2024. gada 25. aprīlis
Vārda dienas: Līksma, Bārbala

Katra diena kā bāreņu svētdiena

iesūtīts: 2015.05.21 21:32
27. maijā 18:30 Lutera draudzē notiks informatīvs seminārs par kalpošanu bāreņiem

Šajā seminārā centīsimies informēt par dažādām formām, kā cilvēki var iesaistīties ārpusģimenes dzīvojošo bērnu kalpošanā.

‍Vai gribat palīdzēt bērniem, kuri palikuši bez ģimenes, bet nezināt, kā?

‍Adopcija nav vienīgā iespēja.  27. maijā 18:30 Rīgā Lutera draudzē notiks seminārs visiem, kurus interesē bāreņu aprūpes tēmas. Runāsim par dažādām ārpusģimenes aprūpes formām - viesģimeni, audžuģimeni, aizbildnību, adopciju, stāstīsim par to, kā draudzes var iesaistīties darbā bērnu namos, kā arī par iespējām kalpot vasarā.
‍Seminārā piedalīsies Laila Henzele (Sociālo pakalpojumu aģentūras juriste), Sandra Rancāne (Rīgas Domes Labklājības departamenta pārstāve), Ārija Martukāne (audžuģimeņu biedrības „Terēze” vadītāja), kā arī Bāreņu svētdienas organizētāji - Latvijas Kristīgās Alianses bāreņiem pārstāvji. Pasākumu organizē Latvijas Kristīgā Alianse bāreņiem.

‍Pieteikties www.barenusvetdien.lv, FB lapā Bāreņu svētdiena vai pa telefonu 29112916.