2024. gada 24. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis, Ritvaldis, Nameda

LELB Diakonijas centrs aicina pieteikties darbā

iesūtīts: 2016.03.08 12:57

2 VAKANCES:

1) Aicinām pieteikties darbā BIROJA ADMINISTRATORU Nodibinajumā “Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”.

Meklējam atbildīgu un rūpīgu kolēģi, kurš vēlas ikdienā strādāt dinamiskā un kristīgās vērtībās balstītā vidē. Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs” izstrādā un īsteno dažādus sociālos projektus, organizē apmācības diakonijas kalpošanā iesaistītajiem, konsultē, atbalsta un koordinē diakonijas projektus Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas draudzēs.

Prasības pretendentam:

• Interese un izpratne par diakonisku darbu un aktuālajiem sociāliem jautājumiem;

• Amatam atbilstoša izglītība;

• Labas sadarbības un komunikācijas prasmes, strādājot komandā, ka arī spēja patstāvīgi risināt ar darbu saistītus jautājumus;

• Labas organizatora iemaņas;

• Spēja patstāvīgi organizēt, plānot darbu;

• Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas, kā arī vēlamas vācu valodas zināšanas;

• Teicamas iemaņas strādājot ar datoru (Word, Excel, Outlook, Internets, Powerpoint);

• Spēja pieņemt pārmaiņas, rīkoties nestandarta situācijās, ātri adaptēties, mācīties;

• Pozitīva attieksme pret darbu, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Pienākumi:

• Koordinēt un vadīt Nodibinājuma biroja darbu;

• Organizēt informācijas apriti;

• Pārzināt un nodrošināt dokumentu arhivēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

• Kārtot personāla lietvedību

• Gatavot pārskatus, apkopot materiālus;

• Piedalīties projektu izstrādāšanā un koordinēšanā;

• Kontrolēt un saskaņot darbu izpildes termiņus;

• Asistēt un sniegt atbalstu nodibinājuma ikdienas darbu veikšanā;

• Uzturēt mājas lapu un nodibinājuma lapas sociālajos tīklos;

• Nepieciešamības gadījumā pārstāvēt nodibinājumu sadarbībā ar partneriem;

• Citu uzdevumu veikšana, kas saistīti ar biroja administratīvā darba nodrošināšanu.

Darba vieta: Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs”, Daugavgrīvas ielā 1, Rīgā.

Darba laiks: pilna slodze, darbadienās no 09:00 – 17:00.

Pieteikumu - CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz e-pastu: diakonija@diakonija.lv līdz 15.martam.

Iespēja saņemt sīkāku informāciju: +371 26125742

2) Aicinām pieteikties darbā PROJEKTU VADĪTĀJU/KOORDINATORU Nodibinajumā “Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”.

Meklējam radošu un atbildīgu kolēģi, kurš vēlas ikdienā strādāt dinamiskā un kristīgās vērtībās balstītā vidē. Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs” izstrādā un īsteno dažādus sociālos projektus, organizē apmācības diakonijas kalpošanā iesaistītajiem, konsultē, atbalsta un koordinē diakonijas projektus Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas draudzēs.

Prasības pretendentam:

• Augstākā izglītība humanitārajā jomā VAI vismaz 2 gadu pieredze projektu/iniciatīvu sagatavošanā, koordinēšanā un/vai vadībā;

• Spēja būt elastīgam un strādāt nevalstiskajā sektorā;

• Labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

• Interese un spēja īstenot nacionāla un starptautiska mēroga projektus;

• Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas, vēlamas arī vācu valodas zināšanas;

• Plānošanas dotības (aktivitāšu un pasākumu plānu izstrādē, sagatavošanā, organizēšanā, atskaišu iesniegšanā);

• labas datorlietošanas prasmes;

Pienākumi:

• Izstrādāt idejas, sastādīt projektu pamatplānu un izveidot pieteikumu;

• Organizēt  projektu norisi, veidot komandu un sekot līdzi projekta norisei;

• Uzraudzīt projektu norisi un nodrošināt projektu aktuālo dokumentāciju;

• Izplatīt sabiedrībai projektu aktivitāšu rezultātus;

• Veikt citus uzdevumus, kas nepieciešam nodibinājuma aktivitāšu sekmīgai īstenošanai, kā arī līdzekļu piesaistei.

• Nepieciešamības gadījumā pārstāvēt nodibinājumu citu nodibinājumu, biedrību vai uzņēmumu pasākumos.

Darba vieta: Nodibinājums “LELB Diakonijas centrs”, Daugavgrīvas ielā 1, Rīgā.

Darba laiks: Pilna slodze, darbadienās no 09:00 – 17:00.

Iespēja saņemt sīkāku informāciju: +371 26125742