2024. gada 29. marts
Vārda dienas: Aldonis, Agija

Jo Dievs tā pasauli mīlēja, ka deva Savu Vienpiedzimušo Dēlu, lai ikviens,
kas Viņam tic, nepazustu, bet tam būtu mūžīgā dzīvība.
Jņ 3:16

Pasha – Lielā piektdiena

Hoz 6:1–6; 2Moz 12:1–13; Jņ 18:1–19:42
Ps 22; Jes 52:13–53:12; Ebr 10:16–25 vai Ebr 4:14–16, 5:7–9; Jņ 18:1–19:42

Krāsa: melna vai purpursarkana

Un to vietu, kur Dievs ar viņu bija runājis, Jēkabs nosauca vārdā Bētele – Dieva nams.
1Moz 35:15

Bet centurions un tie, kas kopā ar viņu sargāja Jēzu, redzēdami zemestrīci un visu, kas notiek, ļoti sabijās
un teica: "Patiesi šis bija Dieva Dēls!"
Mt 27:54

Rdz 3:1–9, 19–33
1Pēt 1:10–20
Jn 13:36–38

Semināru cikls „Ceļā uz atvērtu baznīcu - Viesmīlība draudzē”

iesūtīts: 2014.03.18 22:01
2014. gada 15.februārī Kuldīgā, notika pirmais LELB Misijas darba grupas “Misija šodien un rīt” un Misijas “Luterāņu Stunda” organizētais seminārs „Ceļā uz atvērtu baznīcu - Viesmīlība draudzē”.

Seminārs notika Kuldīgas kultūras centrā un tā organizēšanā piedalījās Kuldīgas Sv.Annas draudze.  Šajā seminārā  60 dalībnieku vidū bija Kuldīgas, Grobiņas un Piltenes iecirkņu draudžu mācītāji un draudžu pārstāvji.

Seminārā tika aplūkoti daudzu slēgtu baznīcu likteņi Eiropā. Bīskaps Pāvils Brūvers aicināja semināra dalībniekus domāt, par to kādām ir jābūt mūsu draudzēm. Tika arī diskutēts par to, kādi mēs esam, ko mēs varam mainīt vai uzlabot savās draudzēs, lai būtu atvērti un viesmīlīgi. Semināru noslēdza Kuldīgas Sv.Annas draudzes mācītājs Mārtiņš Burke-Burkevics, kurš dalījās savās pārdomās, par tēmu „Esiet viesmīlīgi cits pret citu bez kurnēšanas” (1Pēt.4:9). Semināra dalibniekus sveica arī Kuldīgas mūzikas skolas audzēkņi ar saviem priekšnesumiem.

Semināri domāti ikvienam LELB pārstāvim ne tikai, lai pārrunātu  un pārdomātu. kādas ir mūsu draudzes, un kādām tām vajadzētu būt, lai apkārtējie ļaudis varētu uztvert tās kā viesmīlīgas un ieaicinošas, kā arī veidotu ciešāku sadarbību un sadraudzību to draudžu starpā, kas vēlas pieaugt misijas kalpošanā.

2014.gadā plānoti semināri:

• 15.marts, Rīgā, Rīgas Lutera draudzē ( Rīgas un Jūrmalas iecirkņa draudzēm)
  • 22.marts, Valmierā, Sv.Sīmaņa draudzē ( Valmieras un Cēsu iecirkņa draudzēm)
  • 5.aprīlis, Mālpilī, Mālpils ev.lut. draudzē (Madonas un Ikšķiles iecirkņa draudzēm)
  • 26. aprīlis, Jelgavā, Jelgavas Annas draudzē ( Jelgavas, Bauskas un Kandavas iecirkņa draudzēm)
  • 10. maijs, Balvos, Balvu ev.lut. draudzē ( Balvu, Daugavpils un Gulbenes iecirkņa draudzēm)

Programma un aicinājums uz katru semināru, kā arī informācija par semināru tiek izsūtīta draudzēm pirms pasākuma.

Vairāk informācijas:"Luterāņu Stundā" tālr. 28257999 (Ēriks Laime-Babris), tālr. 26541111 (Artis Puriņš).