2024. gada 29. marts
Vārda dienas: Aldonis, Agija

Jo Dievs tā pasauli mīlēja, ka deva Savu Vienpiedzimušo Dēlu, lai ikviens,
kas Viņam tic, nepazustu, bet tam būtu mūžīgā dzīvība.
Jņ 3:16

Pasha – Lielā piektdiena

Hoz 6:1–6; 2Moz 12:1–13; Jņ 18:1–19:42
Ps 22; Jes 52:13–53:12; Ebr 10:16–25 vai Ebr 4:14–16, 5:7–9; Jņ 18:1–19:42

Krāsa: melna vai purpursarkana

Un to vietu, kur Dievs ar viņu bija runājis, Jēkabs nosauca vārdā Bētele – Dieva nams.
1Moz 35:15

Bet centurions un tie, kas kopā ar viņu sargāja Jēzu, redzēdami zemestrīci un visu, kas notiek, ļoti sabijās
un teica: "Patiesi šis bija Dieva Dēls!"
Mt 27:54

Rdz 3:1–9, 19–33
1Pēt 1:10–20
Jn 13:36–38

Aicinām uz The Global Leadership Summit Rīgā 7. un 8. novembrī

iesūtīts: 2014.10.06 16:02
7. un 8. novembrī Rīgā notiks Global Leadership Summit (GLS) konference, kas visdažādāko jomu vadītājiem piedāvā lielisku iespēju mācīties no pasaules izcilākajiem līderiem, iegūstot jaunu motivāciju savam darbam un kalpošanai.

GLS konferences šogad notiek jau vairāk kā 100 valstīs pasaulē, un starptautiskā GLS kustība šogad svin savu 20. jubileju.  GLS mērķis ir kristīgi domājošu vadītāju izaugsme visā pasaulē, organizējot apmācības un sniedzot izcilāko līderu pieredzi gan no kristīgās vides, gan biznesa pasaules. Konference izaicina, iedvesmo un piedāvā jaunu redzējumu, aicinot katru tās dalībnieku uzņemties vadību un atbildību savas profesionālās darbības jomā.

Par GLS konferences ietekmi liecina aizvien pieaugošais konferenču dalībnieku skaits – 2013. gadā GLS konferences ar videotranslāciju un videosemināru palīdzību apmeklēja 170 000 vadītāju vairāk kā 525 pilsētās pasaulē. To vidū Rīgā konferenci apmeklēja vairāk nekā 700 dalībnieku.

GLS lektori ir dažādu jomu augsta līmeņa vadības speciālisti un bestselleru autori, kuri savu darbību balsta uz kristietības principiem. Šī gada videokonferencē Rīgā dalībniekus uzrunās Džefrijs Imelts, Patriks Lencioni, Bils Haibelss, Vilfredo de Hesus, Alena Ketrīna Kadžina, Sūzena Keina, Dons Flouvs, Džozefs Grenijs, Tailers Perijs, Markuss Bakingems, Ervins Makmanuss. Vairāk par konferences lektoriem:  http://glslatvija.lv/speakers_rsp.shtml

GLS kustība aizsākās 1995. gadā Villovkrīkas (Willow Creek) draudzē ASV, kas šobrīd ir trešā lielākā draudze Amerikas Savienotajās Valstīs, ik nedēļu uz dievkalpojumiem pulcējot 24 000 cilvēku. GLS konferences organizē Villovkrīkas asociācija (Willow Creek Association), kuras misija ir palīdzēt vietējām draudzēm un baznīcām kļūt efektīvākām un palielināt bibliska pasaules uzskata ietekmi sabiedrībā.

Iepriekšējo gadu GLS dalībnieku atsauksmes liecina, ka konference daudziem tās dalībniekiem bijusi nozīmīga gan profesionālajā darbībā, gan kalpošanā draudzē, gan personiskajā dzīvē. Ar dalībnieku atsauksmēm aicinām iepazīties http://glslatvija.lv/stories_rsp.shtml.

Detalizēta informācija par pieteikšanos konferencei www.glslatvija.lv
Reģistrējoties līdz 10. oktobrim, konferencē iespējams piedalīties par samazinātu dalības maksu. GLS organizatori piedāvā īpaši izdevīgus noteikumus draudžu komandām un studentiem!

Lai reģistrētos konferencei grupā, LELB draudžu pārstāvji aicināti pieteikties pie arhibīskapa asistentes Helēnas Andersones, e-pasts: helena.andersone@lelb.lv, tālr. 29128655.

Tuvāka informācija: www.glslatvija.lv