2024. gada 24. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis, Ritvaldis, Nameda

Draudzes dienā Baltezera baznīcā ērģeļmūzikas koncerts

iesūtīts: 2016.07.28 13:42
Sestdien, 30. jūlijā pulksten 10:00

Sestdien, 30. jūlijā pulksten 10:00 aicinām visus uz Draudzes dienu Baltezera baznīcā. Tajā jebkurš interesents var nākt uz Dievnamu un atklāt to caur īpašu mācītāja Ivara Jēkabsona vadītu svētbrīdi un lekciju ar pārdomām par sevi kā Dieva instrumentu, ērģeļmūzikas koncertu, aktivitātēm bērniem un kopīgu mielastu.

Draudzes diena sāksies pulksten 10:00 ar svētbrīdi “Cilvēks- trauks Radītāja rokās”, kuru vadīs mācītājs Ivars Jēkabsons, piedalīsies draudzes koris “Zari”, diriģente Eva Pērkone, ēģelniece Dace Akmentiņa.

Pulksten 11:00 būs ērģeļmūzikas koncerts “Laudate Dominum” ar ērģelnieci Ilonu Birģeli un dziedātāju Evitu Zālīti. Koncertā skanēs skaņdarbi ērģelēm solo un dziesmas ar ērģeļu pavadījumu. Programmā J.S.Baha, F.Mendelsona, J.Mediņa, P.Barisona u.c. komponistu mūzika.

12:00 Ivara Jēkabsona lekcija un dalīšanās pieredzē “Es – Dieva instruments”. Paralēli notiks arī aktivitātes bērniem.

Savukārt 13:00 aicinām visus uz kopīgu mielastu un sarunām.

Ieejas maksa Draudzes dienas pasākumos nav, bet draudze aicina ar savu ziedojumu atbalstīt jauno ērģeļu iegādi, par kuru vēl jāveic atlikusī samaksa (vēl nepieciešami 7351 eiro).

Nāc un piedzīvo!

Ādažu draudze

‍Pilna pasākuma afiša pieejama - šeit