2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

Labdarības koncertu sērija Baltezera baznīcā “Ērģeļmūzikas četri gadalaiki”

iesūtīts: 2016.08.11 22:00

Baltezera baznīcas jauno ērģeļu ieskandināšanai no augusta līdz novembrim izskanēs četru labdarības koncertu sērija "Ērģeļmūzikas četri gadalaiki" ar izcilu Latvijas mākslinieku piedalīšanos. Pirmais koncerts "Pavasaris" notiks jau 12. augustā plkst. 19:00 Baltezera baznīcā, kurā uzstāsies mākslinieces ērģelniece Aija Ziņģīte un soprāns Aija Veismane, kura īpaši specializējusies dziedāt senās mūzikas stilistikā no viduslaikiem līdz klasicismam. Programmā J.S.Bahs, E.Žigū, F.Bridžs, P.E.Fletčers u.c. Koncertā mūzika modinās pavasara gaišo cerību ilgas un sapņus, dabas atmodas spēku, palu neapstādināmo ūdeņu skrējienus, reibinošo ziedu smaržu skurbumu.

Nākamie koncerts “Vasara” plānots 8. septembrī ar ērģelnieka Tālivalža Dekšņa uzstāšanos. Koncerts “Rudens” paredzēts 8.oktobrī, kurā ērģeles kopā ar saksofonu spēlēs Kristīne Adamaite un Artis Sīmanis. Savukārt koncertā “Ziema” 5.novembrī varēs klausīties ērģelnieces Daces Akmentiņas un sitaminstrumentālista Guntara Freiberga saspēli.

Ieeja par ziedojumiem Baltezera baznīcas ērģeļu nomaksai.

2016. gada maijā Baltezera baznīcā tika uzstādītas jaunās, Holandes firmas Johannus digitālās ērģeles, kas iegādātas par draudzes locekļu un atbalstītāju ziedojumiem. Šobrīd vēl jāsavāc atlikusī naudas summa 7000 eiro pilnīgai ērģeļu nomaksai.

Papildus informācija www.baltezerabaznica.lv, www.facebook.com/BaltezeraBaznica

Ādažu draudze