2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

LELB Diakonijas centrs izsludina projektu konkursu diakonijas darba attīstībai draudzēs

iesūtīts: 2016.09.09 22:53

Lai veicinātu draudžu gādību par līdzcilvēkiem un kalpošanu, kas īpaši pievēršas grūtībās piemeklētiem cilvēkiem, LELB Diakonijas centrs izsludina projektu konkursu "LELB draudžu diakonijas un žēlsirdības darbu attīstība 2016", kurā var piedalīties LELB draudzes. Draudžu iesniegto projektu pieteikumu mērķim un aktivitātēm jābūt vērstām uz žēlsirdības darbiem draudzē (piemēram, žēlsirdība Adventā).

Projektu īstenošanas laiks ir no 2016.gada 1.novembra līdz 2016.gada 31.decembrim.

Projektu pieteikums jāiesniedz līdz š.g. 3.oktobrim saskaņā ar projektu konkursa nolikumu un tā pielikumiem:

Konkursa nolikums

1.pielikums. Projekta pieteikums

2.pielikums. Projekta tāme

3.pielikums. Projekta saturiskā atskaite

4.pielikums. Projekta finanšu atskaite

Jautājumu gadījumā sadzināties ar LELB Diakonijas centra projektu vadītāju Ivetu Eizengraudu (tālr. 67466045, 26375380, e-pasts: iveta.skilina@diakonija.lv).