2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

Luterisma mantojuma fonds piedāvā draudzēm sarunas par vērtīgām un aktuālām tēmām

iesūtīts: 2016.09.26 00:05

Mums visiem patīk ciemiņi, jo tie parasti ienes mūsu ikdienā kādas jaunas vēsmas. Vēlamies būt ciemiņš jūsu draudzē, lai pastāstītu par kādu no mūsu izdotajām grāmatām plašāk un dziļāk vai arī lai uzrunātu jūs par kādu jums interesējošu aktuālu kristīgu tēmu (skatīt sarakstu lejā).

Tikšanās reizē fonds pastāstītu arī par savu darbību Latvijā un visiem klātesošajiem būtu iespēja iegādāties mūsu izdotās grāmatas par īpaši draudzīgām cenām un brīvprātīgi ziedot fonda nākotnes projektiem.

Mēs sagaidām, lai būtu vismaz 30 cilvēku pulciņš un vēlme kopīgi pārdomāt un diskutēt ticības dzīves un mācības jautājumus.
Lai savstarpēji vienotos par tikšanās laiku, vietu un tēmu, lūdzam zvanīt Jurim, pa tel. 20089602. Vēlams vismaz mēnesi iepriekš. Piedāvājums spēkā līdz 2017. gada jūnijam.

Varam piedāvāt, piemēram, šādas tēmas:

• 1. Kā latvietis kļuva par kristieti? Trīs laikmeti: pirms bīskapa Meinarda, Reformācija un 19. gadsimts.
  • 2. Vai M. Luters kaut ko var mums interesantu pateikt šodien?
  • 3. Kāpēc Bībelei arvien varam uzticēties?
  • 4. Kā ar M. Lutera Mazo Katehismu “uztrennēties par superkristieti”?
  • 5. LELB vēsturiskā izveidošanās.
  • 6. Vai tiešām garīgam cilvēkam ir jāaiziet prom no pasaules?
  • 7. Kurš no mums vēlas būt nabags, nepazīstams un neveiksmīgs?
  • 8. TV, internets, horoskopi un citi mūsdienu elki.
  • 9. Mana lielākā mīlestība ir nauda! Cik veiksmīga ir šāda laulība?
  • 10. Dievs, kāpēc Tu guli? Vai neredzi, ka ciešu?
  • 11. Dievam ticu, bet kāpēc vēl Jēzus?
  • 12. Visas reliģijas vedot uz vienu virsotni. Kā gan to varētu zināt?
  • 13. Par ko tad meditēt? Par neko? Par kaut ko? Par Dieva vārdiem?

Ja jūs interesē vēl kāda cita tēma, tad dodiet ziņu un varbūt arī to varēsim sagatavot.