2018. gada 17. janvāris
Vārda dienas: Tenis, Dravis

DIENAS LOZUNGS

Tie būs Mani! Es viņus žēlošu, kā cilvēks žēlo savu dēlu, kas viņam kalpo.
(Mal 3:17)

Tiem, kuri Viņu uzņēma, kas ticēja Viņa Vārdā, Viņš ļāva kļūt par Dieva bērniem.
(Jņ 1:12)

1Moz 9:18–29; Ebr 6:1–12; Jņ 3:22–36

lasīt vairāk >

Aptauja

Vai Alfa kurss nes augļus jūsu draudzē?
jā, pēc Alfa kursa draudzei pievienojas jauni kristieši
Alfa kursā dalībnieku netrūkst, bet augļus neredzam
Alfa kurss palīdzēja mums pašiem garīgi augt, tas ir galvenais
Alfa kurss nenesa augļus, tāpēc to vairs nerīkojam
mūsu draudzē nekad nav noticis Alfa kurss
Atbildēt     Rezultāti 

Aicina jauniešus piedalīties projektā "Atver savu sirdi"

iesūtīts: 2012.04.22 22:47
LELB Jauniešu centrs aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 24 gadiem piedalīties projektā "Atver savu sirdi". Projekta ietvaros notiks apmācība izpratnei, komunikācijai un darbam ar bērniem un jauniešiem no sociālā riska ģimenēm.

Tās būs 5-7 tikšanās reizes š.g. maijā un jūnijā  atbalsta centrā bērniem un ģimenēm "Sirdsgaisma" Ziepju ielā 13,  Ziepniekkalnā, Rīgā un noslēguma pasākums LELB Jauniešu centrā  Mārstaļu ielā 10.

Pirmajās tikšanās reizēs "Sirdsgaismas"  speciālisti dalīsies teorētiskajās zināšanās par sociālās grupas īpatnībām, psiholoģiju, uzvedības modeļiem, reakcijām,  motivāciju. Tiks aplūkots konfidencialitātes un sociālais aspekts  utt.Pēdējās divas tikšanās reizes būs praktiskas nodarbības ar  bērniem- rokdarbi, spēles, sarunas pasākumi utt. Būs iespēja palīdzēt organizēt dienas nometni centra bērniem. 
Iegūtās zināšanas noderēs jebkuram, kurš vēlas labāk izprast clvēkus sev līdzās. Tās noderēs strādājot ar bērniem svētdienas skolā, organizējot nometnes dažādiem bērniem, vai piepildot savu aicinājumu diakoniskā kalpošanā. Tas arī dos iespēju brīvprātīgai kalpošanai kādā no dienas centriem.

Šis projekts ir iespēja paplašināt savu zināšanu un spēju robežas, izejot no ierastās draudzes jauniešu vides vidē, kas ir atšķirīga un varbūt ir izaicinājums mūsu ticībai. Tā ir iespēja iegūt ziināšanas un prasmes, un būt  piemērotiem, pielietojamiem, kad saņemsim aicinājumam kalpot.

Atbalsta centrs"Sirdsgaisma" ir LELB Diakonijas centra un Rīgas pašvaldības kopīgs projekts. Šo projektu finansē Rīgas domes Izglītības, Kulturas un Sporta departaments Saabiedrības integrācijas projektu ietvaros.

Teorētiskās nodarbības notiks ceturtdienās 10.maijā, 17.maijā, 24.maijā, 31.maijā plkst. 18.00 ar vakara kafijas pauzēm:))  
Praktiskās nodarbības notiks, sadaloties nelielās grupiņās, pēc grafika katram dalībniekam iespējamā laikā. Kaut arī šajā projektā būs runa par nopietnām lietām, taču  tajā netrūks nedz sadraudzības, nedz gandarījuma un prieka par to. 

Par ceļa rādītāju un stiprinājumu ir Jēkaba vēstule 2:14-17.

Iegūtās zināšanas paliek katra dalībnieka personīgajā īpašumā :) !

Pieteikties: rakstot baibai.v@gmail.com  vai zvanot tālr.26154718.

« atpakaļ

© 2012 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »