2024. gada 19. aprīlis
Vārda dienas: Vēsma, Fanija

Apmācības kursi personīgai izaugsmei un draudzes attīstībai

iesūtīts: 2014.09.02 12:54
Sv.Gregora kristīgās misijas centrs 2014./2015. mācību gadā sadarbībā ar LELB draudzēm organizē 3 APMĀCĪBU KURSUS personīgai izaugsmei un draudzes attīstībai.

Apmācības kursi:

• Draudzes praktiskā darba vadīšana (9 mācību sesijas);
  • Garīga padomdošana (3 mācību sesijas);
  • Publiska uzstāšanās (3 mācību sesijas).

Kursi notiek nedēļas nogalēs Sv.Gregora kristīgās misijas centrā, Lielā ielā 26, Saldū. Dalībnieki var pieteikties pilnam kursam vai konkrētai mācību sesijai (nedēļas nogalei).

Kursa „Draudzes praktiskā darba vadīšana” sākums 12.-13.septembrī. Šīs nedēļas nogales tēma - „Kalpošanas vadība”. Lektors – Aldis Cimermanis, starptautiska uzņēmuma SIA „UPPE” vadītājs. Šīs nodarbības īpaši iesakām dažādu nozaru vadītājiem.

Savukārt, 3.-4.oktobrī notiks kursa „Garīga padomdošana” pirmā nedēļas nogale. Tēma: „Dvēseļu kopšana”. Lektors - Kuldīgas Sv.Katrīnas un Vārmes Sv.Miķeļa ev.lut. draudžu mācītājs Viesturs Pirro.

Dalības maksa: EUR 35 par sesiju (kursa izdevumi, dzīvošana, ēdināšana).

Ja finanses ir vienīgais šķērslis, pateicoties Gregorskolas atbalstītāju fondam, ir iespēja saņemt dalības maksas atlaidi līdz pat 50%.

Pieteikuma anketa un plašāka informācija par kursiem pieejama mājas lapā:  http://www.gregors.lv/demo/skola/kursi.

Uzziņas pa tālr. 63822403, mob.20216655 vai skola@gregors.lv.

* * * * *
         Atsauksmes no apmācību kursa „Draudzes praktiskā darba vadīšana”
                                            dalībniekiem 2013./2014.m.g

„Pēc nodarbībām, pārdomājot nedēļas nogalē uzņemto informāciju un zināšanas,  pirmais, ko sapratu, ka līdz šim ir kaut kas darīts, bet noteikti ne tā, kā to vajadzēja darīt. Ir uzņemta liela pozitīva enerģija un apņemšanās šo visu uzkrāto informāciju pārbaudīt savā kalpošanā. Nedēļas nogales programma tiešām bija pārdomāta un kvalitatīvi noorganizēta. Šo nodarbību kursu būtu jāiziet ikvienam draudzes padomes loceklim,  grupu vadītājam. Tiešām noderīgi!”

Andris Bardulis, Grobiņas ev. lut. draudzes priekšnieks

***
„Paldies. Ļoti lietderīgi izmantoju nedēļas nogali, piedaloties kursos. Iepazinos ar vadīšanas veidiem un secināju, kāda vadītāja esmu.  Ieguvu draugus un uzzināju par citu draudžu darbību. Paldies kursu vadītājām, paldies par kopējām lūgšanām.”

Skaidrīte Alksne, Gaiķu ev.lut. draudzes priekšniece

‍                                                                   ***
‍„Sirsnīga pateicība par jauko, atspirdzinošo nedēļas nogali!
‍A.Cimermaņa vadītais seminārs "Kalpošanas vadība" bija ļoti iedvesmojošs, daudz labu pamācību un atziņu. No sirds priecājos par sadraudzības iespēju ar citiem draudžu priekšniekiem! :-)”

Daiga Grecberga, Ādažu ev. lut. draudzes priekšniece

***
‍„Liels paldies par laipnību ar kādu es tiku uzņemta pie jums! Man ļoti patika. Jūtos brīnišķīgi! Ar aizrautību stāstu saviem darba kolēģiem. Jūtos atpūtusies no laicīgās pasaules. Dzīvoju visu tur pavadīto laiku tikai sev un Dievam.”

Inta Zaļuma, Engures ev. lut. draudzes lietvede