2017. gada 19. augusts
Vārda dienas: Melānija, Imanta

Tava saule vairs nerietēs, un tavs mēness vairs nenokāps, jo tava mūžīgā gaisma būs Kungs.
(Jes 60:20)

Slavēts lai ir Dievs un mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, kas savā lielajā žēlastībā mūs ir atdzemdinājis dzīvai cerībai caur Jēzus Kristus augšāmcelšanos no mirušajiem.
(1Pēt 1:3)

2Sam 1:1–16; Apd 15:22–35; Mk 6:1–13

Rekolekcijas par Bībeles lasīšanu

iesūtīts: 2017.02.07 20:39
18. februārī Krustpils pils telpās

Svētie Raksti ir ne vien ticības stiprs pamats, bet arī neizsīkstošs tās avots. Lasīšana ir veids kā smeļam no šī avota, stiprinoties ticībā un pieaugot dievatziņā. Līdzīgi kā iemācāmies lasīt tekstu, mācāmies "lasīt" un saklausīt arī Garu, kas iedvesmojis katru tā svēto burtu, zilbi un vārdu. Veltīsim laiku, lai iepazītu garīgu un saistošu Svēto Rakstu lasīšanu.

18. februārī Krustpils pils telpās (Rīgas ielā 216b) notiks rekolekcijas par Sv. Rakstiem un lūgšanu. Šos praktiskās ticības un dievbijības līdzekļus 3 lekcijās palīdzēs vairāk atklāt mācītājs Jānis Bitāns.

• Sāksim 9:00 ar dievkalpojumu Krustpils baznīcā (Rīgas ielā 211a).
  • Turpināsim 10:00 Krustpils pilī.
  • Noslēgsim 17:00.
Rekolekciju dalībniekiem lūgums ziedot Krustpils draudzes norēķinu kontā vai uz vietas.