2024. gada 16. aprīlis
Vārda dienas: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Baznīcu naktij veltīts seminārs un lūgšanu vakars Kandavā

iesūtīts: 2016.03.31 18:10
Sestdien 2. aprīlī 17.00 Kandavas luterāņu draudzes namā notiks seminārs par kultūras notikuma "Baznīcu nakts" norisi.

Semināru apmeklēt aicināti Kurzemes draudžu dalībnieki.
Semināra gaitā Baznīcu nakts rīkotāju komandas pārstāvis Jurģis Klotiņš
pastāstīs par svarīgiem jautājumiem, gatavojoties 2016. gada Baznīcu naktij 10. jūnijā.
  • Kas ir Baznīcu nakts misija un mērķi?
  • Baznīcu nakts programma draudzē - saturs un organizatoriskie jautājumi
  • Baznīcu nakts "reklāma" - kā informēt un ielūgt cilvēkus apmeklēt Baznīcu nakts pasākumus
  • 2015. gada Baznīcu nakts pieredze - stāsti un ieteikumi
17.00 ierašanās, semināra sākums 17.15. Adrese - Baznīcas ielā 5, Kandavā. (Laipni aicināti pievienoties arī dalībnieki no draudzēm ārpus Kurzemes, ja vien semināra norises laiks un vieta ir Jums izdevīgi!)

Pēc semināra no plkst. 19.00 līdz 20.00 ikviens būs aicināts uz Baznīcu naktij veltītu muzikālu lūgšanu vakaru Kandavas ev. lut. baznīcā kopā ar Rīgas Sv. Jāņa luterāņu draudzes ansambli "Jāņa ielas republika" un mācītāju Ati Freipiču!

Dalība seminārā jāpiesaka līdz piektdienas 1. aprīļa 12.00, rakstot uz epastu - baznicu.nakts@gmail.com

Baznīcu naktī dalību jau ir pieteikušas 170 draudzes no visas Latvijas. Aprīļa laikā notiks arī līdzīgs seminārs par Baznīcu nakts norisi Rīgā un Jaunpiebalgā (Vidzemes novadam).
Plašāka informācija, rakstot uz: baznicu.nakts@gmail.com vai zvanot - 29182954 (Jurģis)