2022. gada 10. augusts
Vārda dienas: Brencis, Audris, Inuta

Pēc labdarības koncerta Patvēruma mājas „Jaunpalejās” pabeigšanai

iesūtīts: 2014.04.04 20:04
Bez atbalsta palikušo grūtnieču un jauno māmiņu Patvēruma mājas „Jaunpalejās” pabeigšanai, 2014.gada 29.martā Rīgā, Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcā tika rīkots labdarības pavasara koncerts "Dziesmas Dzīvībai".

Koncertu apmeklēja un biļetes iegādājās vairāk kā 150 cilvēki. Kopā tika saziedoti           1577.24 EUR, kas kalpos patvēruma mājas „Jaunpalejās” – bez atbalsta palikušām grūtniecēm un jaunām māmiņām, pabeigšanai.

Koncertā piedalījās Ieva Akurātere, koris "Pa Saulei", Evita Zālīte, Ilze Grunte, Andris Grunte, Haralds Sīmanis un garīgās mūzikas ansamblis "Laudetur".

"Ģimenes Šūpuļa" dibinātāja Rudīte Brūvere saka: „ Liels paldies visiem, kuru sirdis ir atvērtas, jo mūsdienu straujajā laikmetā tas nu jau ir retums. Skaistais, īpašais mūzikas baudījums ir balva. Jūtu, ka esam ieguvēji un darbs ir ar panākumiem. Kādi būs šie panākumi, to vēl rādīs nākotne. Varbūt tie būs pat tik nozīmīgi, ka nevaram iedomāties. Tāda nojauta man ir.’’

Ieva Akuratere uzsver, ka viņa projekta ideju vērtē kā ļoti vajadzīgu, svarīgu un svētīgu: „Tā kā dzīvības rašanās šajā pasaulē ir vislielākais brīnums, ar ko mēs sastopamies, tad es domāju, ka ir ļoti nozīmīgi atbalstīt tādu brīnišķīgu vietu, kas uzņems jaunās māmiņas. Arī tās, kuras ir apmaldījušās, vientuļas un izbijušās. Viņas tur tiks pieņemtas un saudzīgi un līdzjūtīgi apkoptas. Piedalīšanās šajā koncertā no manas sirds ir arī īpašs veltījums Rudītei, visam viņas lielajam devumam”.

Ja daudzi nedaudz palīdz, mēs kopā varam daudz izdarīt ir biedrības aicinājums, lai turpinātu iesākto - vākt ziedojumus "Ģimenes Šūpuļa" Patvēruma mājas izbūvei un tās uzturēšanai. To var izdarīt

  • ar pārskaitījumu AS Swedbank kontā LV42HABA0551005675701;
  • mājas lapā www.gimenes-supulis.lv ar maksājumu ar karti,
  • vai ziedojumu kastītē viesnīcā & ūdens atpūtas centrā Spadrops, Rīgas ielā 18a, Ikšķilē.

Sīkāka informācija par biedrības "Ģimenes Šūpulis" darbību :                               Gimenes supulis logo                     http://www.gimenes-supulis.lv/lv/musu-projekts/majas-dzivibai/ vai LTV raidījuma arhīvā http://www.ltv.lv/lv/raksts/22.12.2013-province.id22151/

Vairāk informācijas: "Ģimenes Šūpuļa" dibinātāja un sertificēta vecmāte, Rudīte Brūvere,tālr: 29119593 vai rudite.bruvere@gmail.com.  

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2022 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »