2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

Rekolekcijas Gārsenē no 26. – 28. Jūnijam

iesūtīts: 2015.06.08 13:45

Rekolekcijas Gārsenē notiks jau astoto reizi! 3 dienu programma katram dalībniekam dod iespēju garīgi pilnveidoties lekcijās, saņemt stiprinājumu lūgšanās, fiziski atpūsties un iegūt pozitīvas emocijas koncertā, kā arī savstarpējā sadraudzībā. Gārsene ir fantastiska vieta, lai to visu izbaudītu! Pils, baznīca, dabas takas un daudz kas cits – tas viss atrodas turpat, viens otram blakus.

Šī gada moto ir no Pētera 1. vēstules, kas aptver kalpošanas tēmu: “…ja kāds kalpo, tad kā ar to spēku, kuru Dievs piešķir, ka visās lietās Dievs tiktu pagodināts caur Jēzu Kristu”.

Rekolekcijas sāksies 26. Jūnijā plkst. 17:30 ar reģistrāciju Gārsenes pilī un noslēgsies 28. Jūnijā plkst. 12:00 ar dievkalpojumu baznīcā.
Rekolekciju laikā būs iespēja piedalīties 3 lekcijās, stundu lūgšanās, „Augšistabas mielastā” (ar ieskatu „Ihaggadah” jeb mesiānisko jūdu Pashā mielastā), Tezē lūgšanās, koncertā, Kristīgā meditācijā dabas takās, un citās aktivitātēs.

Mūsu viesi: māc. Kaspars Simanovičs, māc. Andis Lenšs, evaņģ. Aigists Pinka un mūziķis Mareks Sarnovskis.

Rekolekcijas organizē Daugavpils M. Lutera katedrāles draudzes aktīvisti sadarbībā ar Gārsenes ev. lut. draudzi.

Vēlamais ziedojums - 15 Eur/pers.

Pieteikšanās līdz 24. Jūnijam

tel. 26315707 (Andis), 26106503 (Guna ); epasts: andis.lenss@inbox.lv, guna_lensa@inbox.lv
Rekolekciju programmu var lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/bbiycci
Papildus informācija: www.draugiem.lv/luterakatedrale