2017. gada 28. aprīlis
Vārda dienas: Gundega, Terēze

Slavēts Dievs, kas sūtījis savu sūtni un pasargājis savus kalpus, kas Viņam uzticējās.
(Dan 3:28)

Un, redzi, Kunga eņģelis nostājās blakus, un gaisma apspīdēja visu telpu. Eņģelis, piebakstīja Pēterim sānos, modināja to, sacīdams: “Celies ātri!” Un ķēdes nokrita no viņa rokām. (Apd 12:7)

Dan 3:1–18; 1Jņ 3:1–10; Lk 3:15–22

Rekolekcijas par Bībeles lasīšanu

iesūtīts: 2017.02.07 20:39
18. februārī Krustpils pils telpās

Svētie Raksti ir ne vien ticības stiprs pamats, bet arī neizsīkstošs tās avots. Lasīšana ir veids kā smeļam no šī avota, stiprinoties ticībā un pieaugot dievatziņā. Līdzīgi kā iemācāmies lasīt tekstu, mācāmies "lasīt" un saklausīt arī Garu, kas iedvesmojis katru tā svēto burtu, zilbi un vārdu. Veltīsim laiku, lai iepazītu garīgu un saistošu Svēto Rakstu lasīšanu.

18. februārī Krustpils pils telpās (Rīgas ielā 216b) notiks rekolekcijas par Sv. Rakstiem un lūgšanu. Šos praktiskās ticības un dievbijības līdzekļus 3 lekcijās palīdzēs vairāk atklāt mācītājs Jānis Bitāns.

• Sāksim 9:00 ar dievkalpojumu Krustpils baznīcā (Rīgas ielā 211a).
  • Turpināsim 10:00 Krustpils pilī.
  • Noslēgsim 17:00.
Rekolekciju dalībniekiem lūgums ziedot Krustpils draudzes norēķinu kontā vai uz vietas.
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram