosauktu, ne vien šajā laikā, bet arī nākamajā.
(Ef 1:19–21)

Jer 13:1–11; Rm 6:12–23; Jņ 8:47–59

Piesakies ŽĒLSIRDĪBAS SKOLAI

iesūtīts: 2017.02.17 21:51
LELB Diakonijas centrs aicina uz kalpotāju apmācībām:

ŽĒLSIRDĪBAS SKOLA

Apmācībās aicināti piedalīties LELB draudžu locekļi, kas vēlas iesaistīties vai jau kalpo cilvēkiem visdažādākajās grūtībās, slimībā, vecumā, bāreņiem, cietumos, slimnīcās un citviet, kur nepieciešama palīdzība cilvēka miesai, dvēselei un garam.

Pirmā tikšanās – 4.martā

"Kristus Baznīca un tās diakoniskais aicinājums" (LELB Arhibīskaps Jānis Vanags)

Sākums plkst.10:30 (līdz plkst.16:00). Norises vieta tiks precizēta.

Pieteikšanās uz pirmo tikšanos līdz 1.martam.

Pieteikties uz šo semināru var aizpildot elektronisko reģistrācijas formu ŠEIT

Turpmākā apmācību norise šajā pusgadā plānota 8.aprīlī, 6.maijā un 10.jūnijā, kā arī paredzēta Žēlsirdības skolas VASARAS SESIJA 25.-27.augustā.

Šajā pusgadā apskatīsim tādas tēmas kā "Kas ir cilvēks? Baznīcisks skatījums uz cilvēku", "Kalpošana ar klātbūtni" un "Garīga dzīve kā kalpošanas pamats"

Sīkāka informācija pa tālr. 29222604; 67466045, kā arī rakstot e-pastā diakonija@diakonija.lv

Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram