2024. gada 24. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis, Ritvaldis, Nameda

13.septembrī notiks ikgadējā LELB Svētdienas skolas skolotāju konference

iesūtīts: 2014.08.31 01:22
Sestdien, 2014.gada 13.septembrī Rīgā, Krusta baznīcā notiks ikgadējā LELB Svētdienas skolas skolotāju konference. Šī gada konferences tēma „Kas Mani apliecinās cilvēku priekšā” aicinās pārdomāt jautājumus par bērnu katehēzi un iesvēti luteriskajā tradīcijā.

Vairākas LELB draudzes dalīsies pieredzē par bērnu iesvētes praksi savās draudzēs un to, cik svarīgi katehēzes jautājumiem pievērsties jau no pašiem svētdienas skolas pamatiem.

Jēzus saka: "Patiesi Es jums saku: ja jūs neatgriežaties un netopat kā bērni, tad jūs nenāksit Debesu valstībā. Tāpēc, kas pats pazemojas kā šis bērns, tas ir lielākais Debesu valstībā. Un, kas uzņem tādu bērnu Manā Vārdā, tas uzņem Mani. Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā.” (Mt.18)

Konferences programma:

No 9:30 reģistrācija, līdzpaņemto groziņu cienasti, tēja un kafija.

No 9:30 * Grāmatu galds (Luterisma mantojuma fonds). * Svētdienas skolas nozares izdoto materiālu saņemšana (CD „Mazais katehisms dziesmās” u.c.). * Izstādes „Mēs mācāmies Katehismu” materiālu izvietošana

10:30-11:45 Dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu (māc. Ivars Jēkabsons)

12:00-13:00 Bērnu iesvētes prakse LELB draudzēs, tās nozīmība (Biķeru dr. svētdienas skolas skolotāja Laila Čakare, Rīgas Sv. Jāņa dr. skolotāja Inga Ermansone u.c.)

13:00-13:30 Kafijas pauze. Pašu izveidotās izstādes „Mēs mācāmies Katehismu” apskate

13:30-14:30 Lekcija "Bērnu katehēze un iesvēte luteriskajā tradīcijā"(māc. Aleksandrs Bite).

14:30-14:45 Informācija par nozares darbu, nākotnes plāniem un citi aktuāli jautājumi

14:45-15:00 Noslēguma svētbrīdis, aizlūgšanas.

Lūdzam ņemt līdzi materiālus un uzskatāmas idejas par Katehisma mācīšanu svētdienas skolā (izstādei), kā arī cienasta groziņus!

Lūdzam pieteikties brīvprātīgajiem palīgiem (dažādi darbiņi no plkst. 9:00 Krusta baznīcā, Ropažu ielā 120).

‍Kontakti un pieteikšanās: iveta.kalme@lelb.lv, tālr.26064557

LELB Svētdienas skolas nozare