2023. gada 23. septembris
Vārda dienas: Vanda, Veneranda, Venija

Seminārs par alternatīvās komunikācijas paņēmieniem ar bērniem, kuriem ir funkcionāli traucējumi

iesūtīts: 2016.08.29 09:41

Aicinām vecākus, pedagogus, draudžu brīvprātīgos, diakonijas darbiniekus, svētdienas skolas skolotājus, sociālos darbiniekus, psihologus, mediķus un citus interesentus piedalīties bezmaksas seminārā par neverbālās komunikācijas nozīmi un iespējām, strādājot ar bērniem, kuriem ir dažādi funkcionālie traucējumi (tai skaitā autisms), kā arī par bērna un viņu uztveres attīstības īpatnībām un citiem saistītiem jautājumiem. 

Semināra organizatori: Velku biedrība, LELB Diakonijas centrs un Svētdienas skolas nozare, starptautiskā sabiedriskā organizācija Cerību Zvaigzne (Star of Hope), Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā un Rīgas 5. internātpamatskola.
Semināri notiks Rīgā, Daugavpilī, Madonā un Kuldīgā. Seminārus vadīs speciālās izglītības pedagoģe Ingera Lilja (Inger Lilja, Zviedrija), kurai ir ilggadīga darba pieredze, strādājot dažādās izglītības iestādēs un ģimeņu, kas audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem, konsultāciju un atbalsta institūcijās.

Dalība semināros ir bez maksas. Pieteikties uz semināru var, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu šeit vai zvanot par semināra organizatoriskajiem jautājumiem atbildīgajai kontaktpersonai. Iesākām pieteikšanos neatlikt uz vēlāku laiku, jo vietu skaits visās pilsētās ir ierobežots.

Pirmais seminārs jau 9.-10.septembrim Rīgā, reģistrēšanās līdz š.g. 5.septembrim. Aicinām šo informāciju nodot tālāk arī citām ieinteresētām personām.

Papildu informācija par semināriem:
« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2023 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »